Bronies.cz
Legends of Equestria (Equestria Online) - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Hry (https://bronies.cz/Forum-Hry)
+--- Téma: Legends of Equestria (Equestria Online) (/Vlakno-Legends-of-Equestria-Equestria-Online)



RE: Legends of Equestria (Equestria Online) - Rainfall - 24.01.2014

Už tam jsem na kterém jste vlastně serveru?
EDIT: Hehe už nejsem Rainbowlaugh no nic jestli teda tak mi ten server napište prosím kdyby se mi to povedlo Rainbowlaugh


RE: Legends of Equestria (Equestria Online) - syrope - 24.01.2014

to sme dva komu se to nepovedloTwilightangry2


RE: Legends of Equestria (Equestria Online) - niemand - 24.01.2014

Tak mi konečně obnovili heslo, už jsem se dostal na server a tam absolutně nevim, jak se dostat do Ponyvillu, nebo prostě někam .D Mapa neni, dopravní značení taky ne... ještě mají co dohánět.


RE: Legends of Equestria (Equestria Online) - DJChaos - 24.01.2014

Servery sú hold preťažené, ja sa snažím pripojiť už asi pol hodinu a stále nič, nečaká nič iné než čakať... Inak, na akom serveri hráte?


RE: Legends of Equestria (Equestria Online) - atalax - 24.01.2014

(24.01.2014, 18:10)Deus Ex Napsal(a): Discordian: To sice jo, ale ta hra je ve vývoji už 2 roky, takže si myslím, že by to už dávno mohlo mít mnohem víc obsahu.

Řekl bych, že vývoj celkem zpomalil tento incident.
Jinak hra jako taková je zatím celkem meh, nejvíc mě asi zklamalo, že není open-world (fakt, že se to dost seká svedu na AMD i přesto, že od 3.12 to celkem jede).

EDIT: Spadlo equestriagaming, s tím nic neudělám. Ale wayback saves the day again Pinkiesmile


RE: Legends of Equestria (Equestria Online) - Elyra - 24.01.2014

Aaaale, trochu trpělivosti.Pinkiesmile
Hra se vyvíjí, dá dost práce udělat hru. Nakreslit to, zprogramovat apod... Určitě to během další práce budou vyvíjet, si myslím já.Pinkiesmile I tak si myslím, že odvedli celkem velký kus práce.


RE: Legends of Equestria (Equestria Online) - nooopyn - 24.01.2014

chaos: hráme piaffe


RE: Legends of Equestria (Equestria Online) - Discordian - 24.01.2014

Dle zkušeností dost FPS pomůže, když přepneš z general chatu třeba na local. Dost to utne lagy

Na AMD to nesváděj, já mám 6 let starý počítač s procesorem od AMD a hraju to vymaxované bez větších problémů :-P


RE: Legends of Equestria (Equestria Online) - Oggy123 - 24.01.2014

Hmm.. Ja som s pripojením teda ešte problém nemala. Vždy sa mi to maximálne do 1-2minút pripojí..


RE: Legends of Equestria (Equestria Online) - atalax - 24.01.2014

(24.01.2014, 20:03)Discordian Napsal(a): Dle zkušeností dost FPS pomůže, když přepneš z general chatu třeba na local. Dost to utne lagy

Na AMD to nesváděj, já mám 6 let starý počítač s procesorem od AMD a hraju to vymaxované bez větších problémů :-P
Jenomže ty určitě používáš jistý nejmenovaný okenní systém nemám pravdu? Pinkiesmile Taky nemám problém s CPU, ale s GPU (ATI se tomu kdysi říkávalo Rainbowlaugh)
Ještě bych mohl zkusit proprietární drivery, ale posledně co jsem to instaloval jsem fixoval Xka asi dvě hodiny a potom to bylo ještě horší. V ostatních hrách pomohl kernel 3.12. Anyway, může mi někdo potvrdit, že mu Linuxová verze funguje bez pravidelných lag spiků?