Hodnocení tématu:
 • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Zimní Karaoke party 2014 - již třetí společné Vánoce CZ/SK bronies!
#1
[Obrázek: Forum_Banner_zpsf2bab0fa.png]


Po vší té srazové a conové smršti za celý rok, završené Czequestrií, konečně přichází doba klidu odpočinku... a nebo taky ne Pinkiesmile

Přiblížil se opět čas, kdy se v minulém roce konalo jedno z největší setkání CZ/SK bronies komunity. Ano, řeč je o Zimní Karaoke MLP párty, která se - ač jejíž první verze původně plánována pro pět lidí - stala milníkem nejen v počtu účastníků, ale také tím, že "jen se sejít" nám pomalu přestávalo stačit. Kromě karaoke jsme si užili i promítání a vánoční nadílku s již tradičním Pajzl-Klausem! Konečný verdikt zněl: příští rok určitě znovu (a nejlépe neustále opakovat!)

Zima klepe na dveře, takže Vánoční Karaoke Party se opět blíží mílovými kroky! Prostory využijeme ty stejné, protože se nám osvědčily jak dopravní dostupností, tak svojí kvalitou.


Zimní Karaoke Party 2014
(kde si každý může zazpívat - bude-li chtít)
Kdy: pátek (Pre-meet) 12.12.2014 (17:00 - 23:00); sobota (Karaoke) 13.12.2014 (11:00 - 21:00)
Kde: Pre-meet - Strahov Blok 8, restaurace Rychta Blok 1, restaurace Club One; Karaoke - Sokolovna Řepy
Pro koho: pro všechny Pinkiesmile
Přihlášení: je potřeba se předem přihlásit (kapacity místa jsou omezené) - pro přihlášení prosím použijteVstupné: (typ vstupného určíte výší platby za lístek)
 • Standardní: 60,- Kč předem (100,- na místě, kapacita omezena!) - zahrnuje vstupné, tyvek pásku na ruku, brožurku s programem a nealko pití
 • Sponzorské: 250,- Kč nebo více (pouze předem - na místě neprodejné) - zahrnuje vstupné, tyvek pásku na ruku, plus placku s unikátním designem, brožurku s programem vč. vašeho nicku uvnitř, poukázky na raut & nealko pití a náš vděk za pomoc uskutečnit tento sraz! A též slosování lístku o plyšovou Derpy a další!

  [Obrázek: IMG_20141004_165351_zps43b08c23.jpg]

Slosování lístků - tentokrát jsme si pro vás připravili 3 ceny:
1) Plyšová Derpy
2) Nové tričko My Little Shadowfax, pánské L (Preview )
3) Hrníček My little konwent VIP

Počet cen se může ještě zvětšit Twilightsmile

Podrobné informace o placení viz. sekce Platba předem dále v tomto příspěvku.PÁTEK (12.12.) - Pre-party

Připojte se s námi ke společnému sledování nového dílu MLP:FiM (dle ohlášení sezóny a dílu), potkejte ostatní bronies ještě před začátkem oficiálního programu a získejte další zážitek navíc Twilightsmile

Posezení nebudeme příliš protahovat - druhý den nás čeká spousta zajímavých věcí, které by byla škoda jen tak zaspat. Ostatně… sledovat nové epizody můžeme každý sám, ale Vánoční party by rozhodně neměla být “Party of One” Pinkiesmile

