Bronies.cz
Equestria Girls: Friendship Games - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Equestria Girls (https://bronies.cz/Forum-Equestria-Girls)
+--- Téma: Equestria Girls: Friendship Games (/Vlakno-Equestria-Girls-Friendship-Games)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37


RE: Equestria Girls: Friendship Games - Iluzon - 02.07.2015

Jo, a zapoměl jsem napsat, že muzika se zdá tak dobrá, jako minule. Ne-li ¨lepší! Jsem moc zvědav, jak se povede český dabing.


RE: Equestria Girls: Friendship Games - sc@lix - 02.07.2015

Tak na český dabing jsem opravdu také zvědavý. Jak u jedničky, tak i dvojky si mi docela líbil. Jestli se budou držet kvality předcházejících dvou dílů, tak si myslím, že to nemůže dopadnout špatně. Co se týče muziky, tak tu je ještě těžko hodnotit z toho kousku, co byl slyšet ve videu.


RE: Equestria Girls: Friendship Games - Žeryk - 02.07.2015

A bude tam ještě vůbec nějaká spojitost s Equestrií? Rainbowlaugh Nebude prostě pony Twi nahrazena normální Twi?


RE: Equestria Girls: Friendship Games - Annabell - 02.07.2015

No, po hudobnej stránke je to pre mňa osobne zatiaľ z toho kúsku oveľa slabšie ako v RR. Rainbowlaugh
Oprava: Len trochu slabšie, song sa mi začína po niekoľkonásobnom zhliadnutí traileru páčiť. Ale už len sotva verím na lepšie songy pre mňa, keďže tie v RR ma dostali do vážnej obsesie (a navyše, sólo tam má i Sunset Rainbowwild).
No príbeh vyzerá už celkom zaujímavo. Pokiaľ tam hrá Sunset v nejakej role, tak som spokojná. Rainbowlaugh A Sunset vs Human Twilight znie veľmi zaujímavo. Aspoň z traileru to tak vyzerá. Snáď to bude ona, kto bude učiť o priateľstve, tak ako v RR naučila niečo HuMane 6, teraz by mohla i niekoho "zlého".


RE: Equestria Girls: Friendship Games - BatygameCZ - 02.07.2015

Konečně jsem zhlédl trailer...
1. Bude to skvělý film, možná (?) se poníci potkají se svými lidskými já
nebo
2. Bude to nejhorší díl série, dost možná i nejhorší věc s G4 poníky vůbec ( po hračkách samozřejmě...)


RE: Equestria Girls: Friendship Games - Shiro neko - 03.07.2015

zhledla jsem trailer a zdá se mi to dobrý. A taky doufám. když jsem to viděla tohle vlakno sem si řikala bože co to zas hasbro zkouší a najednou na fb se mi ukazal trailer a hop a už jse na to těším.


RE: Equestria Girls: Friendship Games - Žeryk - 03.07.2015

Mě by ani nevadilo, kdyby tam původní Twi nebyla, už ve dvojce mi chudáček přišla tak trochu zbytečná.


RE: Equestria Girls: Friendship Games - Discordian - 04.07.2015

Ve dvojce dokončila proces a předala štafetu Sunset Satan, teď už tam být nemusí.


RE: Equestria Girls: Friendship Games - osm70 - 04.07.2015

Vypadá to, že premiéra bude v televizi, takže kino asi nebude. Hlavně by mě zajímalo, jestli zase odvysílají zkrácenou verzi. Pokud ano, tak plná bude až na BD.


RE: Equestria Girls: Friendship Games - Shadow light - 08.07.2015

Nach... SS moc nemusím a Twi miluji celým svým fanouškovkým sdrcem, proto se mi nezamlouvá koncept, že SS je v "(Hu)mane6" a Twi má být mimo (jak soudím podle ukázky). Ale snad to bude v pohodě. Na film se těším, tak jako na všechno, co obsahuje mou oblíbenou fialovou poničku. Twilightblush Ať už human, nebo pony verzi.

Nápad s hrami mezi školami je obyčejná americká zápletka hojného procenty amerických filmů ze školního prostředí. Ovšem pevně věřím v celý tým a jsem si jistá, že to bude zajímavé. Už aby to tu bylo. Twilightsmile