Bronies.cz
Pony, Pegasus nebo Unicorn - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Všeobecná diskuze (https://bronies.cz/Forum-Vseobecna-diskuze)
+--- Téma: Pony, Pegasus nebo Unicorn (/Vlakno-Pony-Pegasus-nebo-Unicorn)



RE: Pegasus nebo Unicorn - Kovu11 - 21.06.2013

Pegas môže slobodne lietať? No keby unicorn urobyl okolo neho pole? Dajme tomu že unicorn je skôr bojovník a pegas skôr prieskumník.


RE: Pegasus nebo Unicorn - Vlník - 22.06.2013

(21.06.2013, 22:49)Zeus^^ Napsal(a): Kdo potřebuje látat nad krajnou když si může vykouzlit v podstatě co jen chce?

Nemůže. Jednorožec je schopný naučit se jen omezený počet kouzel souvisejících s jeho talentem. viz.S01E06


RE: Pegasus nebo Unicorn - Zeus^^ - 22.06.2013

No dobře...Ale alspoň něco Rainbowlaugh


RE: Pegasus nebo Unicorn - Pexxa - 22.06.2013

(26.05.2013, 16:17)Monterka Napsal(a):
(15.05.2013, 14:34)Pexxa Napsal(a): Berte to takhle: unicorni když dělají magii potřebují sílu ne ? vím že když mám já Cutie mark jao Popová hvězda... že bych měla mít roh... Asi bych byla jednorožec protože bez rohu to není ono moje rozhodnutí nejsou ono Proto bych měla být jednorožec.
Earth poníci: Mají sílu stále pracují sázejí jsou silní i když Pinkie také pracovala na farmě plné kamení kdo by nechtěl zahradničit ? Rainbowlaugh
Pegasové:Mají křídla a chodí po mracích a řídí počasí díky křídlum můžou být rychlí patří do nebe .... a křídla jsou oblíbená protože můžeš letát jak dlouho chceš

A pegasové snad sílu nepotřebujou? O.o to je jak s během, taky se jednou vyčerpáš Unsuresweetie, lítat může každý pegas, dokonce tu je tolik pegasů, co dokáže létat skoro stejně rychle jako RD. Ale kolik jedorožců dokázalo kouzlit tak jako Twilight když ještě byla jednorožec? no žádný! alicorn, možná. ale tady mluvím o jednorožcích Ajsmug

A náhodou, křídla si můžeš zranit, nevšimla jsem si, že by si někdy nějaký jednorožec zranil roh Rainbowlaugh

no jo ale roh se zlomí a pak si Earth poník Rainbowlaugh křídla se zlomí ale vyléčí se a jde to vrátit zpátky.
a vím že pegasové nelítají pořád ani magie není na pořád ale RD to vydrží ne?


RE: Pegasus nebo Unicorn - Sissi - 22.06.2013

Roh se nezlomí, jen při velmi, velmi velké síle. Křídla se poškodí lehce a už se vyléčit nemusí. Magie vydrží na křídla stejně dlouho a zvládne ještě mnohem více.


RE: Pegasus nebo Unicorn - Crazy11 - 22.06.2013

Rozhodně pegasus,protože bych mohla létat a prozkoumat vše nahoře a pro mně by tohle dobrodružství bylo nejlepší. Trollestia


RE: Pegasus nebo Unicorn - Monterka - 22.06.2013

(22.06.2013, 10:36)Pexxa Napsal(a):
(26.05.2013, 16:17)Monterka Napsal(a):
(15.05.2013, 14:34)Pexxa Napsal(a): Berte to takhle: unicorni když dělají magii potřebují sílu ne ? vím že když mám já Cutie mark jao Popová hvězda... že bych měla mít roh... Asi bych byla jednorožec protože bez rohu to není ono moje rozhodnutí nejsou ono Proto bych měla být jednorožec.
Earth poníci: Mají sílu stále pracují sázejí jsou silní i když Pinkie také pracovala na farmě plné kamení kdo by nechtěl zahradničit ? Rainbowlaugh
Pegasové:Mají křídla a chodí po mracích a řídí počasí díky křídlum můžou být rychlí patří do nebe .... a křídla jsou oblíbená protože můžeš letát jak dlouho chceš


A pegasové snad sílu nepotřebujou? O.o to je jak s během, taky se jednou vyčerpáš Unsuresweetie, lítat může každý pegas, dokonce tu je tolik pegasů, co dokáže létat skoro stejně rychle jako RD. Ale kolik jedorožců dokázalo kouzlit tak jako Twilight když ještě byla jednorožec? no žádný! alicorn, možná. ale tady mluvím o jednorožcích Ajsmug

A náhodou, křídla si můžeš zranit, nevšimla jsem si, že by si někdy nějaký jednorožec zranil roh Rainbowlaugh

no jo ale roh se zlomí a pak si Earth poník Rainbowlaugh křídla se zlomí ale vyléčí se a jde to vrátit zpátky.
a vím že pegasové nelítají pořád ani magie není na pořád ale RD to vydrží ne?

Ale ty nejsi Rainbow Dash Facehoof
jen kvůli tomu, že je Rainbow dash rychlá a vydrží, nemusí tohle zvládnout každý další pegas, to je snad jasné
proč myslíš, že by se roh po zlomení nedal znova nějakým způsobem přidělat? není to náhodou kost? že by mohla zase srůst, ne? Rainbowderp abych náhodou nekecala ://
křídla si zlomíš a můžeš se vyléčit, nebo být nadosmrti mrzák.
roh si zlomíš a můžeš se vyléčit, nebo být nadosmrti mrzák.
ale
roh je hodně pevný, už kvůli své tloušťcě. myslím, že je hodně těžké si ho zlomit.

a Dbleki: kdo by proboha jednorožci odřezával roh?!
a jaktože ne každý jednorožec dokáže kouzlit?

jo a
v seriálu jsem si dvakrát všimla zranění křídel
a jen jednou zranění rohu a to kameny (viz crystal empire)


RE: Pegasus nebo Unicorn - .Keira. - 22.06.2013

(21.06.2013, 22:06)Kovu11 Napsal(a): Je ešte malá a možno vie len to nedali do záberu.

ne neni na to malá protože Pumpkin Cake uměla kouzlit už jako mimino a v záběru to bylo a nechápu proč by SweeteBell nekouzlila když by to uměla


RE: Pegasus nebo Unicorn - Sissi - 22.06.2013

Monterko, Dbleki mluví o jedný myslím že Arosisove povídce, kde se hříběti uřezal roh a stejně dokázalo kouzilt. Jenže to jsou fan-made věci a ty sem netahejte, to není v MLP.


RE: Pegasus nebo Unicorn - Zeus^^ - 22.06.2013

Třeba se někdo naučí kouzlit hned,přirozeně a jiný to musí trénovat a trénovat než se to pořádně naučí ne?