Anketa: Kdo byste chtěli být
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Earth Pony
12.18%
47 12.18%
Pegasus
51.81%
200 51.81%
Unicorn
36.01%
139 36.01%
Celkem 386 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 4.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pony, Pegasus nebo Unicorn
Mácaman: Lietadlo mala len jedna z postáv môjho fanficu (Airlane), toto je oficiálna ponysona, ktorej som CM špeciálne navrhoval ešte aj podľa môjho mena. Akurát u ponysony som (ako už Legion zmienil) dosť často menil dizajn a rasu, pretože už viackrát mi výsledný dizajn nevyhovoval. Dokonca farba srsti je niečo ako môj osobný poznávací znak, keďže sa jedná o môj v súčasnosti obľúbený odtieň modrej (tzv. Baby Blue).
Syndróm štartujúcej embéčky uprostred decembra Pinkiecrazy
Odpovědět
Ponysynth OT:
[spoiler:
no ja som zase rád bielunký jak sneh Rainbowlaugh
]
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
Legion: Tak biela mi príde ako príliš obyčajná farba pre equestrijského poníka. Koniec koncov, bieleho poníka bežne stretneš aj v našom svete, akurát nie je magický Rainbowlaugh A biele sa mi nepáčia ani autá... AJ lie
Syndróm štartujúcej embéčky uprostred decembra Pinkiecrazy
Odpovědět
Unicorn Jednoznačně Pinkiesmile
Úchylný Metalhead - Otaku. Co chcete víc? :p
P.S.: Strašně se mi zařezávaj trenky (bez téhle informace byste nemohli žít totiž Rainbowlaugh Rainbowlaugh )
Odpovědět
Kdyby bylo na mně tak Alicorn xP ^^


Citace:[People that say i can't.Just don't want to]


Odpovědět
@Spooky, to máš bohužel trochu smůlu. Alicorn je ve FIM/Bronies vyhrazen jen zakladatelkám, výjimečným osobnostem a blbcům Pinkiesmile
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
(22.04.2016, 11:44)Martin Napsal(a): @Spooky, to máš bohužel trochu smůlu. Alicorn je ve FIM/Bronies vyhrazen jen zakladatelkám, výjimečným osobnostem a blbcům Pinkiesmile
;c Uvidime jak ovladnu nějaký kontinent tak budů na to mít pravo. XD


Citace:[People that say i can't.Just don't want to]


Odpovědět
(22.04.2016, 11:44)Martin Napsal(a): @Spooky, to máš bohužel trochu smůlu. Alicorn je ve FIM/Bronies vyhrazen jen zakladatelkám, výjimečným osobnostem a blbcům Pinkiesmile
To je trošku drsne napísané, nemyslíš? Rainbowlaugh Ale je pravda, že každý má na výber 3 rasy (teda zemný poník, unicorn a pegas) a okrem toho môže byť drak, gryfon, čo len chce, len pravda nie alicorn. A prečo? No tak to by bolo ako si do závodov cestovných automobilov vybrať voľáke Bentley. Alicornom nemôže byť hocikto, ale takisto mi je jasné, že niekto proste nahodí cheat a rovno si vyberie to Bentley Pinkiesmile Na(ne)šťastie in real life sa cheatovať nedá.
"It does not matter where you go and what you study, what matters most is what you share with yourself and the world." Princess Twilight Sparkle
"I wanted to remind you that through hard times, one of the greatest gifts you can give is letting your light shine for others." Princess Celestia
"Nech se bráti proudem mysli, tam kde řeka snů do reality se vlévá a nech své oči utrápené, plně otevřené a hleď na krásu té hvězdy šesticípé" Drake Damage
"No you can't give up your laughter 'cause you're scared of a little pain." Autumn Blaze
Odpovědět
(22.04.2016, 12:42)LEGION-1 Napsal(a):
(22.04.2016, 11:44)Martin Napsal(a): @Spooky, to máš bohužel trochu smůlu. Alicorn je ve FIM/Bronies vyhrazen jen zakladatelkám, výjimečným osobnostem a blbcům :)
To je trošku drsne napísané, nemyslíš? :D Ale je pravda, že každý má na výber 3 rasy (teda zemný poník, unicorn a pegas) a okrem toho môže byť drak, gryfon, čo len chce, len pravda nie alicorn. A prečo? No tak to by bolo ako si do závodov cestovných automobilov vybrať voľáke Bentley. Alicornom nemôže byť hocikto, ale takisto mi je jasné, že niekto proste nahodí cheat a rovno si vyberie to Bentley  :) Na(ne)šťastie in real life sa cheatovať nedá.

Pravda haha   :D


Citace:[People that say i can't.Just don't want to]


Odpovědět
Aj ja som chcel byť zo začiatku alicorn, ale napokon som sa rozhodol zhodiť aspoň krídla... Roh využijem aspoň pri prepínaní pák a otáčaní ventilov v Ponyvillskej lokomotíve Rainbowlaugh
Syndróm štartujúcej embéčky uprostred decembra Pinkiecrazy
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)