Bronies.cz
Epizoda 25, 26: The Cutie Re-Mark - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Friendship is Magic (https://bronies.cz/Forum-Friendship-is-Magic)
+---- Fórum: S5 (https://bronies.cz/Forum-S5)
+---- Téma: Epizoda 25, 26: The Cutie Re-Mark (/Vlakno-Epizoda-25-26-The-Cutie-Re-Mark)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Epizoda 25, 26: The Cutie Re-Mark - BatygameCZ - 28.11.2015

lol,Azu to prostě musí nějakým způsobem změnit v zvrhlost Rainbowlaugh


RE: Epizoda 25, 26: The Cutie Re-Mark - Dragonalicorn - 28.11.2015

Discordiane tvá teorie má pár trhlinek. Příklad za všechny je RD...

V první realitě měla zjizvenou tvář a protézu křídla, ale u NMM byla zdravá.

Ale brutální byly Discordem ochočené Princezny



RE: Epizoda 25, 26: The Cutie Re-Mark - Discordian - 28.11.2015

(28.11.2015, 23:27)Dragonalicorn Napsal(a): Discordiane tvá teorie má pár trhlinek. Příklad za všechny je RD...
V první realitě měla zjizvenou tvář a protézu křídla, ale u NMM byla zdravá.


To je jednoduché.
[Obrázek: iZcUNxH.gif]


Jak říkám, nejspíš to byl prostě jen výčet "what if" situací bez nějakého vyššího účelu a zvláštního poslání, aby se ukázalo, že bez existence Mane 6 se prostě svět neobejde.


RE: Epizoda 25, 26: The Cutie Re-Mark - Black - 29.11.2015

Režiséři znovu těší moji existenci epic dílem!

A musím říct, bylo to bezva. Nenudil jsem se ani chviličku.
Je zvláštní jak lehce se muže poník dostat k Swirlovým dokumentum a nedokončeným spellum. To se pak mužete divit že když má někdo motiv a monost, že bude zkoušet Rainbowlaugh
Ponaučení No.1, nikdy toho neříkej o sobě příliš moc . Odkud by asi Starlight věděla co má udělat kdyby jí to Twilight verejně neznázornila? Rainbowlaugh
Taky se mi ofc líbili jednotlivé multiverza, všechno to hezky dokazovalo, jak říkala Zecora "Time is like a river. Even a slightest change can make a huge impact".
A taky se chovej hezky na nepatrné lidi bez přátel, snílky a (mě Rainbowlaugh) pod. , mohou se v budoucnosti stát šílenými/geniálními a pokusit se zničit svět. Rainbowlaugh
I fight for Mane 7 ! .. vlastně... I fight for Mane 8 !
44 minut mi přišlo jako 22 Twilightoops (které mi přijdou jako chvilka)
Je toho tolik co mám o této epce na srdci, ale tyhle věci stačí jako highlighty Pinkiesmile

brb checking if https://twitter.com/ismlps6outyet


RE: Epizoda 25, 26: The Cutie Re-Mark - RadlanJay - 29.11.2015

Zaujala mě jedna věc - ve všech realitách kromě té s NMM, byla NMM nějakým způsobem poražena.


RE: Epizoda 25, 26: The Cutie Re-Mark - Blue Storm - 29.11.2015

Na tenhle dvojdíl jsem se připravoval s určitými obavami. Měl jsem totiž po celou serii takové zvláštní myšlenky, co se asi stane tomuto záporákovi, který dokázal tak ovlivnit život druhým.
- NMM se rozplynula a byla zpět Luna.
- Chryska s celou armádou, nezvládla spolykat tolika lásky od Shininga s Cadence a proto stylem pokémonských rakeťáků zmizela ze scény.
- Sombra se v Crystal Empire rozprsknul doslova na atomy a kdo ví, zda se ještě někdy složí dohromady.
- Discord se přidal na stranu dobra, teď trolí poníky tak nějak s povolením a přitom zjišťuje, jaká úskalí jsou potřeba zjistit, co je pravé přátelství.
- Tirek byl zbaven síly poníků a opět dán do Tartaru.

K vůli těmto věcem z minulosti jsem si nějak nedokázal připustit, že by právě Starlight Glimmer měla být také tou polepšenou a díky ponibohu, že se mé prognózy jejího konce nenaplnily. Twilightsmile

Starlight Glimmer - V prvním dvojdílu bylo jasně dáno, že ona bude hodně velkým protivníkem. Potají kula své pikle a dělala z poníků rovnítka. Aby všichni poníci byli sobě rovni. Jak jsem byl bláhový, když jsem si myslel, že její trezor s odebranými CM, měly být k jejímu vyššímu cíli. A to k dosažení třeba nejmocnějšího poníka v zemi, nebo něco v tom stylu. Ajsleepy
Myslím si, že většina z nás nečekala, jak se z toho v posledním dvojdílu vyklube úplně něco jiného. Já tedy ne.
Sice nevím, kde vzala ten Starswirlův pergamen cestováním časem. Ale když se poslala do minulosti, aby změnila celou historii a tím vlastně zabila dvě mouchy jednou ranou ( své cíle a taky pomsta Twilight ), nebylo mi dobře po těle.
Zde bylo pěkně vidět, jak stačí jedna drobnost a už se celá dimenze mění v úplně jinou. To když Twili pak šla z jedné dimenze do druhé, vždycky to končilo tím, jak jsou poníci utlačováni právě některým ze záporáků. Nikdy to neskončilo pro Equestrii dobře.

