Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Připomínky a návrhy k obsahu Bronies.cz
Nevím zda ti přesně rozumím, ale nahoře máš odkaz "Zobrazit nové příspěvky" (popř. Zobrazit dnešní příspěvky), to není ono? Pinkiesmile

V tom seznamu si pak klikneš na tu "zelenou šipku" a to tě odkáže na první nepřečtený příspěvek v daném tématu.
Odpovědět
Aha...já si myslel, že to ukáže všechny nepřečtené příspěvky.Děkuji za objasnění.
Odpovědět
Mám tokový návrh nenávrh...skoro většina z fora hraje nějaké hry apod. (samozřejmě myslím na PC nebo PS a nebo Xbox...) Tak mě napadlo že by každý měsíc (1,2,3,4 mě to je jedno) by jsme se sešli třeba na steamu..a šli bysme pařit nějakou konkrétní hru...samozřejmě kdo by nemohl tak by nemusel jít...nebylo by to povinný... ale třeba lidi který jsou takový nevýrazní na foru...kterejch by si ani nikdo moc nevšímal... by si mohli zahrát s mnoha skvělejma lidma...a to by se možná ani nestalo kdyby nebylo tohohle...prostě někteří(like me Twilightblush )se stydí zeptat: čus deš si něco zahrát? A to i třeba toho kdo má -10 hodnocení...A samozřejmě kdo by měl náladu a internet tak by to mohl streamovat a lidi kteří třeba tu hru nemaj by se aspoň koukali na ten livestream...

Takže...když by se tohle "někdy" uskutečnilo tak bych byl moc happy Pinkiesmile.
IMA BRONYYY

Odpovědět
Ladine, bež s hrami někam !
Je to jen na každém, kdo chce něco uspořídat, tak není problém mi třeba řici, a já to na steamu připíchnu.
Ale už prosím tě nedávej žádné návrhy o hrách. Tenhle topic je o fóru, a s ním spojené.
Už jsem dělal několik eventů na mém TF2 serveru, a pak server praskal plnými sloty (Ani 16 slotů nestačí Rainbowlaugh Ale platit se mi za ně už zas tak nechce Rainbowlaugh ). Je to prostě na pořadateli, kdy kde co jak, a né na skupině či týmu fóra -_-
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Ok,ok klid.. řikám že to byl návrh nenávrh.Už tady ode mě nepadne slovo které by bylo spojeno s hrami ok? ..možná....Rainbowlaugh
IMA BRONYYY

Odpovědět
Tenhle topic je na připomínky - opravdu jen to, co je v kompetenci adminů. Na sebrání hráčů si udělej nákej hlavní topic v sekci hry a tam napiš nějaký data, a uvidíš co z toho vznikne ... ale neni to nic, s čim by admini měli něco dělat Pinkiesmile
DeviantArt Last.fm

Ajsleepy Líbí se vám, jak se chovají poníci? Buďte taky takoví =)
Odpovědět
Question 
Bude budoucnu více druhů skupin?
Odpovědět
Uz v tuto chvili jich je celkem dost. Nicmene kazdy je vetsinou clenem jedne (vyjimecne dvou). Do budoucna bude samozrejme vic skupin.

Do budoucna rikam proto, ze uz se ani neodvazim hadat data
Odpovědět
Dumbass_CZ Napsal(a):Rezervuji si Dumbovskou skupinu bláznů ! Rainbowlaugh
Mondy, ty jsi svině. Nemám tě lád Rainbowlaugh
Jaká urážka. To je lichotka Rainbowlaugh

Ajbemused

(23.09.2012, 19:51)Dumbass_CZ Napsal(a): Ty mlč. Toto není OffTopic téma Ajsmug


EDIT: Promazáno...
Odpovědět
Co dělám špatně když se mi i po vyplnění kolonky Location nezobrazuje vlaječka na mapě členů? Díky Pinkiesmile
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 7 host(ů)