Bronies.cz
Minecraft server (Aktuálně v provozu) - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: OffTopic (https://bronies.cz/Forum-OffTopic)
+--- Fórum: PC a konzolové hry (https://bronies.cz/Forum-PC-a-konzolove-hry)
+--- Téma: Minecraft server (Aktuálně v provozu) (/Vlakno-Minecraft-server-Aktualne-v-provozu)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


Minecraft server (Aktuálně v provozu) - DoktorPetr - 02.08.2015

DoktorCraft

Privátní Brony server

Zápis na Whitelist

Verze serveru: 1.11.2
IP serveru: 82.208.17.45:27922
Facebooková skupina serveru

Stav serveru: V provozu

Chcete minimapu? Zde je návod, jak na to.

Není-li vlákno dlouho aktualizováno nebo máte nějaký dotaz, obraťte se na naší Facebookovou skupinu nebo na uživatele BlackJack.


RE: Minecraft server (aktuálně v provozu) - BatygameCZ - 02.08.2015

Hmmmmmmm....
Že bych tomu dal šanci?


RE: Minecraft server (aktuálně v provozu) - DoktorPetr - 02.08.2015

Rád tě tam uvidím Pinkiesmile


RE: Minecraft server (aktuálně v provozu) - Shiro neko - 02.08.2015

Určitě až bude čas. Možná dneska po 22 hodině mě najdete. Jen možná... (Po domluvě s brachou, nechci bejt mu s internetem na obtíž ani nechci zatěžovat net)
Edit: tak jsem zapoměla na formát disku C .... Tak dnes asi nic


RE: Minecraft server (aktuálně v provozu) - BatygameCZ - 03.08.2015

Páni, on už někdo stihl dostat ban? That was quickly Rainbowlaugh


RE: Minecraft server (aktuálně v provozu) - ThePepan - 03.08.2015

Mimochodem chtěl bych říct že na serveru hraji, ale pouze jako hráč. Pinkiesmile Také jsem na server daroval mapu mého bývalého soukromého serveru.


RE: Minecraft server (aktuálně v provozu) - Elevea - 04.08.2015

Konečně normální server Twilightsmile. Prostě stavte a přežijte. Mám jednoduchý survival rád. Jen tak dál.


RE: Minecraft server (aktuálně v provozu) - RayCode - 04.08.2015

RayCode joined game , Blesk comming soon Pinkiehappy (maybe :/)


RE: Minecraft server (aktuálně v provozu) - DoktorPetr - 11.08.2015

Asi bych mohl napsat nějaké info, že server funguje, tak vám píši, že server funguje a přivítám každého, kdo se bude chovat slušně. Banlist není zatím nijak plný, jde vidět, že máme docela slušné lidi...

► Na server byl přidán sellshop. (/Warp sellshop). Jeho účelem je, abyste tam prodávali předměty (dřevo, kamení) a další kraviny a zato získávali peníze, kterými si pak můžete v shopech koupit nějaké věci, popřípadě parcelu v našem městě Minecity.

► Ano, jak jsem psal, přidali jsme město Minecity. Na serveru podporujeme volný survival, ale zde ve městě si právě za utržené peníze můžete koupit parcelu a na ní mít svůj vlastní shop, popřípadě dům, kdybyste ho chtěli ve městě... Jeden hráč může mít max 3 parcely. Parcely jsou dvou typů - Obchodní (8 500$), obytné (6 500$). S každou další parcelou na hráče se přičítá cena 50%. (Hráč si první parcelu koupí třeba za 8 500$ a druhou za 12 750$). Takže když se vyvinete z obyčejného zemědělce, který si obdělává své políčko na velkého byznys mana, který má na svá pole kombajny a levnou pracovní sílu ze zemí třetí říše, tak si můžete vydělávat na úkor lidí, kteří potřebují vaše produkty. Parcely jsou 20x20 od bedrocku až po maximální blok (255).

► Byly přidány "Donaty" na server. Pokud byste ho náhodou chtěli podpořit, tak na našem spawnu je více informací. Jedná se o věc, kdybyste opravdu chtěli. Nikdo vás do toho nutit nebude. Případně druhá (v některých případech lepší) je na účet, po osobní domluvě (Vyhnete se blbým poplatkům atd atd...).

► KONEČNĚ!!!! Povedlo se mi zprovoznit residence. 64x64. Max 5 residencí a jsou zdarma. Vytvoříte dřevěnou motyčkou. Kdo má problém s dřevěnou motyčkou, ať si koupí parcelu ve městě, protože tam už reska je.

► Přijal jsem na server moderátora: ThePepan. No tak mu přejeme, ať mu moderování jde... Doufám, že mu nepůjde tak jako jeho aimbot při Mine Striku Rainbowlaugh.

No prostě server funguje. To je asi vše.


RE: Minecraft server (aktuálně v provozu) - RayCode - 12.08.2015

Hmm.. Zajímavé. Každopádně změny odzkouším až bude čásek.