Mimochodem ty scénky, když Twili opět šla do bodu změny a už byla připravená na Starlight, byly geniální. Zvláště, když Twili dala do krystalu Dashie a Starlight jí zatleskala Rainbowlaugh

Nicméně, když Twili pak řekla, že jejich ( epic ) souboje k ničemu nevedou a vzala ji s sebou do budoucnosti, tohle byl ten zlomový okamžik. Že nic z toho v zemi prostě nezůstane. Celá Equestrie bude zničená. Equestrie totiž potřebuje poníky se svými talenty, se svými schopnostmi. Tato země poníků je totiž s těmito bytostmi svázaná svým kouzlem. Právě unikátní energie každého poníka, dokáže Equestrii udržet živou.
Když jsem pak viděl minulost Starlight Glimmer, pochopil jsem všechno. Její nejlepší kamarád ( a kdo ví, zda to nebyl jen jeden v jejím hříběcím životě ), jí zachránil svým nalezeným talentem a dostal CM. Tím ho ztratila a ji to ohromně zasáhlo. Proto si řekla, že by poníci byli lepší bez CM aby nikdo nemusel prožít to, co ona. Všichni si budou rovni a bude to fajn. Pinkiesmile Jenomže by to v budoucnosti fajn nebylo.

Zde se Twilight zachovala naprosto v souladu se svojí funkcí princezny přátelství. To, co se učila celou pátou serii, zde zúročila dokonale. Protože pravá princess of friendship musí zkusit veškeré prostředky k tomu, aby porozuměla druhému poníkovi a aby mu pomohla z jeho trápení. Nevím, jak by to se Starlight dopadlo, kdyby s ní Twilight chtěla jen bojovat a nevědět, proč to vlastně ta klisna dělá. A proto jí podala pomocné kopýtko. Aby viděla i tu druhou stranu, kde by mohla mít konečně své přátele. Pevně věřím, že ji Twilight pomůže pěkně od začátku. Pinkiesmile

+ Velmi zajímavé skoky do dimenzí a myslím si, že většina bronies byla spokojena, když opět viděla své temné hrdiny.
+ Souboj Starlight vs Twilight. Akční scénka se vším všudy. Ke konci, jak už nemohli, tak jsem se chechtal, když Starlight vyputila svůj pidi projektil a Twilight zase udělala z posledních sil ten pidi stít Rainbowlaugh
+ Hříbě Dashie - Takhle cute Dashie jsem chtěl ještě jednou vidět a povedlo se na jedničku. Zvláště, když tam seděla s tím popcornem a čučela na souboj. Rainbowlaugh
+ Tleskací Starlight při zásahu Dashie od Twilight
+ Velmi zajímavá část s Nightmare Moon. Vidět totiž hrad dvou sester v neporušeném stavu, byl můj sen.
+ Mám slabost pro Double Diamonda Pinkiehappy A když on a celá vesnice Starlight odpustila, byl jsem naměkko. Pinkiesad2

Celý dvojdíl byl fakt EPIC. Humor, napětí, obavy o své hrdiny, akce, citové záležitosti.
To všechno dalo tomuto zakončení opravdu pěkný spád a jsem rád, že to takhle dobře dopadlo. Pinkiesmile

Jen nevím, jak to tedy bude dál se Starlight. Že by se Mane6 rozrostl o nového člena? Nebo se už v šesté serii tak často neobjeví? Na to si musíme počkat cca jeden dlouhý rok.

My rating is full 10/10 Twilightsmile


RE: Epizoda 25, 26: The Cutie Re-Mark - jaroslav - 29.11.2015

Podle mě zmněnit čas nejde. Jde jen vytvořit novou větev. Tím, že Twilight přemluvila Starlight se mohla vrátit zpět do své reality, ale zůstali tu paralelně ty větve, kde poníci trpí a umírají. Starlight je tedy masový vrah.

A teď vážně. Byla to pěkná epizoda.


RE: Epizoda 25, 26: The Cutie Re-Mark - kotja - 29.11.2015

(28.11.2015, 23:22)Discordian Napsal(a): No, nejsem si úplně jistý, ale nejfrustrovaněji působila celou dobu Starlight :-D

@Oggy: Asi se prostě jen vyblbli a ukazovali jednu pohromu po druhé, nehledal bych v tom vyšší smysl... nebo je to takový žebříček. Přišel Sombra a zlikvidoval Equestrii. Pak přišla Chrys a zlikvidovala Sombru a pak i Equestrii, pak přišel Discord a zlikvidoval Chrys a po ní i Equestrii, pak přišel Tirek a zlikvidoval Discorda a po něm i Equestrii, pak přišla NMM a zlikvidovala Tireka... no a pak nastala její věčná noc, což zlikvidovalo ekosystém a všichni vymřeli, což vysvětluje proč už v té poslední realitě vůbec nic nezbylo.

Já si myslím, že to závisí na způsobu jak Starlight ovlivnila minulost. Třeba u changelingů promluvila šikanistům do duše, ti byli na Flutershy hodnější, ta získala sebevědomí a byla drsnější.


RE: Epizoda 25, 26: The Cutie Re-Mark - Azuliana - 29.11.2015

Takže ponaučení: chceš zachránit Equestrii? Buď hnusný na Fluttershy Rainbowlaugh


RE: Epizoda 25, 26: The Cutie Re-Mark - Azuliana - 29.11.2015

(28.11.2015, 23:24)BatygameCZ Napsal(a): lol,Azu to prostě musí nějakým způsobem změnit v zvrhlost Rainbowlaugh

To není zvrhlost, to je životní zkušenost Pinkiehappy Watch and learn Pinkiesmile