Bronies.cz
Legends of Equestria (Equestria Online) - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Hry (https://bronies.cz/Forum-Hry)
+--- Téma: Legends of Equestria (Equestria Online) (/Vlakno-Legends-of-Equestria-Equestria-Online)



RE: Legends of Equestria (Equestria Online) - AnimEs - 27.01.2014

Tak Everfree forest ti bol malý ? To si potom nevidela všetko Rainbowlaugh


RE: Legends of Equestria (Equestria Online) - Ferraripony - 27.01.2014

jeslti si ti tenhle zdál malý tak nwm co by jsi řikala na původní everfree z minulého testu. tentokrát už byl 1000 násobně větší.


RE: Legends of Equestria (Equestria Online) - Discordian - 27.01.2014

Problém s Everfree byl v tom, že byl opravdu "původní"

Co jsem si četl deníčky developerů, kteří radši tým opustili, bylo v prvním "stress testu" prakticky všechno stejné jako první koncept, který dokázali dát nějak do 3D. Za celý rok prý nedokázali udělat nic, než přidat stínování v Canterlotu. Pokud jde o zbytek "velkých" lokací -Everfree a Ponyville, minulý test jsme se proháněli v placeholderu. Teď teprve předělali Everfree, což mohlo být tím, že jim odešli další lidi a vzali si s sebou i to, na čem ve hře pracovali, takže Everfree museli patrně udělat znova. Teď je velký, ale oproti prvnímu dost pustý.
Největší změna oproti prvnímu testu byl Cloudsdale, který jim podle deníčku dělal jeden talentovaný grafik a zatím je to jediná lokace, která je za za ten poslední rok a půl v opravdu použitelném stavu...na to, že ji nevytvářeli rok a půl, ale posledních pár měsíců.


Re: Legends of Equestria (Equestria Online) - Moně - 27.01.2014

Do hry jsem se vůbec za celý víkend nedostala. Respektive mě to tam nepustilo. Rainbowlaugh Snad příště...vypadá roztomile, ale asi to nebude na dlouhou dobu. Rainbowlaugh


RE: Legends of Equestria (Equestria Online) - Bouri - 27.01.2014

(24.01.2014, 16:28)Amegan Napsal(a): mam dotaz na ty co uz na serveru byli
mate tam taky propady snimkovaci frekvence nebo sem v tom sam ??
vetsinou mam 100-120 FPS a neustale tak zhruba po 30ti vterinach mi padne FPS na 0

hral sem na clientu pro windows 64bit verzi

(27.01.2014, 20:21)niemand Napsal(a): Jinak co se týče toho global chatu, na kompu jsem s tim problém neměl, že by mi kvůli tomu padaly FPSka.

Je to jen moje teorie, ale já měl problém jen na x64 verzi, že po nějaké době občas padly FPS. x86 verze byla v klidu.
x64 verze měla ještě neduhu v Sugarcube Corner, že má nějakou vadu ve čtení paměti (0xFFFF...) a na tohle opět pomohla x86 verze.
Zas na druhou stranu jak se od x64 verze dá očekávat, tak využívá všechny jádra. Twilightsmile


RE: Legends of Equestria (Equestria Online) - Lampička - 28.01.2014

Na minulém testu jsem byla. Tím "malý" jsem myslela to, že tam takřka nic nebylo. Twilightsmile


Re: Legends of Equestria (Equestria Online) - AleXan - 28.01.2014

Ja som mal 64x a fachalo v pohode iba 1. Deň v canterlote mi fpska padli na 0 na 1 minutuRainbowlaugh

Odoslané z Equestrie


RE: Legends of Equestria (Equestria Online) - niemand - 28.01.2014

No je pravda, že na ntb jsem hrál 64bit verzi a strašně se to sekalo, ale 32bit jsem nezkoušel. Na kompu jsem měl zase 32bit a běželo to na plné detaily krásně, jenže komp je trochu jiná liga, takže jsem tam mohl zkusit 64bit verzi, bohužel mě to nenapadlo.


RE: Legends of Equestria (Equestria Online) - Space horse - 28.01.2014

Ja som mala 32-bit veziu a sekalo to aj v naslabšej kvalite. Takže som si stress test vôbec neužila. Applejackconfused


RE: Legends of Equestria (Equestria Online) - Pexxa - 28.01.2014

já sem se tam dostala za celý víkend 6x Pinkiesmile