Čas: 17:00 - 23:00
Místo: Praha - Strahov, Restaurant Petřín (mapa) Restaurace Club One
Jak se tam dostat: Metro Linka B - zastávka Karlovo Náměstí, výlez označený autobusem, který pak snadno najdete. Odtud autobusem (linka 176) na zastávku Stadion Strahov. Po vystoupení z autobusu se vydáte rovně podél silnice, která se stáčí za stadionem doleva - tam už po pravé straně uvidíte bloky kolejí. Hned v první řadě jsou bloky 1, 2, 3, 4 a pak zcela logicky navazující blok 8. Na rozdíl od známého místa setkávání se tentokrát se jdeme tentokrát v restauraci na bloku 1. To je místo které tentokráte hledáte Pinkiesmile Restauraci v tomto bloku kolejí najdete snadno: Najděte na zmíněném bloku bankomat ČS a KB (pokud půjdete ze zastávky Stadion Strahov, je třeba celý blok 1 obejít) a odtud po schodech dolů - jediné dveře se vstupem rozhodně neminete! (nebo klasika Anděl > bus 191 pro znalé) - Cesta od autobusu do restaurace Cesta od autobusu do restaurace (doporučujeme vytisknout, uložit, nebo zapamatovat)

Pro koho: Pro předem přihlášené na Karaoke - a i když nepředpokládáme, že dojde k vyčerpání kapacity, přednost mají lidé z daleka (aby se včas dostali na hlavní program v neděli)
Přihlášení: kapacita rezervované ho salónku celé restaurace je cca 50 60 lidí - abychom si nešlapali po hlavách a nějak rozumně se vešli, využijte prosím formulář k zapsání na seznam abychom věděli že přijdete.

Pozor! Restaurace, kde se sejdeme na pre-party, nevaří! K jídlu lze koupit nakládaný hermelín, tousty, utopence, případně mraženou pizzu z mikrovlnky (a můžeme u toho zavzpomínat na touFFty z Festivalu Fantazie a PragoFFestu), ale klasická jídla bohužel nikoliv.

PŘIHLÁŠKA NA PRE-MEET JE SOUČÁSTÍ REGISTRAČNÍHO FORMULÁŘE NA KARAOKE!

SOBOTA (13.12.) - Vánoční Karaoke Party

Čas: 11:00 - 21:00
Místo: Sokolovna Řepy (mapa)

Předpokládaný program (ještě bude upřesněn):
Soutěž v My Little Karaoke, Vánoční nadílka, DDR aka Trottmania, My Little Rock Band, Exkluzivní promítání (čeho? Nechte se překvapit!), galerie umění od CZ/SK umělců a další!

Jeden z bodů si žádá speciální pozornost, a tím jest:


Vánoční nadílka


Každoroční shánění dárků pro všechny okolo obvykle nepatří k těm úplně nejpříjemnějším Vánočním činnostem (o vymýšlení co pro koho ani nemluvě). Na prvním Vánočním Karaoke jsme proto přešli na trochu jiný způsob, který nestojí toliko námahy a navíc přidává další prvek překvapení Twilightsmile

Zúčastnit nadílky se může kdokoliv: připravte jeden dárek, ale neadresujte jej nikomu konkrétnímu - jen jej zabalte a přineste na setkání. Dárek položte pod vánoční stromek, napište na papírek svou přezdívku a vhoďte jej do označené krabice poblíž stromku. V průběhu večera - až dojde na rozdělování - vždy bude jeden dárek náhodně vybrán a poté ze všech vhozených lístků vylosováno jméno šťastlivce, jež si dárek v zápětí odnese.

Dárkem může být cokoliv s MLP tématikou, co sami vyrobíte (ať už půjde o kresbu, nebo třeba přemalovanou figurku) nebo něco výjimečného - tedy nic, co můžete běžně koupit v obchodě za rohem. Ukažte ostatním, že dovedete víc, než je prostá koupě blindbagu Raritywink pokud nebudete vědět co za dárek, můžete se inspirovat následujícím videem Pinkiesmile

Těšíme se na všechny, kteří se zúčastní! Flutterryay Přijdete?

...a stejně jako minule připomínáme, že pořádáme sraz nikoliv con Rainbowlaugh


Program


[Obrázek: program_conaoke2014_final.png]


Lokace


I tento rok bude lokace stát za to a někteří ji již znají!

