Bronies.cz
Zimní Karaoke 2015 - po 4. společné Vánoce s CZ/SK bronies! - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Srazy (https://bronies.cz/Forum-Srazy)
+--- Fórum: Uskutečněné srazy (https://bronies.cz/Forum-Uskutecnene-srazy)
+---- Fórum: Srazy pod záštitou Bronies.cz (https://bronies.cz/Forum-Srazy-pod-zastitou-Bronies-cz--69)
+---- Téma: Zimní Karaoke 2015 - po 4. společné Vánoce s CZ/SK bronies! (/Vlakno-Zimni-Karaoke-2015-po-4-spolecne-Vanoce-s-CZ-SK-bronies--6290)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20


RE: Zimní Karaoke 2015 - po 4. společné Vánoce s CZ/SK bronies! - Jamis - 10.12.2015

@Katrinka: škoda, ale co naplat... změněno. Uvidíme se s v sobotu!


RE: Zimní Karaoke 2015 - po 4. společné Vánoce s CZ/SK bronies! - DoktorPetr - 10.12.2015

Dobrý večer, jsem v poslední době trochu mimo a tak bych se chtěl zeptat, zda jsem na pre-party zapsaný nebo ne. Rád bych se tam dostavil a nějak si nejsem ani vědom, že jsem v přihlášce něco takového uvádel, zda se tam objevím, či nikoliv. Omlouvám se za případné problémy. Teď jsem poslední dobou vůbec nefungoval z osobních důvodů, tak si nějaké věci pořádně nepamatuji. Děkuji. Twilightsmile


RE: Zimní Karaoke 2015 - po 4. společné Vánoce s CZ/SK bronies! - Jamis - 10.12.2015

... večer před začátkem pre-party začíná ta pravá organizační horečka: změna střídá změnu a všichni organizátoři jedou na plné obrátky. Občas mám ten pocit, že v těhle chvílích fungujeme výhradně na kofein a adrenalin Rainbowlaugh

(10.12.2015, 20:12)DoktorPetr Napsal(a): Dobrý večer, jsem v poslední době trochu mimo a tak bych se chtěl zeptat, zda jsem na pre-party zapsaný nebo ne. Rád bych se tam dostavil a nějak si nejsem ani vědom, že jsem v přihlášce něco takového uvádel, zda se tam objevím, či nikoliv. Omlouvám se za případné problémy. Teď jsem poslední dobou vůbec nefungoval z osobních důvodů, tak si nějaké věci pořádně nepamatuji. Děkuji. Twilightsmile

Máš uvedeno, že nedorazíš... změněno na "Dorazím" Twilightsmile

Pre-party samotná bude taky docela zalidněná událost - tak trochu si připomeneme časy první Karaoke Party Rainbowlaugh prozatím se počet účastníků pohybuje lehce nad 60 bronies Pinkiesmile takže další změny už nebudou, abychom si tam nešlapali po hlavách...

Osobně dorazím o něco později - firma, kde pracuju pořádá taktéž vánoční sešlost, ze které nemůžu úplně brzo utéct.


RE: Zimní Karaoke 2015 - po 4. společné Vánoce s CZ/SK bronies! - DoktorPetr - 10.12.2015

Děkuji moc. Vážím si vaší ochoty a omlouvám se ještě jednou za případné problémy Twilightsmile


RE: Zimní Karaoke 2015 - po 4. společné Vánoce s CZ/SK bronies! - Pajzl - 10.12.2015

Poníci, právě mi vypadl člověk na obsluhu karaoke notebooku od 16:30 do 19:00, nechtěl by se někdo zapojit do staffu? Pinkiesmile
(podmínka - min 15 let)


RE: Zimní Karaoke 2015 - po 4. společné Vánoce s CZ/SK bronies! - Minetex - 10.12.2015

(Ať navazuju: Já s Karaoke neumím, ale pokud bude DDR, na ten čas bych asi dokázal nahradit staff právě tam, možná by se někdo mohl přefiltrovat na Kar. a já jít k DDR)

Mám už začít být nervózní, pokud nepřišla vstupenka? Rainbowlaugh Doufám, že tam pojedu, když už jen kvůli třeba jízdnému Rainbowlaugh


RE: Zimní Karaoke 2015 - po 4. společné Vánoce s CZ/SK bronies! - Jamis - 10.12.2015

(10.12.2015, 23:28)Minetex Napsal(a): Mám už začít být nervózní, pokud nepřišla vstupenka? Rainbowlaugh Doufám, že tam pojedu, když už jen kvůli třeba jízdnému Rainbowlaugh

Nervózní být můžeš, protože platba nám ještě nepřišla Pinkiesmile ze kterého (bankovního) ústavu jsi to posílal?


RE: Zimní Karaoke 2015 - po 4. společné Vánoce s CZ/SK bronies! - Minetex - 11.12.2015

Heh? I don't even know Rainbowlaugh Šlo by to zaplatit na místě, pokud to nedorazí? Aby nebyly komplikace a ztráty Twilightsmile

Zítra to zjistím, odkud to šlo.


RE: Zimní Karaoke 2015 - po 4. společné Vánoce s CZ/SK bronies! - Dex - 11.12.2015

pajzl: vzhledem k tomu že mě jsi (idk why) nikam ještě nepřidělil, tak mě tam hoď Pinkiesmile
edit: aha, já ti zapomněl odepsat s preferencema Rainbowlaugh


RE: Zimní Karaoke 2015 - po 4. společné Vánoce s CZ/SK bronies! - Pajzl - 11.12.2015

Dex, you are hired! Rainbowlaugh