Bronies.cz
Legends of Equestria (Equestria Online) - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Hry (https://bronies.cz/Forum-Hry)
+--- Téma: Legends of Equestria (Equestria Online) (/Vlakno-Legends-of-Equestria-Equestria-Online)



RE: Legends of Equestria (Equestria Online) - TechnikTomCZ - 17.01.2016

A proc se dnes nestaavis?

Odesláno z mého Allwinner-Tablet pomocí Tapatalk


RE: Legends of Equestria (Equestria Online) - blesk1j_CZ - 17.01.2016

Muj noťas z nějakých důvodu to nevydrží a chcipne.


RE: Legends of Equestria (Equestria Online) - Bouri - 17.01.2016

Notebook, jak ho máš dlouho? Ono LoE si docela hodně pápne z CPU (u tebe nejspíš i 100% ) a asi máš zaneřáděnej chladič či starou teplovodivou pastu (mezi CPU a chladičem), která už nedokáže přenést takové množství tepla. Zkrátka a jednoduše, asi se ti přehřívá. Twilightsmile


RE: Legends of Equestria (Equestria Online) - blesk1j_CZ - 17.01.2016

Jo je to tim že se přehřívá. Proč jsem řekl. '..Z nějakych.." Protože se divim proč to tak chcípá když na tom kompu hraju space engineers, star trek online a v pohodě. star trek mi dřív taky neutahl ale přidali optimalizace tak je to ok
Tatka ten notas nečistil a je i starej aspoň 6 let. Grafická karta invidia je neschopná použití protože když jí použiju tak komp chcipne i při minecraftu. Použivám tedy intel.


RE: Legends of Equestria (Equestria Online) - TechnikTomCZ - 17.01.2016

No ji no škoda no. Jinak ja to taky neutáhnu na vuc jak 15 FPS taakže super hra nebo.

Odesláno z mého Allwinner-Tablet pomocí Tapatalk


RE: Legends of Equestria (Equestria Online) - Eryane - 17.01.2016

Jop, ta hra si bere strašně moc. A jak vidím tak autoři mají ještě spoustu a spoustu práce..nevím, je to pěkné ale pořád se mi to zdá takové hluché, nedořešené ve spoustě věcí a absolutně nepřipravené na jakýkoliv release..vždyt i textury se mi zdají prostě strašně stejné a doslova to pak bije do očí..


RE: Legends of Equestria (Equestria Online) - Bouri - 17.01.2016

blesk1j_CZ: To je pak jasné, že se přehřívá... Jednak prach v chladiči (ten udělá hodně - doporučuju jednou za čas vyčistit) a druhak ta pasta bude mít svoje za sebou.
A co se týče grafické karty, tak nVidia měla v určitých sériích notebooků problémy, které nVidia nechtěla řešit. Na některých strojích (jakobyl můj) stačilo udělat úpravu v registru a už to fungovalo normálně (bylo vadné přepínání výkonu grafiky, tedy mezi integrovanou a dedikovanou grafikou, kdy při přepnutí se vždy rozsypaly pixely jako pytlík čaje). Zkus pohledat na Gůglu, zda taky nenajdeš nějaké řešení. Twilightsmile


RE: Legends of Equestria (Equestria Online) - Elyra - 17.01.2016

Tak se mi povedlo pěkně ztratit v Heartlands. :c Nemůžu najít portál do Ponydale. :C

Chválím docela osvětlení měst v noci - předtím jsem se ve hře v noci moc neorientovala, teď mi to tak nevadí.


RE: Legends of Equestria (Equestria Online) - TechnikTomCZ - 17.01.2016

Tet kdyz nat tim premýslim tak ta hra by docella tet chtela hodne optimalizovat kod. Aby to nebylo tak narocny na hardware (Procesor a Grafika).

Odesláno z mého Allwinner-Tablet pomocí Tapatalk


RE: Legends of Equestria (Equestria Online) - Jerry Heartlead - 17.01.2016

No, nakoľko som natočil vyše hodinové video a Youtube to nejak nie je schopný zvládnuť, bude video napokon nahrané na Facebooku. Len občas ma loadingy prerušia počas rozprávania, tak sa potom nečudujte. Nepočítal som s tým.