Bronies.cz
Legends of Equestria (Equestria Online) - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Hry (https://bronies.cz/Forum-Hry)
+--- Téma: Legends of Equestria (Equestria Online) (/Vlakno-Legends-of-Equestria-Equestria-Online)



RE: Legends of Equestria (Equestria Online) - Ferraripony - 10.12.2015

datum není a podle mne hned tak nebude


RE: Legends of Equestria (Equestria Online) - Crunchy Burst - 10.12.2015

Škodaa  Ajsleepy ale někdy se snad dočkáme..


RE: Legends of Equestria (Equestria Online) - Jerry Heartlead - 11.12.2015

Rozhodne by najviac potešil OSW na Vianoce... A až do Nového roka...


RE: Legends of Equestria (Equestria Online) - Crunchy Burst - 11.12.2015

Taky si myslím.. ráda bych si zkusila hru, která se vyvíjí už snad 3 roky (podle založení tohoto téma)
Bude určitě skvěle propracovaná, navíc miluju MMORPG Heart  Pinkiesmile


RE: Legends of Equestria (Equestria Online) - Jerry Heartlead - 12.12.2015

Crunchy: Tak áno, posledného OSW som sa zúčastnil a bol to najlepší víkend, aký som zažil... LoE je krásna hra s veľkým potenciálom a teším sa, až raz budú servery bežať nonstop... A navyše v tej dobe bolo na serveri fakt kvantum bronies... Až som sa čudoval, že server nespadol...


RE: Legends of Equestria (Equestria Online) - Crunchy Burst - 12.12.2015

Už aby byl další OSW, nemůžu se dočkat až si to vyzkouším Raritystarry už jsem zkoušela jejich Pony Creator, a vypadá to fakt moc hezky  Twilightsmile


RE: Legends of Equestria (Equestria Online) - DanerDragon - 13.12.2015

No nevím, nevím, obávám se, že kdyby ty servery byly nějak dýl zaplé, tak by to tolik poníku nehrálo. Tím že je to raz za 4 měsíce a jen na chvíli tak si na to je schopen, kde kdo udělat čas a jít si to teda zahrát, když to bude jen na chvilku, ale kdyby to bylo furt zaple, tak si osobně myslím že by to hodně poníku omrzelo a zas tolik by jich to nehrálo Pinkiehappy. A hra si myslím že ještě dlouho nevyjde, minule bylo dost bugu ještě neopravených, servery byly přetížené,... Ale nechci tim tu hru nějak odepisovat, je asi nejlepší co s poníky najdem a jestli si na tom dají zaležet tak si myslím že by ta hra mohla dopadnout dobře. Když opraví bugy, spraví servery, aby byly schopné přežít větší zatížení a udělají mapu podle, které se půjde orientovat a bude ti ukazovat úkoly tak to bude fajn Pinkiesmile

A také se v celku těším na další otevření serveru Pinkiesmile Rainbowlaugh


RE: Legends of Equestria (Equestria Online) - Discordian - 13.12.2015

To záleží hlavně na tom, kolik úsilí se zrovna věnuje vývoji samotné hry a kolik úsilí padne na vedení projektu. V minulosti s tím měli docela problém.


RE: Legends of Equestria (Equestria Online) - BatygameCZ - 13.12.2015

A mají vůbec něčím vyniknout? Nebo to prostě bude další klon WoWka, jen s poníky? Rainbowlaugh


RE: Legends of Equestria (Equestria Online) - Crunchy Burst - 13.12.2015

Podle mě to asi bude něco ve stylu Wow s poníky, no nicméně jsem hru ještě sama nehrála takže nemůžu usuzovat  Applejackunsure