Bronies.cz
Ako MLP ovlypnilo váš život? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Ako MLP ovlypnilo váš život? (/Vlakno-Ako-MLP-ovlypnilo-vas-zivot)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Tails - 31.08.2012

(31.08.2012, 15:22)icefox Napsal(a): Jak ovlivnilo MLP můj život? Asi pozitivně. Když mám blbou náladu, tak místo bezduchého čučení do monitoru, čučím do monitoru a maluju poníky Pinkiehappy

Asi tak, já teda spíš když se nudím. Pinkiehappy

(31.08.2012, 21:00)EvkaSoňa Napsal(a): odkedy som sa dala na MLP:FiM je zo mňa veselší človek - keď som pre niečo nahnevaná (a to ja bývam často Trixieshiftright ) tak si pripomeniem ,,Smile, smile, smile" Pinkiesmile

Opět přesně to samý u mě. Pinkiesmile Já, když mě něco štve, tak zase myslím na Celestii a už jsem v pohodě. Ajsmug Celkově mi přijde, že už nejsem takovej pesimista jako jsem byl dřív, dřív jsem všecko viděl černě a naštvala mě sebemenší blbost... Tak nějak se dívám na svět s větším nadhledem, jsem ještě trpělivější než dřív a hlavně mě to donutilo víc přemýšlet o tom, který lidi z mýho okolí jsou pravý a který falešný přátelé (friendship really is magic) Scootangel. A taky jsem víc začnul přemýšlet nad introvertní a extrovertní povahou (já jsem teda spíš introvert, z tohoto důvodu je mi z mane 6 nejsympatičtější Twilight Sparkle).

(31.08.2012, 21:14)killerbird1859 Napsal(a): Jak MLP ovlivnilo můj život? To je jednoduchý, začal se mi posmívat mladší brácha Rainbowlaugh nic jinýho mě nenapadá...

Z tohoto důvodu si budu muset ve třídě dávat pozor, abych se neprozradil, to by mě opravdu zruinovalo. Applejackunsure Opravdu díkybohu (díky Celestie... Pinkiecrazy), že nemám sourozence. Pinkiehappy


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - EvkaSoňa - 01.09.2012

Citace:Z tohoto důvodu si budu muset ve třídě dávat pozor, abych se neprozradil, to by mě opravdu zruinovalo.
och, vy (všetci čo sa sťažujete na triedy) to máte dobré, ale ja v septembri nastupujem na prax. Viete si predstaviť tie reakcie, keď do triedy nabehne praktikantka s tričkom MLP Rainbowlaugh a čo ostatní učitelia, to si radšej nepredstavujem. Aj keď je reálna šanca, že by nemali ani tušenie, o čo ide.



RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - killerbird1859 - 01.09.2012

(31.08.2012, 23:50)Tails Napsal(a): Z tohoto důvodu si budu muset ve třídě dávat pozor, abych se neprozradil, to by mě opravdu zruinovalo. Applejackunsure Opravdu díkybohu (díky Celestie... Pinkiecrazy), že nemám sourozence. Pinkiehappy

Se třídou není naštěstí problém, vždycky jsem tam měl pověst podivína a nikdo se se mnou nebaví Rainbowlaugh Lidi mě prostě nemaj rádi nevim jestli je to mím obličejem nebo chováním Rainbowlaugh


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - icefox - 01.09.2012

(31.08.2012, 23:50)Tails Napsal(a): Z tohoto důvodu si budu muset ve třídě dávat pozor, abych se neprozradil, to by mě opravdu zruinovalo. Applejackunsure Opravdu díkybohu (díky Celestie... Pinkiecrazy), že nemám sourozence. Pinkiehappy

Já nevím jak ty nebo ostatní, ale já se asi prozradím při první matice kde doplnim sbírku tanků a vojáků o pár poníků Rainbowlaugh to jsem zvědavej co na to řeknou ...to bude dlouhý "Facepalm" Rainbowlaugh

A na sourozencích neni nic špatnýho Pinkiehappy ale mě se to povída když mám bráchu teprv rok Rainbowwild


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Vlník - 01.09.2012

Já se asi prozradím až bude nuda a začnu si kreslit poníky.A nuda je cca od září do červnaRainbowlaugh


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - killerbird1859 - 01.09.2012

Taky bych chtěl mít ve škole čas na to abych se nudil...


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Vlník - 01.09.2012

U nás je času dost.Někteří učitelé většinou přicházejí až v půlce hodiny


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - killerbird1859 - 01.09.2012

Kam chodíš na školu? Že bych přestoupil Rainbowlaugh


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - icefox - 01.09.2012

U nás taky přicházejí až v půlce a někdy vůbec Rainbowlaugh a když zrovna nepíšem tak si můžeš dělat co chceš... výhoda 1. lavice Twilightsmile


RE: Ako MLP ovlypnilo váš život? - Vlník - 01.09.2012

Někdy taky učitel přijde na začátku hodiny,řekne,že si jen musí něco vyřídit a na 90% už nepřijdeRainbowlaugh
Ale na nás sou naštvaný,že chodíme pozdě,protože autobus je pomalej a projíždí kdejakou pr***,kde nikdo nebydlí:p