Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4.75 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zimní Karaoke 2015 - po 4. společné Vánoce s CZ/SK bronies!
#1
[Obrázek: Web_Wide_Draft2_zpsqslyqrq4.png]

I tento rok vás můžeme potěšit již tradiční klasickou CZ/SK bronies akcí, založenou před 4. lety organizátorkou Lyrel! Pro nás orgy je to docela strašidelné, protože příští rok to bude výroční!

Czequestrie je pro většinu z vás úspěšně za vámi a Vánoce přeci jen mají být ve znamení klidu a odpočinku.. pro účastníky!  Pinkiecrazy

Pokud nevíte, proč to tady vůbec píšeme či o co se jedná, doporučuji navštívit tento odkaz na vlákno z minulého roku či třeba tento odkaz na ročník 2013! Jedná se o skoro největší setkání České a Slovenské bronies komunity ve velkém stylu a pro mnoho může být šokem, že úplně první ročník byl plánován pouze pro 5-10 lidí a přišlo jich 70, zatímco v ročnících minulých jsme měli přes 120 účastníků!

Co je v plánu? To ještě ani my nevíme, ale určitě se můžete těšit na:
- Karaoke!
- Pajzl-Klause!
- Vánoční nadílku!
- Promítání!
- Bronies!
- Ponies?!

Zima končí, zima končí?! Rozhodně ne! Spíše začíná, a proto se tato akce neobejde bez pořádných prostorů, stejně jako v minulých letech! Již každoročně využívané prostory jsou prostě super ve všech směrech, ať už v organizačních či dopravních!


Zimní Karaoke 2015
(kde jsou dveře zpěvu otevřené)
Kdy: pátek (Pre-meet) 11.12.2015 (18:00 - 23:00); sobota (Karaoke) 12.12.2015 (11:00 - 22:00)
Kde: Pre-meet - Strahov Blok 1, klub 001; Karaoke - Sokolovna Řepy
Pro koho: pro všechny!
Přihlášení: je potřeba se předem přihlásit (kapacity místa jsou omezené) - pro přihlášení prosím použijteVstupné: (pro Sobotní část programu)
  • Standardní: 60,- Kč předem (100,- na místě, kapacita omezena!) - zahrnuje vstupné,  tyvek pásku na ruku a brožurku s programem
  • Sponzorské: 250,- Kč nebo více (pouze předem, limitovaný počet - na místě neprodejné) - zahrnuje vstupné, tyvek pásku na ruku, brožurku s programem plus placku s letošním designem, též poukázky na raut & nealko pití a náš vděk za pomoc uskutečnit tento sraz! A ještě k tomu slosování lístku o speciální ceny (viz. níže)!

Pro prvních 50 přihlášených Sponzorů tu máme i legendární "tajný" Karaoke Zpěvník! Re-print první edice z prvního Karaoke, unikátní rarita od zakladatelky!

Slosování lístků - tentokrát jsme si pro vás připravili 3 ceny:
1) Obraz Libuše by LegolasJasminka
2) Připravuje se
3) Připravuje se


Podrobné informace o placení viz. sekce Platba předem dále v tomto příspěvku.PÁTEK (11.12.) - Pre-party

Ačkoliv v tuto dobu bude pátá série u konce, stále se můžeme sejit, pokecat a podívat se na Epizodu/Film/PMV či něco jiného z produkce z fandomu! Též je to ideální příležitost se seznámit s ostatními účastníky před zahájením programu a třeba si dohodnout společné zpívání! Prostě zážitek navíc Raritywink Klub je rezervovaný POUZE PRO NÁS! Twilightsmile

Abychom byli čerství, tak posezení nebudeme příliš protahovat (platí zejména pro Staff) - druhý den nás čeká spousta zajímavých věcí, které by byla škoda jen tak zaspat.