Zavítáme opět do KC Průhon - Sokolovna Řepy! Nově zrekonstruované prostory (viz fotky) mají patřičně reprezentativní vzhled pro setkání i honosnějšího rázu, než naše Vánoční party Twilightsmile

Krom hlavního sálu budeme mít k dispozici i salónek a další 2 místnosti pro všechny naše aktivity. Šatna v prostorách KC je samozřejmostí. Pro maximální výhled na hlavní pódium je k dispozici též stylový balkónek Raritywink Venku se nachází parkoviště pro případné brony řidiče.

Sokolovnu najdete na mapě zde: Google Maps

Pár fotek z lokace:
https://plus.google.com/u/0/photos/+Dani...7333079249


Místní doprava


Dopravíte se tam pomocí MHD a to linky:
Autobus 180,264 Tramvaj 9, 10 a Noční linky 58, 59, 602, 607

Cílovou zastávkou jest Sídliště Řepy - v lokaci budou šipky ukazující směr. Cestu k sokolovně si také můžete vyzkoušet nanečisto pomocí Street View Twilightsmile Doprava by neměla být problémem ani pro mimopražské návštěvníky: zjednodušeně řečeno dojedete žlutým metrem na stanici Anděl a odtud již zmíněnými tramvajemi.


Ubytování a společná doprava


Vlákno o Dopravě bylo vytvořeno zde: http://bronies.cz/Vlakno-Doprava-na-Zimn...party-2014

Vlákno o Ubytování bylo vytvořeno zde: http://bronies.cz/Vlakno-Ubytovani-na-Zi...party-2014


Exkluzivní promítání !


Čeho? Ještě i my sami nevíme! Máme totiž na výběr z několika možností a čas je limitovaný!


Platba předem


Pokud chcete mít 100% garanci, že se na sraz dostanete tak prosím zaplaťte předem! Nejen že to pomůže vám, ale i nám! Pronájem místa, projektory, catering, vybavení a další doprovodný materiál musí být zaplacen předem. Děkujeme, že toto berete na vědomí! Nezaplacené rezervace zůstanou platné, ale pokud se kapacita vyčerpá platícími, tak už není možnost dovnitř vpustit další účastníky, kapacita není nafukovací!

Platit předem lze pouze na účet a to tento:
2800534392 / 2010
Do zprávy pro příjemce napište Váš NICK a JMÉNO !!!

V případě platby přes složenku zanechte ústřižek, pošta má problémy předat zprávu příjemci, kontaktujte nás na info@czskbronies.cz

Platby ze Slovenska a zahraničí:
IBAN: CZ1820100000002800534392
BIC: FIOBCZPPXXX
Adresa banky: Fio banka, a.s., V Celnici 1028/10, Praha 1
Adresa příjemce: Lindnerova 998/6, 180 00, Praha 8


Prodejci - Vendoři


I tento rok nabídneme možnost různým prodejcům zúčastnit se a nabídnout svůj SWAG! Pravidla pro prodejce jsou stejná jako na Czequestrii, viz. zde v Angličtině: CZQ prodejci. Prodejci budou vpuštěni 1h předem pro předpřípravu.

Pokud máte zájem o prodej (vendoring) na Vánočním Karaoke, kontaktujte nás na info@czskbronies.cz a do předmětu zprávy napište Conaoke 2014 - Prodej.


