Bronies.cz
Keranis' Translation Trance! - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Literatura (https://bronies.cz/Forum-Literatura)
+---- Fórum: Překlady (https://bronies.cz/Forum-Preklady)
+---- Téma: Keranis' Translation Trance! (/Vlakno-Keranis-Translation-Trance)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18


RE: Keranis' Translation Trance - Keranis - 17.10.2014

Jsem rád, že se vám Upír líbí Pinkiehappy

Je pátek, a to znamená další balík kapitol: Rozcestník byl aktualizován, byly přidány kapitoly 7-11.


RE: Keranis' Translation Trance - Nikolkax3 - 18.10.2014

Takže každý pátek výjdou nové kapitoly ? Rainbowhuh Já se dalšího pátku nemůžu dočkat ! Já se z toho čekání asi zblázním ! Rainbowwild
Ne pozdě, to už se stalo Pinkiecrazy Rainbowlaugh Pinkiehappy Twilightsmile :O
Tady něco k těm kapitolám ale jestly ste to nečetli tak to neotvírejte ať si to nezkazíte Raritywink
Vinyl je upírka ? To tu ještě nebylo ale už jsem o tom slyšela a mám na to jeden názor: nestojím za tím ale líbí se mi to Pinkiesmile Je to jiné než normální Shipping OctaScratch a dost mě to překvapilo, je super že jsi to přeložil Keranisi, protože jinak bych se k tomu asi nedostala a ni nepřečetla.
Máš každý překlad suprově přeložený a zajímavé je že překládáš vždycky to co mě opravdu zaujme a jsem naprosto nedočkavá na další kapitoly a nebo části.
Nevíc mě ale překvapila Luna....Luna je upírka ? To jako vážně ? Rainbowhuh Ale je to super Rainbowlaugh A že by to co Octy pokousalo byl Vlkodlak a přenesl to na ní ? Byl by to hustej obrat Rainbowwild
Děkuju skoro pořád a možná už to pro nikoho nic neznamená ale je jedan věc za kterou jsem ještě nepoděkovala.....
Děkuju že žijete lidi Pinkiesmile Že jste tu a dáváte nám do života čtení něčeho co by lidé jako já kteří v cizích jazycích nejsou tak dobří, nepřečetly Pinkiesmile
Mám vás za to ráda Pinkiehappy I když to dávám asi najevo moc často Pinkiesmile
Hodně štěstí do života přeje Nikolka :3
PS: Dlouhý komentář Again :33


RE: Keranis' Translation Trance - Keranis - 24.10.2014

Třetí pátek ze čtyř, a další upíří balík je opět tady! Rozcestník byl obohacen o kapitoly 12-17.
EXPLOSIONS?!! Pinkiecrazy



RE: Keranis' Translation Trance - dinopony - 24.10.2014

Nemá tu někdo z přítomných TARDIS? já to čekání do dalšího týdne nevydržím. Takhle jsem se už dlouho nenasmál Pinkiehappy Budeš mít v záloze na další překlad něco podobně vtipného, že jo? ŽE JO?!


RE: Keranis' Translation Trance - Nikolkax3 - 24.10.2014

Ano Dino...Nemá někdo z přítomných TARDIS, že bych se do příštího pátku svezla s tebou ?
Karinisi...PROČ AŽ PÁTEK ! TO JE TAK STRAŠNĚ DALEKO !!! Nemůžu se dočkat ! Ne Ne Ne ! Vyletím do vzduchu a rozkopnu meloun....I když žádnej meloun nemám ale Představím si že mi tu jen tak levituje Pinkiecrazy
Teď vážně....
Spoiler pro ty kdo nečetli ať si představí že jsou vlkodlaci a to talčítko STŘÍBRO !
Ehm...Já to věděla že se OCTAVIA Stane Vlkodlakem, nebo spíše lykanem to je vlastně milejší vzhledem k tomu že se může měnit jen svojí vůlí Pinkiehappy Ehm...Kruh měsíce se "schází"v obchodu s koblihami...Jako vážně ? Málem jsem umřela smíchy hlavně při téhle části s dvojsmysly (if you know what i mean Rainbowdetermined2 )A ještě lepší že členové kruhu měsíce dostanou slevu do supermarketu, určitě se vyplatí být členem Pinkiehappy Při tom jsem spadla ze židle a probudila sousedy svím burcivým smíchem....Vážně Rainbowlaugh Koho tohle napadlo xDD
Hodně štěstí do života přeje Nikolka Pinkiesmile


RE: Keranis' Translation Trance - Keranis - 24.10.2014

Děláte mi strašnou radost lidi! Pinkiehappy Upřímně jsem se trochu bál, že mě s Upírem pošlete do háje, ale zdá se, že se chytil vskutku znamenitě Rainbowkiss

A TARDIS jsem viděl kdysi dávno na sraze v Bratislavě. Bohužel si ji jeden broník spletl s kadibudkou, takže doporučuju trpělivě počkat Derpytongue2

(24.10.2014, 20:37)Nikolkax3 Napsal(a): Ne Ne Ne ! Vyletím do vzduchu a rozkopnu meloun....
Tak z tohohle jsem chytil záchvat Rainbowlaugh


RE: Keranis' Translation Trance - Draimisko - 24.10.2014

Krása Twilightsmile
Co tak koumám, tak to má být "crossover" (schválně to je v uvozovkách) se ságou Twilight, ale mě to mnohem víc připomíná universum Underworld, což mi připadá mnohem... působivější.
Každopádně tohle nemá obdoby Rainbowlaugh pěkný kus práce


RE: Keranis' Translation Trance - Ferraripony - 24.10.2014

hmm hezký že vydáváš upíra, ale co changelings? kdy tam můžem očekávat další kapitolu?


RE: Keranis' Translation Trance - Keranis - 24.10.2014

Čtvrtá kapitola je způli hotová a rychlost překladů se limitně blíží nule. Prokrastinuju, ano, já vím... Facehoof


RE: Keranis' Translation Trance - dinopony - 25.10.2014

(24.10.2014, 20:53)Keranis Napsal(a): A TARDIS jsem viděl kdysi dávno na sraze v Bratislavě. Bohužel si ji jeden broník spletl s kadibudkou, takže doporučuju trpělivě počkat
Tak z tohohle jsem zase dostal záchvat já XD.