Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 25, 26: The Cutie Re-Mark
#61
Na zpracování je toho moc ([spoiler: až příliš různých realit]), takže jen jeden fakt, co mi nedá spát: [spoiler: Tumberwolfové animovaní jako ve 3D? I love you, Hasbro.]

[spoiler:
Btw. byl jsem jedinej, kdo při objevení Nightmare moon chtěl říct: "I'm ready to serve to you, my queen."?
]

[spoiler:
Btw2. taky jste měli pocit, že v té budoucnosti, kam šla i Starlight, každou chvíli projde Littlepip?
]
"Proč bychom měli být dospělými, když nemůže být aspoň občas dětmi?" - 4. doctor

mé překlady: Vlákno s google docs nebo Wattpad
Odpovědět
#62
BOŽÍ
+zábavné, dojemné i epické v jednom. Co chtít víc?
+závěreční písnička S4 byla lepší, ale tahle byla taky pěkná Twilightsmile
+zajímavé alternativní univerza

-páni....nějak mě nic nenapadá Rainbowlaugh

Finální verdikt: 9.5/10
Krásný závěr Twilightsmile
Odpovědět
#63
@Oggy

Nerozumím přesn co myslíš tím setkali se/nesetkali se...

Prezentovalo se tam několik možností toho, co se mohlo stát, bez toho prvotního impulsu. Jejich životní cesty byly pokaždé jiné, což ale nevylučuje možné setkání během všech těch let, které jsme neviděli.

CM měly stejné, ale tak... proč ne? CM reprezentují jejich přirozený talent, společný okamžik získání CM->rainboom představuje jejich pouto. K tomu tam nedošlo. Jejich talenty se nezměnily, jen tam už není nic, co by pojilo šestku dohromady.


@Dino
Mám dojem, že CGI animovaní vrci už byli i ve třetí sérii.
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
#64
Alebo mám ešte otázku jak je možné, že v tej jednej realite bol Tirek? Čo NM, Discord, Chrys, Sombra?
Kto ich zastavil?
Prečo tam bola Chrysalis? Znova, kde bola NM a Discord?
So much questions.
Molestia is watching you when you are on the toilet Trollestia
I'm big Sonic fan
Odpovědět
#65
Lola běží o život hadr. Pinkiehappy

Na druhou stranu si za to může sama. Co jí bránilo najít si nového nabíječe, když se jí první odstěhoval do Canterlotu?

A tady, milé děti vidíte, co dokáže sexuálně frustrovaná žena/kobyla. Jediná Pinkie to pochopila a hned na ní skočila.
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
#66
Možná trochu od tématu, ale někdo se tu strachoval o novou Mane 7. Myslím si že to tak nebude. Udělají to jako s Trixie - Starlight bude v MLP další villain co se zkrátka naučí kouzlu přátelství. Do popředí seriálu by potom moc zasahovat neměla, alespoň podle mě Pinkiesmile
MLP:FiM 4EVER...  Pinkiecrazy
Odpovědět
#67
Pokud se chcete ještě jednou podívat, tak asi za 10 minut budeme epizody hrát na Dubtracku https://www.dubtrack.fm/join/friendship-is-magic

Případně na YouTube: https://youtu.be/IsvAq_jzRU0

Další místa s epizodami: https://mlp.surge.sh/ep/116
GlowingMines Administrátor | plug.dj/friendshipismagic Moderátor | FakaHeda.eu Support | A nejento...
Odpovědět
#68
Azu to mluvíš o Chrisalis? Teď sem tě nějak nepochopil Twilightsmile
Odpovědět
#69
(28.11.2015, 22:43)Oggy123 Napsal(a): Alebo mám ešte otázku jak je možné, že v tej jednej realite bol Tirek? Čo NM, Discord, Chrys, Sombra?
Kto ich zastavil?
Prečo tam bola Chrysalis? Znova, kde bola NM a Discord?
So much questions.

Zlo požírá zlo. Když jsi zloduch, snažíš se urvat svět pro sebe. Je pravděpodobné, že vítězství jednoho zloducha zadusilo vzestup ostatních, nebo se tak dlouho rvali, až jeden z nich zvítězil. I když se zloduši občas spojí, stejně si nakonec navzájem vrazí kudlu do zad. Zloduši se o kořist nedělí...
Elevea zdejší, Elevea webový
Ten, kdo historii nezná, je nucen ji opakovat. Ten, kdo historii nemaže, je nucen ji vysvětlovat.
Sborník, sborník, sborník!
Odpovědět
#70
No, nejsem si úplně jistý, ale nejfrustrovaněji působila celou dobu Starlight :-D

@Oggy: Asi se prostě jen vyblbli a ukazovali jednu pohromu po druhé, nehledal bych v tom vyšší smysl... nebo je to takový žebříček. Přišel Sombra a zlikvidoval Equestrii. Pak přišla Chrys a zlikvidovala Sombru a pak i Equestrii, pak přišel Discord a zlikvidoval Chrys a po ní i Equestrii, pak přišel Tirek a zlikvidoval Discorda a po něm i Equestrii, pak přišla NMM a zlikvidovala Tireka... no a pak nastala její věčná noc, což zlikvidovalo ekosystém a všichni vymřeli, což vysvětluje proč už v té poslední realitě vůbec nic nezbylo.
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)