Potvrzení o přijetí platby


Poslední aktualizace (jména uvedená tučně): 11.12.2014 - 13:23
 • Antošík, madA12345, Frolda, Zmok, Jakluk, Legeden, Equorio
 • Kaja, TheSecret1, xSoft, 8B3CE273, Quint T W, Margarethcat, Farglider, Niemand
 • Michy, a10, NitramBro, Artic Blue, Houpe, Ithil, pipa943, Aldar, Kryska, Dusan, Fang
 • Ivo, Mayshi, Plum_Jimmy, Denna, Ferraripony
 • Foxtrot, Thekubajs, jimzato, Fimmi, BlueStorm, Dex, CreepyRiver, Autumn Breeze
 • Pinkius Ex Machina, Mrak, Sprinkle
 • Refly, Catra, MoonTune
 • Krajkhour, Foxter, Fun1k
 • Cwossie, Elchar
 • Smiley, Marco Waning
 • Yuki
 • Foxtrot, Schimy, Terok
 • Astonov, Lí, Krtech, Fingusa, Hungz, Rini
 • Sissi
 • Tuxik, Rillanon, IzV
 • Iluzon, Alkel U3, QjmasterCz, DragonsCz
 • Lumík, Tenshi, jadus
 • Noire, Pidi, Maljin
 • Minetex, Greeny, Kutead, Corwin, Bluebear, Lolopolko, Lattellerr, Dawnflash
 • AdamJ, Andromeda, fanczy
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#2
Yay, počítejte se mnou a sponzorským lístkem (zaplatím asi zítra)! Moc se těším. Twilightsmile
Odpovědět
#3
Registrováno... prosím, opravte si tu prasárnu v přihlašování na pre-party Rainbowlaugh zúčastnění i nezúčastnění se píše s čárkou. Rozhodilo mě to až do té míry, že nevím, co jsem si zvolila za typ vstupu Twilightoops Rainbowlaugh Chtěla jsem sponzorský, můžete to po mně, prosím, zkontrolovat a popř. opravit?
Making the world softer, one plushie at the time.

DeviantArt
Twitter
Odpovědět
#4
Mno tak myslim, že je rozhodnuto. Registraci provedu zítra.
Buď sem slepej nebo ve formuláři není pole/checkbox/selectbox pro vybrání varianty vstupenky?
Nepíše se v AJ příjmení náhodou last name? (first , middle, last)
Czequestria 2021 stream in works. Další srazy a přednášky jsou v mém webu a YT channelu.
Archiv: Komixový index
TeamSpeak 3 Server fangfactory.net
Web|Twitter|Steam
Odpovědět
#5
@Crossie: sorry... byl jsem zabrán do korekce popisků, že mi ty samotné položky utekly Rainbowlaugh opraveno.

Ad typ vstupenky: ten se ve formuláři nevolí - typ vstupu se určuje výší platby za lístek (60,- Kč za Standard; 250,- a výše za Sponzorské vstupné), protože počet Sponzorských lístků není omezen, pouze jejich prodej bude ukončen cca týden před Karaoke (abychom stihli vyrobit ty věci navíc, co účastnící ke Sponzorskému lístku dostanou).

EDIT: on je ten formulář možná trochu zmatenější, než by měl být - během zítřka se to pokusím zpřehlednit.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#6
asi budu muset prijit - chci tu DerpyPinkiehappy
Odpovědět
#7
Odeslán registrační formulář i platba za lístek Pinkiesmile
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
#8
Tohle si nenechám ujít, ale mám dotaz: Jelikož znám sám sebe, šla by nějak, třeba týden předem, změnit účast v nadílce? Nejsem si vůbec jistej, jestli sám sebe dostanu k tomu, něco vyrobit.
I support United Equestria!
Be who YOU are
nad say what YOU feel
because those who mind don't matter
And those who matter don't mind. Ajsmug
--Dr. Seuss
Odpovědět
#9
Tak jo, jsem přihlášenej a brzo zaplatím. Už se těším Twilightsmile
My friends laugh with me, not at me.

Moje růžová armáda Pinkiecrazy (aktuální k 20.2.2017)

Pinkie L♥vers
Odpovědět
#10
Wau, docela šrumec v přihlašování Pinkiesmile no jen houšť. Je fajn vědět, že tam nebudeme křepčit sami Rainbowlaugh

(30.10.2014, 22:39)Aldar Napsal(a): Tohle si nenechám ujít, ale mám dotaz: Jelikož znám sám sebe, šla by nějak, třeba týden předem, změnit účast v nadílce? Nejsem si vůbec jistej, jestli sám sebe dostanu k tomu, něco vyrobit.

Pokud se to rozhodneš změnit, tak určitě napiš mailem - neměl by to být problém. Musíme akorát počítat s tím, kolik času vyhradit na rozdávání dárků.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)