Bronies.cz
Legends of Equestria (Equestria Online) - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Hry (https://bronies.cz/Forum-Hry)
+--- Téma: Legends of Equestria (Equestria Online) (/Vlakno-Legends-of-Equestria-Equestria-Online)



RE: Legends of Equestria (Equestria Online) - SceleRisque - 20.02.2015

Elyra: Zatiaľ nič moc ale snažím sa to nejak opraviť Pinkiehappy a k tomu... hra ešte nenňi otvorená iba po 12:01 ale neviem kedy je to čas u nás :/ možno že len Ti to teraz blbne a po otvorení Ti to pôjde. Sťahovala si teraz z tých nových linkov na stiahnutie?


RE: Legends of Equestria (Equestria Online) - Elyra - 20.02.2015

Jop, stahovala. c: A tu původní verzi jsem si smazala ještě předtím. Je to možné, uvidíme. Taky jsem to včera vypočítala nějak na dvanáctou. Já jen, že mě spletl ten časoměr na stránkách. Zkusím a pak napíšu. Držím Ti pal...tedy...kopýtka, aby se Ti stahování vydařilo. Twilightsmile


RE: Legends of Equestria (Equestria Online) - Minetex - 20.02.2015

Já tedy vesele hraju novou verzi, ale, potkal jsem tam pár úžasných poníků, i když to možná byl fake, tak The Living Tombstonea Rainbowlaugh Do spoileru dám screenshoty Twilightsmile
Tak ne, dal jsem je na imgur, ale koho jsem tam potkal: Princeznu celestii, Apple Bloom, Applejack, dvě Pinkie Pie, viz jeden ze screenshotů Rainbowlaugh, Spitfire, Flash Sentryho, Trixie a spostu dalších Rainbowlaugh Ve spoustě obrázků jde hlavně o chat, protože se tam třeba srazily Princess Celestia, Filly Tia a Luna Rainbowlaugh (pátý obrázek od zdola) Nebo, Tombstone mi psal, What's up? a já mu napsal The Ceiling Rainbowlaugh (hned druhý [a čtvrtý] obrázek zezhora Rainbowlaugh) Rozhodně to byla sranda, chatovat s nimi, protože to byli vtipní lidé Rainbowlaugh Bronies mě opět překvsapili, jaká s nimi je zábava Rainbowlaugh



RE: Legends of Equestria (Equestria Online) - SceleRisque - 20.02.2015

Nom... ja stále trčím na "začína" aj keď som to skúšala pustiť odznova. Raritycry Tak dúfam že to nejak spravím...


RE: Legends of Equestria (Equestria Online) - Elyra - 20.02.2015

Minetex, fakt? :-o

Mně to pořád nefunguje. Raritycry Píše mi to furt "You need to update the game to play."

What's wrong? Twilightoops


RE: Legends of Equestria (Equestria Online) - Minetex - 20.02.2015

Sry, já ti pomoct nemohu, hra se mi za 4 sekundy spustí a instantně přihlásí na server... Žádné problémy s tím tedy nemám. A teď jsem potkal ještě Chryssi a Sombru Rainbowlaugh


RE: Legends of Equestria (Equestria Online) - SceleRisque - 20.02.2015

Už mi sťahovanie konečne ide! Dala som si to sťahovať cez Chrome a nie cez operu a ide! Rainbowlaugh -celá happy- Pinkiehappy


RE: Legends of Equestria (Equestria Online) - Ferraripony - 20.02.2015

no tak sem se rozhodl, že se tam zase po roce podívám. Na jakém hrajete serveru?


RE: Legends of Equestria (Equestria Online) - Elyra - 20.02.2015

Když mi to nepůjde, holt budu muset zkoušet stáhnout znova...


RE: Legends of Equestria (Equestria Online) - Minetex - 20.02.2015

Teď nejsem nikde, ale budeš tu za 20 minut? Zahraju si Rainbowlaugh