Bronies.cz
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Bronies.cz (https://bronies.cz/Forum-Bronies-cz)
+--- Fórum: Dotazy, připomínky a návrhy (https://bronies.cz/Forum-Dotazy-pripominky-a-navrhy)
+--- Téma: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz (/Vlakno-Pripominky-a-navrhy-k-obsahu-Bronies-cz)



RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Ondrahub - 02.10.2012

Takže jsi tam napsal lokaci a pak potvrdil enterem?

Edit: Sorry, neuvědomil jsem si, že myslíš tu v profilu Rainbowlaugh


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Refly - 02.10.2012

(02.10.2012, 15:26)TheKubajs Napsal(a): Co dělám špatně když se mi i po vyplnění kolonky Location nezobrazuje vlaječka na mapě členů? Díky Pinkiesmile


No, teď jsem si s tím chvilku hrál a mam z toho pocit, že to vůbec na poli Location v profilu nesouvisí, ač jsem si to myslel... (EDIT: Potvrzeno Flaimingem.)

Dej si Mapa členů, do pole Vaše lokace zadej Brniště, dej Vyhledat a poté OK, které se po vyhledání objevilo...

A pozor - v současné době není možné zadanou polohu z mapy smazat, pouze změnit.


Funguje? Pinkiesmile


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Alkel u3 - 02.10.2012

Tohle mě vede k pár návrhům. Zaprvé: tohle je vlákno k připomínkám a ne dotazům, ale takové tu chybí. Možná by za tímhle účelem stálo za to vytvořit v téhle kategorii třeba prázdné vlákno? Něco mi říká, že si to většina lidí co se ptá sama nezaloží Pinkiehappy Sice na to asi práva mám taky, ale radši se zeptám, než začnu spamovat prázdnými placeholder vlákny Pinkiesmile

Zadruhé: tuhle otázku ohledně polohy na mapě nevidím prvně - nestálo by za to ji dát do FAQ a FAQ nějak zvýraznit?


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Kiraa - 02.10.2012

Tento thread bol premenovaný (tým pádom jeho funkcia sa rozšírila) aj o otázky, akurát URL je stále rovnaké, obsahujúce starý popisok.

Hmm, znie to logicky, čo by som aspoň spravil je namiesto FAQ v tom užívateľskom paneli založiť normálny sticky thread vedľa pravidiel. Uvidíme čo na to povie Flaming ked si to tu bude čítať Rainbowwild


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Host - 02.10.2012

(02.10.2012, 17:34)Refly Napsal(a):
(02.10.2012, 15:26)TheKubajs Napsal(a): Co dělám špatně když se mi i po vyplnění kolonky Location nezobrazuje vlaječka na mapě členů? Díky Pinkiesmile


No, teď jsem si s tím chvilku hrál a mam z toho pocit, že to vůbec na poli Location v profilu nesouvisí, ač jsem si to myslel... (EDIT: Potvrzeno Flaimingem.)

Dej si Mapa členů, do pole Vaše lokace zadej Brniště, dej Vyhledat a poté OK, které se po vyhledání objevilo...

A pozor - v současné době není možné zadanou polohu z mapy smazat, pouze změnit.


Funguje? Pinkiesmile

Funguje. Díky Ajsmug


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - MidnightShadow - 04.10.2012

Mohlo by se tu zavest to, co maji treba na draci.info. System chvalovani registraci, kazdy by o sobe musel neco napsat, jaky vztah ma k mlp a bronies a podobne. Aspon by se omezil priliv malych deti a pitomecku, co si hraji na bosse a pritom o mlp nemaji sebemensi zajem.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Zmok - 04.10.2012

(02.10.2012, 19:22)Alkel u3 Napsal(a): Zadruhé: tuhle otázku ohledně polohy na mapě nevidím prvně - nestálo by za to ji dát do FAQ a FAQ nějak zvýraznit?

A nešlo by tyhle věci napsat přímo na místa kde dochází k problémům?


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Dumbass_CZ - 04.10.2012

Taky si někdy říkám, že systém podobný infu by byl fajn. Denně tu přibývá klidně 8 lidí, a buď to jsou děti, nebo se tu registrují jen tak.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Flaiming - 04.10.2012

MidnightShadow: To by sice šlo, ale bylo by to dost náročné, protože tady je momentálně větší příliv lidí. A navíc MLp je záležitost pro každý věk, takže by se to těžko filtrovalo.

Do FAQ něco přidáme, až přijdu na to jak.


RE: Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz - Kiraa - 04.10.2012

(04.10.2012, 16:52)MidnightShadow Napsal(a): Mohlo by se tu zavest to, co maji treba na draci.info. System chvalovani registraci, kazdy by o sobe musel neco napsat, jaky vztah ma k mlp a bronies a podobne. Aspon by se omezil priliv malych deti a pitomecku, co si hraji na bosse a pritom o mlp nemaji sebemensi zajem.

Už som to navrhoval, spolu s niekoľko ľahšími formami. Ale som rád že sú v komunite ľudia čo v tomto stoja za mnou Pinkiesmile