Bronies.cz
Legends of Equestria (Equestria Online) - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Hry (https://bronies.cz/Forum-Hry)
+--- Téma: Legends of Equestria (Equestria Online) (/Vlakno-Legends-of-Equestria-Equestria-Online)



RE: Legends of Equestria (Equestria Online) - Werdowp - 17.02.2015

Dufam že to bude ovela lepšie ako minule .


RE: Legends of Equestria (Equestria Online) - Tiger Eye - 17.02.2015

Psali, že to vyčistili, takže by mělo být.


RE: Legends of Equestria (Equestria Online) - SceleRisque - 20.02.2015

A dnes prišiel ten slávny deň na ktorý všetci čakáme! Síce servery ešte otvorené nie su kedže sa otvárajú až v 12:01 AM EST... ale už to tu bude! Pinkiehappy
Kto bude hrať ? :-o

EDIT: A to si musím zas stiahnuť znova LoE? O.o


RE: Legends of Equestria (Equestria Online) - Elyra - 20.02.2015

Mi to napsalo něco jako, že to může narušit prohlížení internetu a chorme to zablokoval. Mám tu složku LoE i ve stažených souborech. Co s tím? Pomůžete, prosím? Děkuji za odpověď.


RE: Legends of Equestria (Equestria Online) - SceleRisque - 20.02.2015

@Elyra: Preto Ti to tak napísalo pretože teraz to sťahuje veľa ľudí a prehliadač si potom myslí, že je v tom nejaký vírus. Ono to prestane keď sa zníži sťahovavosť toho súbora Pinkiesmile


RE: Legends of Equestria (Equestria Online) - Elyra - 20.02.2015

Otevřela jsem to a mám tam:

Win_x64_Data
Win_x64_exe >> Je to ta hra? Já jen, že tam u toho není brk, ale něco jinýho divnýho.

SceleRisque: Uf, děkuji. Pinkiesmile

"Činnost této aplikace může záviset na dalších komprimovaných souborech v této složce.
Aby byla zajištěna správná funkce této aplikace, je doporučeno nejprve všechny soubory extrahovat."

Omlouvám se, že se opět ptám, ale co to prosím znamená a co s tím mám dělat?


RE: Legends of Equestria (Equestria Online) - SceleRisque - 20.02.2015

@Elyra: Nemáš začo. Rada pomôžem aj na budúce Twilightsmile

A ja mám zas problém, že keď si dám to dám sťahovať (pre Win. 32 bitový) tak mi to nahodí Mega... ale to je v pohode. Lenže dám si to sťahovať a zostane mi to len stňať na "začína"... ano, môže to byť aj tým že je to tňa preťaženosť ale mne to už robilo aj minule... a potom som to musela stiahnuť do notebooku, dať na harddisk a preniesť do PC. Lenže môj notebook sa pokazil (príliš starý bol už a odišiel Win. Derpytongue2) tak neviem čo teraz robiť...
Tu je ScreenShot...
[Obrázek: QNyylsU.png]

EDIT:
@Elyra: Myslím že musíš na stiahnutý súbor kliknúť pravým tlačítkom na myši kde sa ti zobrazňi panel a v ňom nájdeš "Extrahovať vše..." a na to klikneš, potvrdíš extrahciu, dáš si to extrahovať na pracovnú plochu (alebo kam chceš) a ono sa ti to extrahuje do ikonky (aneb už tej hry) LoE ... aspoň u mňa to tak bolo Pinkiesmile


RE: Legends of Equestria (Equestria Online) - Elyra - 20.02.2015

Ou, já si stahovala 64, takže se omlouvám, že Ti asi nepomůžu, já to měla docela rychle.:c Ale kdysi jsem to měla na starém PC podobně, myslím. Zkus tomu dát čas, nebo aktualizovat stránku.

Scele, tak to opět zase moc děkuju.Pinkiesmile Zkusím.

Scele: Jsi zlato! Už to funguje!


RE: Legends of Equestria (Equestria Online) - SceleRisque - 20.02.2015

Elyra: Ále... nemáš začo... rada pomôžem Pinkiehappy


RE: Legends of Equestria (Equestria Online) - Elyra - 20.02.2015

A jak Ti jde stahování?

Jsem teď zmatená. Hra je otevřená, či ne? Já se zkusila přihlásit a psalo to po nějaké chvíli: "You need to update the game to play."