Bronies.cz
STEAM a vy - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: PC a konzolové hry (https://bronies.cz/Forum-PC-a-konzolove-hry)
+--- Téma: STEAM a vy (/Vlakno-STEAM-a-vy)



RE: STEAM a vy - Brony Kenway - 14.02.2013

niemand: víš jak se dostalo ven HL2 ??
Valve nemá zas tak dobré zabezpečení a u těch CD máš 2 roky záruku Rainbowlaugh


RE: STEAM a vy - niemand - 14.02.2013

No mě je to jedno. Já si občas koupim krabicovku, pokud vyjde lépe než na steamu. Poslední krabicovky byli TDU 2 a Portal 2. Ale steamu důvěřuju i když občas si řikám, že těch pěněz už jsem do toho investoval dost no.


RE: STEAM a vy - Brony Kenway - 14.02.2013

Já dávám přednost "krabicovému" skladování protože steamu moc nedůvěřujuPinkiesick


RE: STEAM a vy - Ravhasin - 14.02.2013

Já už mám steam 3 roky a nic se zatím nestalo. Takže já mu důvěřuju


RE: STEAM a vy - MBite - 14.02.2013

Brony Kenway: Raz mi prišla sesternica požiadať o pomoc pri inštalovaní wordu. Pri niesla svoj notebook a ja som už videl prvý prúser, notes nemal cd mechaniku. Rainbowlaugh Ale hlavne že mal dotykovú obrazovku a win8.
To by ma zaujímalo ako tam nainštaluješ hry.

Plus anonymous nehackuje, iba robí DDos útoky. A chcem vidieť niekoho kto sa dostane cez moje 12 miestne heslo ktoré nepoznám ani ja. Rainbowlaugh 5 rokov mám steam a ešte sa mi nič nestalo. Možno pretože som opatrný a nefriendujem si každého neznámeho.

WhiteWind: na starom pc mám opensuse, ktovie či to tam bude fungovať. Nespustil som ho už 5 rokov. Rainbowlaugh


Ja v mojom meste veľmi nemám na výber krabicových, plus sú omnoho drahšie.


RE: STEAM a vy - Furry_VlkCZ - 14.02.2013

prostě a dobře není nad warez Rainbowlaugh ne warez mám jen pár her a to amnesii a moc to neumim


RE: STEAM a vy - Corwin - 14.02.2013

Anonové a jen DDOS ? Velmi špatně. DDOS úteoky jsou jen základ, umí mnohem více.
Na Steam nikdy nebyl podniknut útok internetovou komunitou. A s největší pravděpodobností ani nikdy nebude. A nikdy se nepovede zničit všechny zálohy které Valve má, takže tam problém nebude.
12-ti místné heslo se dá prolomit v reálném čase - pár dní. Brute forcem.

Linuxový steam mám, už skoro dva roky jedu výhradně na Ubuntu Pinkiesmile


RE: STEAM a vy - Intrix - 14.02.2013

(14.02.2013, 23:20)WhiteWind Napsal(a): ...kdo má Linux? Ptám se, protože je tam free item, kteří můžou získat jenom lidi na Linuxu a já ho chcu >:C

myslíš toho tuxe do TF2? já steam na linuxu mám a TF2 bych chtěl zejtra nebo v pondělí stáhnout...


RE: STEAM a vy - MBite - 15.02.2013

(14.02.2013, 23:53)Corwin Napsal(a): 12-ti místné heslo se dá prolomit v reálném čase - pár dní. Brute forcem.
Ak máš kvalitnú techniku, tak áno. Ale hacknúť steam účet ktorý má hodnotu ledva 40 eur (som chudobný Rainbowlaugh ), či sa to oplatí. Unsuresweetie
Nezabudnúť na steam guard, budeš musieť vedieť aj číselný kód ktorý pošlú na email, takže najjednoduchšie by bolo sa hacknúť danej osobe na email a vyžiadať si nové heslo.


RE: STEAM a vy - Corwin - 15.02.2013

Ne, nejefektivnější je hacknout databáze Steamu a máš všechny uživatele doslova na dlani. Proč útočit na konkrétního člověka, když jich můžeš mít milióny?