Bronies.cz
Zapadlý tvůrčí koutek - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Obrázky (https://bronies.cz/Forum-Obrazky)
+---- Fórum: Tvorba členů (obrázky) (https://bronies.cz/Forum-Tvorba-clenu-obrazky)
+---- Téma: Zapadlý tvůrčí koutek (/Vlakno-Zapadly-tvurci-koutek)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


Zapadlý tvůrčí koutek - Ruushii - 25.04.2014

Je to vážně doba, než se od nápadu dostanu k činu, ale přeci! Takže vás vítám ve svém tvořivém tématu. Twilightsmile
Dávat tu budu převážně pony tvorbu, ale neříkám, že se tu čas od času nemůže mihnout i něco jiného.
Sketche a všechno na papíře kreslím ve škole (z nějakého důvodu mi to tam jde nejlíp xD), což vysvětluje, proč nemám moc obrázků s canon postavama.

A teď něco na začátek...
Pro porovnání můj úplně první pony vůbec. (Pardon za kvalitu fotky)
[Obrázek: a85e94bf12_97684689_o2.jpg]
Další moji prvotní
[Obrázek: my_little_filly_by_kasumi357-d7fp6oa.jpg]
[Obrázek: from_fish_to_a_pony_by_kasumi357-d7fp78h.jpg]
[Obrázek: from_paper_into_the_pc_by_kasumi357-d7fp8pa.png]
To oko je zvláštní proto, že to původně neměl být pony, ale ryba... uhm Pinkiehappy
Když jsem zkoušela hříbata... (Pardon za kvalitu fotek)
[Obrázek: familiar_one_by_kasumi357-d7fp9lp.jpg]
... a z jednoho neznámo jak udělala alicorna...
[Obrázek: e875acd5c9_97692568_o2.jpg]
[Obrázek: alicorned_one_by_kasumi357-d7fpa7x.jpg]
... ale na poslední chvíli jsem si toho všimla a opravila to...
Nemohla jsem se rozhodnout, jestli křídla nebo roh, tak jsem neudělala ani jedno. Rainbowlaugh
[Obrázek: un_alicorned_one_by_kasumi357-d7fpaq4.png]
Tohohle jsem narychlo načmárala spolužačce na úkol. Na mojí obranu si o to výslovně zažádala, dokonce mě přemlouvala! Flutterryay
[Obrázek: bd49b0deee_97684690_o2.jpg]
Non-pony
A v neposlední řadě, když už jsem uvedla tu školu, tak tohle je nejhezčí zápis v mém sešitu z biologie. Pinkiehappy
[Obrázek: 78888e2694_97684692_o2.jpg]



RE: Prší aneb obrázky z přeháňky - Blue Comet - 25.04.2014

Učit se anatomii. Jinak to není špatné.


RE: Prší aneb obrázky z přeháňky - Ruushii - 26.04.2014

Jup, děkuji.

Oukey, druhá várka. Tentokrát jen digital.

Kreslené podle mých starších skic, takže ano, je tam spousta chyb. Ajsleepy
[Obrázek: run_with_me_by_kasumi357-d7g2j7y.png]
[Obrázek: are_you_kidding__by_kasumi357-d7g2knl.png]
Tady bych viděla chybu v tom, že má špatně hřívu. No, ale všimla jsem si toho moc pozdě... Pinkiehappy
[Obrázek: one_young_apple_by_kasumi357-d7g2o1q.png]
Moje ponysona, Winy Sprinkle.
[Obrázek: i_m_sorry_by_kasumi357-d7g2r79.png]



RE: Obrázky od Přeháňky - Ruushii - 30.04.2014

Dopracovala jsem se k nahrání dalších pár prací.