Čas: 18:00 - 23:00
Místo: Praha - Strahov, Klub 001 (mapa)
Jak se tam dostat: Metro Linka B - zastávka Karlovo Náměstí, výlez označený autobusem, který pak snadno najdete. Odtud autobusem (linka 176) na zastávku Stadion Strahov. Po vystoupení z autobusu se vydáte rovně podél silnice, která se stáčí za stadionem doleva - tam už po pravé straně uvidíte bloky kolejí. Hned v první řadě jsou bloky 1, 2, 3, 4 a hned ten první je ta správná volba, ale z druhé strany než stojíte. Vedle vstupu po schodech do podzemí se nachází bankomaty! Pro znalé též klasická doprava Anděl > bus 191. Cesta od autobusu do restaurace (doporučujeme vytisknout, uložit, nebo zapamatovat)

Pro koho: Pro předem přihlášené na Karaoke - a i když nepředpokládáme, že dojde k vyčerpání kapacity, přednost mají lidé z daleka (aby se včas dostali na hlavní program v neděli), pokud jste si 100% jisti svoji účastí na preparty, prosíme, dejte nám vědět skrz formulář!!!
Přihlášení: kapacita je cca 55 lidí - abychom si nešlapali po hlavách a nějak rozumně se vešli, využijte prosím formulář k zapsání na seznam abychom věděli, že přijdete.

PŘIHLÁŠKA NA PREPARTY JE SOUČÁSTÍ REGISTRAČNÍHO FORMULÁŘE!

SOBOTA (12.12.) - Zimní Karaoke

Čas: 11:00 - 22:00
Místo: Sokolovna Řepy (mapa)

Předpokládaný program (ještě bude upřesněn):
Volný zpěv v My Little Karaoke, Vánoční nadílka, DDR aka Trottmania, My Little Rock Band???, promítání dokumentu s komentářem, galerie umění od CZ/SK umělců a další!

Jeden z bodů si žádá speciální pozornost, a tím jest:


Vánoční nadílka


Každoroční shánění dárků pro všechny okolo obvykle nepatří k těm úplně nejpříjemnějším Vánočním činnostem (o vymýšlení co pro koho ani nemluvě). Na prvním Vánočním Karaoke jsme proto přešli na trochu jiný způsob, který nestojí toliko námahy a navíc přidává další prvek překvapení Twilightsmile

Zúčastnit se nadílky může kdokoliv: připravte jeden dárek, ale neadresujte jej nikomu konkrétnímu - jen jej zabalte a přineste na setkání. Dárek položte pod vánoční stromek, napište na papírek svou přezdívku a vhoďte jej do označené krabice poblíž stromku. V průběhu večera - až dojde na rozdělování - vždy bude jeden dárek náhodně vybrán a poté ze všech vhozených lístků vylosováno jméno šťastlivce, jež si dárek v zápětí odnese.

Dárkem může být cokoliv s MLP tématikou, co sami vyrobíte (ať už půjde o kresbu, nebo třeba přemalovanou figurku) nebo něco výjimečného - tedy nic, co můžete běžně koupit v obchodě za rohem. Ukažte ostatním, že dovedete víc, než je prostá koupě blindbagu Raritywink pokud nebudete vědět co za dárek, můžete se inspirovat následujícím videem Pinkiesmile

Těšíme se na všechny, kteří se zúčastní! Flutterryay Přijdete?

...a stejně jako minule připomínáme, že pořádáme sraz nikoliv con Rainbowlaugh


Program

ZMĚNY VYHRAZENY!

11:30 0,5h  Uvítání
12:00 Volný karaoke zpěv pro předem přihlášené
15:00 Promítání Road to Czequestria
16:15 Pajzklaus a dárková nadílka
18:15 Promítání od Phoenix Pro Dabing
19:00 Promítání Schmetterling 2
21:30 Ukončení a společný zpěv


Lokace


I tento rok bude lokace stát za to a pravděpodobně ji již skoro všichni znají!

Zavítáme opět do KC Průhon - Sokolovna Řepy! Znova (ano, za naši existenci již podruhé) nově zrekonstruované prostory mají patřičně reprezentativní vzhled pro setkání i honosnějšího rázu, jakož je naše Zimní setkání s Vánoční tématikou Twilightsmile

Krom hlavního sálu budeme mít k dispozici i salónek (a možná i další) pro všechny naše aktivity. Šatna v prostorách KC je samozřejmostí. Pro maximální výhled na hlavní pódium je k dispozici též stylový balkónek Raritywink Venku se nachází parkoviště pro případné brony řidiče.

