Bronies.cz
Logo - hodnoceni - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: Tvorba (https://bronies.cz/Forum-Tvorba)
+--- Fórum: Ostatní (https://bronies.cz/Forum-Ostatni)
+--- Téma: Logo - hodnoceni (/Vlakno-Logo-hodnoceni)



RE: Logo - hodnoceni - Broseph - 10.07.2016

Ty sis myslel, a teď fakt upřímně, ty sis fakt myslel, že tohle je kompetentní a plnohodnotný logo? Rainbowlaugh
Někde jsem zaslechl tohle "Nemusím být pilot, ale když vidím letadlo v moři, tak vím, že někdo něco podělal.", a to taky sedí tady. Já nemusím mít uměleckou školu, mít ateliér, mít 10 000 log za sebou a ještě k tomu chodit na kurzy aplikovaného vtipu abych neviděl, že to logo stojí za nic a ten vtip za ním je chabý a nedokáže ho ospravedlnit. Nehledě na to, že tohle logo má reprezentovat tuhle stránku, což nedělá a ještě lidi dokáže odstrašit.


RE: Logo - hodnoceni - Vlník - 10.07.2016

(10.07.2016, 13:23)D Napsal(a): Je zajímavé, jak tu najednou máme spoustu odborných kritiků log či filmařiny, ale velmi málo lidí, co by něco tvořili. Pokud se vám nelíbí to logo, udělejte lepší, pošlete mi link a já rád uznám, že jste pro tvorbu log kompetentnější než já. To samé platí ohledně filmařiny. Natočte něco lepšího, já vám pogratuluju a nebudu vám překážet. To je moje nabídka.

Pokud si z nějakého důvodu budeš chtít ztěžovat řekněme microsoftu, že ti ve windows něco fakt nevyhovuje (jen jeden z mnoha možných příkladů), naučíš se nejdřív programovat a napíšeš si vlastní systém, abys jim konečně mohl s čistým svědomím říct, že to umíš líp? Asi ne, napíšeš jim to okamžitě a podle povahy je možná zároveň pošleš do hajzlu. Takhle se bude přistupovat k naprosto jakémukoliv i bezplatnému produktu, tak mi řekni jeden rozumný důvod, proč by zrovna loga a filmy měli být výjimka?


RE: Logo - hodnoceni - D'Artagnan - 10.07.2016

Opět jsme se nepochopili. Tady nejde ani tak o to, abys měl 10000 log za sebou. Tady jde o to, že říkat, jak je něco na nic umí každej, ale jen málo lidí s tím je ochotno něco dělat.
"FF je na nic." Tahlle věta mi zabrala 5s, ale připravit to FF trvalo podstatně dýl a vyžadovalo to něco dělat. Nemyslím tím, že bych se chtěl vyhnout kritice, to ne. Jen nemám zájem o tu nekonstruktivní.


RE: Logo - hodnoceni - Melgarh - 10.07.2016

Dle feedbacku na toto logo dame hlasovani na povyseni Froldy do stavu administratorskeho a kancelar Frolik bude officialni CZ/SK Bronies z.s. sidlo Rainbowlaugh

Venku je pekne a vy se hadate na intrrnetovem foru o tom, ze nekdo investoval par mesicu vlastniho zivota do tvorby zabavy pro ostatni?

Stydte se.


RE: Logo - hodnoceni - Mácaman - 10.07.2016

U všech kopyt co se to tu zase deje...co se umělecké hodnoty týká už tu byly horší loga a přežili jsme to. Mě to přijde hlavně vtipné a to sem nebyl na ff ani sem neviděl filmecek. Obvzláště Dave má dost jedlý výraz a Mel zas vypadá jak správný politik Rainbowlaugh navíc je to příjemná změna oproti klasickým logum s poníky. A taky je docela odvaha dat svůj "xicht' na logo. Takže já sem se zasmál a můj názor je why not


RE: Logo - hodnoceni - Azuliana - 10.07.2016

(10.07.2016, 13:53)Melgarh Napsal(a): Venku je pekne a vy se hadate na intrrnetovem foru o tom, ze nekdo investoval par mesicu vlastniho zivota do tvorby zabavy pro ostatni?

Stydte se.

Celý víkend jsem strávila prací na ostravském Festivalu v ulicích a ještě stihla jít v noci do práce, takže jsem ráda, že si můžu odpočinout.

Jediný, ci vidím je D'Artagnanův butthurt...

A teď si jdu namazat ten spálený ksicht.


RE: Logo - hodnoceni - Hotsteppa - 10.07.2016

"Argumenty" typu "ak sa ti nepáči, urob vlastné" alebo "aha, čo som urobil pre fórum" si môžete nechať. Neobstoja.
Konštruktívna kritika? Hneď v mojom prvom príspevku - máme v zásobe mnoho pekných log, nič sa nestane ak sa nejaké použije znova.

Vžite sa do kože niekoho, kto pozerá MLP len krátko, nepozná komunitu, nepozná "interný humor", nikdy v živote nebol na zraze. Naraz natrafí na CZ / SK fórum a vyskočí naňho toto. Blbo spracované logo, ktoré nemôže pochopiť (dôvody vyššie) a nič z neho nemá.

Chlapi, ak sa už toľko snažíte robiť cony, viesť združenie a robiť dobrý dojem, aspoň si neserte do huby.


RE: Logo - hodnoceni - niemand - 10.07.2016

Mi tohle všechno připomnělo jedno video...



OT Mel:
(10.07.2016, 13:53)Melgarh Napsal(a): Venku je pekne...

Nemůžu běhat venku, nemám vycházky a stejně s rukou v sádře ani trávu neposekám, autem se neprojedu, ani na motorce se nepro... áh vlastně motorky už nope Rainbowlaugh



RE: Logo - hodnoceni - Fun1k - 10.07.2016

Jde o nějaký inside joke, který neznám? Rainbowlaugh


RE: Logo - hodnoceni - AleXan - 10.07.2016

Stylish activated...again