Zkoušela jsem něco bez lineartu. Never again. Rainbowlaugh To tělo jsem předělávala asi na stokrát a stejně jsem pak nechala první verzi.
(Ano, dělané ze staršího sketche, proto tytéž chyby jako u předešlých AJ, RB a TS)
[Obrázek: now_seriously_by_kasumi357-d7gl4l5.png]
OCčko. Pastelky moc nemusím, ale chtěla jsem si to alespoň zkusit. Díky Celestii, že jsem to dělala ve škole a tak jsem si je popujčovala od spolužačky, jinak by to dopadlo katastrofálně. Ostatně, ukázku můžete vidět na té žluté, to už byla moje pastelka. Ajsleepy
V souvislosti s tím bych také chtěla vyzvědět, jestli by mi prosím někdo nemohl doporučit pastelky s tvrdou tuhou.
[Obrázek: just_a_little_rest_by_kasumi357-d7gkz8s.jpg]
A ještě nederpnutá Derpy. Nederpnutá proto, protože to původně vůbec neměla být ona, ale pak jsem zvorala hřívu... a její se tomu podobala nejvíc. Twilightblush
[Obrázek: sketch___may_be_derpy_by_kasumi357-d7gl6mj.jpg]



RE: Obrázky od Přeháňky - Dragea - 30.04.2014

Máš ty poníky celé takové buclatější, ale to je dělá asi ještě roztomilejšími Twilightsmile Moc se mi tvá tvorba líbí Pinkiesmile


RE: Obrázky od Přeháňky - Azuliana - 30.04.2014

(30.04.2014, 21:34)Sprinkle Napsal(a): V souvislosti s tím bych také chtěla vyzvědět, jestli by mi prosím někdo nemohl doporučit pastelky s tvrdou tuhou.

Koh-i-noor, mají kvalitní i obyčejné pastelky.
Nebo Progresa. http://www.koh-i-noor.cz/shop/souprava-tuzek-pastelovych-v-laku-8756-12?rc=14


RE: Obrázky od Přeháňky - Ruushii - 03.06.2014

Dragea: Děkuji, moc mě těší, že se líbí. Twilightsmile
Azuliana: Progresa nejsou nic moc pro mě. Ty pastelky v Koháči ještě obhlídnu, díky za tip. ^^

Uh-vau... to už je měsíc? Pěkná pauzička. So, tak sem zase něco málo hodím. Twilightsmile

OCs
Zkoušela jsem nakreslit hříbě. Tohle je ale takové odrostlejší verze už asi. Rainbowlaugh
[Obrázek: foal_winy_by_kasumi357-d7iosak.png]
[Obrázek: on_our_way_by_kasumi357-d7iopq4.png]
Octavia
Ve skutečnosti vypadá líp. Jinak je to můj po setsakramentsky dlouhé době první pastelkama dělaný obrázek na normální papír A4. A taky jsem našla nějaké staré pěkně kreslící pastelky. Pinkiehappy
[Obrázek: octavia_melody_by_kasumi357-d7iqrio.jpg]
Non-pony
[Obrázek: spring_cat_pranks_by_kasumi357-d7ir03a.png]



RE: Obrázky od Přeháňky - MelodyBreeze - 03.06.2014

Ú len tak ďalej...


RE: Obrázky od Přeháňky - Kinro - 03.06.2014

Some of your drawings desire to be published in bigger scale, like EqD, but some of your drawings desire to burn in hell (So what? I'm non-subjective), but most of them are as good as it could, so...
Never give up! You're on the right way to gain a mastery in drawing.


RE: Obrázky od Přeháňky - Ruushii - 19.06.2014

Oh, I think hell is a good place for some of my drawings. Pinkiehappy However, thank you for motivation! I'm not sure if I can reach to something like a mastery, 'cause really awesome pics take a lot of time (at least I think so) and I simply haven't got enough patience for it, not yet. Plus, here's a lot of people who's works are much better than mine. In comparison with them I'm still on a long way, but yeah, I'm not going to give up!
So, thank you once again. ^^
_______________________________________________________________

Koukám tak na jedno s-tímhle-obrázkem-naprosto-nesouvisející video a dostanu nutkání něco nakreslit.
A tady už máme výsledek:
[Obrázek: lord_d_d_r_m__by_kasumi357-d7mwsdf.png]