Bronies.cz
Pony, Pegasus nebo Unicorn - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Všeobecná diskuze (https://bronies.cz/Forum-Vseobecna-diskuze)
+--- Téma: Pony, Pegasus nebo Unicorn (/Vlakno-Pony-Pegasus-nebo-Unicorn)



RE: Pony, Pegasus nebo Unicorn - Jerry Heartlead - 31.03.2016

Mácaman: Lietadlo mala len jedna z postáv môjho fanficu (Airlane), toto je oficiálna ponysona, ktorej som CM špeciálne navrhoval ešte aj podľa môjho mena. Akurát u ponysony som (ako už Legion zmienil) dosť často menil dizajn a rasu, pretože už viackrát mi výsledný dizajn nevyhovoval. Dokonca farba srsti je niečo ako môj osobný poznávací znak, keďže sa jedná o môj v súčasnosti obľúbený odtieň modrej (tzv. Baby Blue).


RE: Pony, Pegasus nebo Unicorn - LEGION_1 - 31.03.2016

Ponysynth OT:
[spoiler:
no ja som zase rád bielunký jak sneh Rainbowlaugh
]


RE: Pony, Pegasus nebo Unicorn - Jerry Heartlead - 31.03.2016

Legion: Tak biela mi príde ako príliš obyčajná farba pre equestrijského poníka. Koniec koncov, bieleho poníka bežne stretneš aj v našom svete, akurát nie je magický Rainbowlaugh A biele sa mi nepáčia ani autá... AJ lie


RE: Pony, Pegasus nebo Unicorn - Quickshot135 - 02.04.2016

Unicorn Jednoznačně Pinkiesmile


RE: Pony, Pegasus nebo Unicorn - Spooky - 21.04.2016

Kdyby bylo na mně tak Alicorn xP ^^


RE: Pony, Pegasus nebo Unicorn - Martin - 22.04.2016

@Spooky, to máš bohužel trochu smůlu. Alicorn je ve FIM/Bronies vyhrazen jen zakladatelkám, výjimečným osobnostem a blbcům Pinkiesmile


RE: Pony, Pegasus nebo Unicorn - Spooky - 22.04.2016

(22.04.2016, 11:44)Martin Napsal(a): @Spooky, to máš bohužel trochu smůlu. Alicorn je ve FIM/Bronies vyhrazen jen zakladatelkám, výjimečným osobnostem a blbcům Pinkiesmile
;c Uvidime jak ovladnu nějaký kontinent tak budů na to mít pravo. XD


RE: Pony, Pegasus nebo Unicorn - LEGION_1 - 22.04.2016

(22.04.2016, 11:44)Martin Napsal(a): @Spooky, to máš bohužel trochu smůlu. Alicorn je ve FIM/Bronies vyhrazen jen zakladatelkám, výjimečným osobnostem a blbcům Pinkiesmile
To je trošku drsne napísané, nemyslíš? Rainbowlaugh Ale je pravda, že každý má na výber 3 rasy (teda zemný poník, unicorn a pegas) a okrem toho môže byť drak, gryfon, čo len chce, len pravda nie alicorn. A prečo? No tak to by bolo ako si do závodov cestovných automobilov vybrať voľáke Bentley. Alicornom nemôže byť hocikto, ale takisto mi je jasné, že niekto proste nahodí cheat a rovno si vyberie to Bentley Pinkiesmile Na(ne)šťastie in real life sa cheatovať nedá.


RE: Pony, Pegasus nebo Unicorn - Spooky - 22.04.2016

(22.04.2016, 12:42)LEGION-1 Napsal(a):
(22.04.2016, 11:44)Martin Napsal(a): @Spooky, to máš bohužel trochu smůlu. Alicorn je ve FIM/Bronies vyhrazen jen zakladatelkám, výjimečným osobnostem a blbcům :)
To je trošku drsne napísané, nemyslíš? :D Ale je pravda, že každý má na výber 3 rasy (teda zemný poník, unicorn a pegas) a okrem toho môže byť drak, gryfon, čo len chce, len pravda nie alicorn. A prečo? No tak to by bolo ako si do závodov cestovných automobilov vybrať voľáke Bentley. Alicornom nemôže byť hocikto, ale takisto mi je jasné, že niekto proste nahodí cheat a rovno si vyberie to Bentley  :) Na(ne)šťastie in real life sa cheatovať nedá.

Pravda haha   :D


RE: Pony, Pegasus nebo Unicorn - Jerry Heartlead - 22.04.2016

Aj ja som chcel byť zo začiatku alicorn, ale napokon som sa rozhodol zhodiť aspoň krídla... Roh využijem aspoň pri prepínaní pák a otáčaní ventilov v Ponyvillskej lokomotíve Rainbowlaugh