Sokolovnu najdete na mapě zde: Google Maps


Místní doprava


Dopravíte se tam pomocí MHD a to linky:
Autobus 180  Tramvaj 9, 10  a vybrané Noční linky.

Odkaz na odjezdové jízdní řády - můžete si vytisknout (by Fang)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1...sp=sharing

Cílovou zastávkou jest Sídliště Řepy. Cestu k sokolovně si také můžete vyzkoušet nanečisto pomocí Street View Twilightsmile Doprava by neměla být problémem ani pro mimopražské návštěvníky: zjednodušeně řečeno dojedete žlutým metrem na stanici Anděl a odtud již zmíněnými tramvajemi.


Ubytování a společná doprava


Ubytovaní u televize Honzdir:
https://bronies.cz/Vlakno-Zimni-Karaoke-...#pid520580

Doprava z Bratislavy s LegedenTour™ & CreepyCar:
https://bronies.cz/Vlakno-Zimni-Karaoke-...#pid520504

Doprava z Brna - VlakCon:
https://bronies.cz/Vlakno-Scuky-v-Krne?p...#pid520535


Exkluzivní promítání


..již nebude, protože roky připravovaný Dokument o bronies byl představen na Czequestrii, ale tentokrát si jej můžete užít v domácím prostředí s českým komentářem Raritywink Tudíž se můžete těšit na Road to Czequestria naživo se samotným autorem - Honzdirem! (anglické titulky budou k dispozici). Je možné, že se dočkáme i jiných promítání, tudíž opravdu bude o co stát!

A nebo také jo? Necháme se překvapit! Předem nic slibovat nebudeme, ale lidé od Phoenix Pro Dabing možná nějaký ten vánoční dárek mají Raritywink

A co když budete fakt hodní a odpovíte na pár záludných otázek?! V tom případě se možná podíváte i na druhý díl velmi utajovaného díla Der Schmetterling! Ani v tomto případě nebudete ochuzeni o přítomnost autora, který určitě rád odpoví na vaše otázky a třeba přidá i nějakou tu veselou příhodu z natáčení Twilightsmile


Platba předem


Pokud chcete mít 100% garanci, že se na sraz dostanete tak prosíme zaplaťte vstupné předem! Nejen že to pomůže vám, ale i nám - pronájem místa, projektory, catering, vybavení a další doprovodný materiál musí být zaplacen předem. Děkujeme, že toto berete na vědomí! Nezaplacené rezervace zůstanou platné, ale pokud se kapacita vyčerpá platícími, tak už není možnost dovnitř vpustit další účastníky. Kapacita není nafukovací!

Veškeré platební informace naleznete ve vašem rezervačním emailu.

V případě platby přes složenku si uschovejte její ústřižek - pošta má problémy předat zprávu příjemci a zanechává po sobě často jen nerozluštitelné klikyháky. V případě paltby složenkou nás prosím kontaktujte PŘEDEM prostřednictvím e-mailu info@czskbronies.cz !


Prodejci - Vendoři


I tento rok nabídneme možnost různým prodejcům zúčastnit se a nabídnout svoje produkty! Pravidla pro prodejce jsou stejná jako na Czequestrii (viz. zde v češtině a angličtině: CZQ prodej). Prodejci budou vpuštěni 1h před oficiálním začátkem pro předpřípravu.

Pokud máte zájem o prodej (vendoring) na Vánočním Karaoke, kontaktujte nás na info@czskbronies.cz a do předmětu zprávy napište Conaoke 2015 - VENDOR.

Poplatek za prodej není a všechny náležitosti týkající se prodeje jsou zcela ve vaši režii - my pouze nabízíme prostor na umístění vašeho stánku s řemeslnými, či výtvarnými díly. Vstupenku na samotnou akci je ale nutné si zajistit.


Potvrzení o přijetí platby


NEBUDE AKTUALIZOVÁNO!!! POKUD JSTE ZAPLATILI PAYPALEM ČI BANKOVNÍM PŘEVODEM A ANI PO 4 PRACOVNÍCH DNECH VÁM NEPŘIŠEL POTVRZOVACÍ EMAIL, PODÍVEJTE SE NEJDŘÍVE DO SPAMU A PAK NÁM NAPIŠTE NA INFO@CZSKBRONIES.CZ - DĚKUJEME!
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
#2
Zdravim vsetkych, hlavne tych ktori by mali zaujem cestovat na karaoke zo Slovenska, idealne Bratislavy.
Predtym, nez osobu mozem prihlasit na zoznam musi mat dotycna osoba vyrovnane vsetky podlznosti voci Legendary Transports, f. s. vybavovat prosim taktiez cez PM.

z Bratislavy sa bude vyrazat podla poctu zaujemcov, nahlasovanie poprosim mne cez PM:

Pravdepodobne sa do Prahy pojde na dva turnusy, Pracujuci (v piatok 11.12. vecer) a PrePartysti (v piatok 11.12. rano) ... navrat pre obe skupiny je Nedela 13.12. Obed)
- pribudla 3 moznost Btour v Sobotu pride pred karaoke a hned po karaoke odide, su na tejto linke volne miesta

Spolocna cesta:
- Legeden (206 - Planovany odchod 19:00 Aupark)
- Pishta
- DaOldHorse
- Dusan
- Salmi

- CreepyRiver (Felda)
- JackieFoxx
- +1
- Litchy (???)

- Latteller (velke auto)
- Hagu
- Btour
- DarthTuk
-

Samobeznici:
- Nooopyn (vlak)

Spolocne ubytovanie:
(sem sa hlasia ti ktori si nevybavuju ubytovanie sukromne - moznosti su spacaky Jamis/Honzdir alebo hostel/hotel)
- Legeden (hostel)
- Dusan (hostel)
- Pishta (hostel)
- Salmi (hostel)
- DaOldHorse (???)
-

Posledne odporucenie sa tyka listkov. Odporucam platit vopred. Ak nemate ucet tak v pripade nudze mozem zaplatit na sekeru.
DABASteam


Odpovědět
#3
Pokud někomu, kdo nemá účet v české bance, přišla ještě stará verze mailu s pokyny k platbě, ve které nebyl IBAN, dejte prosím vědět. Teď už je vše v pořádku a maily by měly chodit updatované.
Odpovědět
#4
Pokud by někdo poskytl ubytování z pátku na sobotu, byla bych moc vděčná Twilightsmile. Pokud ne, nevadí, ale asi budu muset pre-párty opustit trošku dříve. Už se těším na vás všechny!
Odpovědět
#5
Tak teď už jen čekat, až přijde potvrzení Rainbowlaugh
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
#6
Yay, finally happening ^^

Lístok - check, jízdenky - check.
Info o spoločnej ceste z Brna som nechal na FB, pre ostatných RJ 76 (Antonín Dvořák) 14:41 -> 17:18 je ideálna voľba podľa mňa.

Tiež by som rád u dobrej pony duše prespal, Piatok -> Sobota aj Sobota -> Nedeľa (minule sme boli u teba, Jamis, bude miesto? Derpytongue2)
Teším sa na vás všetkých Pinkiehappy
Routine kills ponies and humans alike. Trying new things makes life so much brighter Pinkiesmile
--Pony Dawnflash--
Odpovědět
#7
hm že bych se tam stavil inkognito?
♕Pinkie L♥vers♕
Regio L♥vers
Odpovědět
#8
UPDATE:

- Programu byli prirazeny casy
- Lide s moznosti nechat nekoho prespat se prosim ohlaste s kapacitami (jsou tu nove BronyByty :p )
- Kdyby jste meli problem s platbou, mailem atd. tak hlaste na info@czskbronies.cz
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
#9
Mohl bych zase u někoho požádat o přespání z pátku do neděle?
Pátek budu na pre-party a v neděli kolem odpoledne odjíždím autobusem domů Pinkiesmile
Odpovědět
#10
Odesláno a moc se těším. Pinkiesmile
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)