Bronies.cz
[Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies (/Vlakno-Anketa-Sexualni-orientace-ceskych-Bronies)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - Mácaman - 19.12.2017

Moňe: no jde o tu podminku "aby mela rada poniky", ale je fakt, ze poniky ma rada vetsina holek , nejen z fandomu Rainbowlaugh


RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - Santhiras - 20.12.2017

@Mácaman: tos ale nespecifikoval, že máš ještě další podmínky... milá, hezká, inteligentní, bohatá, poníci, pivovar, akcie Applu a nezadaná za kámoše... přihoď ještě, aby to měla ráda zezadu a máš tu i přes rozmanitost a velikost lidské populace dva kusy, se kterejma se dá nějak rozumně pracovat. Abyste se začali učit jazyky děcka..


RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - Mácaman - 20.12.2017

Santa: ale kdepak Rainbowlaugh to jsem jen trochu rozvedl Ajdrianovu myslenku a pivovar je samozrejme nadsazka Pinkiesmile mam docela normalni naroky: musi byt pro me pritazliva, inteligentni (dulezite!) a zkratka si musim s partnerkou rozumet. To je ale zcela bezne, tezko bude nekdo chodit s nekym, s kym si nema co rict a kdo ho fyzicky odpuzuje. ale je fajn , kdyz partnerka umi varit a zvlada peci o domacnost. O tu by se ale dle me meli partneri delit rovnym dilem, ale takova ta slecna, co si jen lakuje kopytka a neumi uvarit ani caj je nestesti Rainbowlaugh

...ale premyslel sem na tim, "aby mela rada poniky", doslo mi, ze by to chtelo upravit na "aby mela rada poniky a zaroven nepovazovala za divne, ze je mam rad ja"...a takovou slecnu najit mimo fandom je tezke. nerikam ze nemozne, ale prece jen ta pravdepodobnost je vyssi tady Twilightsmile


RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - Žeryk - 20.12.2017

Tak slečen, které splňují tvoje nároky bude poměrně dost, ale jde i o to, jestli ty budeš splňovat ty jejich Rainbowlaugh
S těmi poníky, u slečen mimo fandom bys měl být rád hlavně za to, že to nepovažuje za divné, že je máš ty rád, mám doma 6 figurek a jednoho plyšáka a moje přítelkyně na to reagovala tak nějak přiměřeně, možná i pro to, že jsem jí to dávkoval postupně Rainbowlaugh

A jinak souhlasím se Santhirasem Rainbowlaugh


RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - Azuliana - 20.12.2017

(19.12.2017, 16:55)Ajdrianpony Napsal(a): ( a jestli je ochotná se za něj v některých situacích i převléct ).

Tak to bych poohlédla mezi fuříky, tam jsou větší ouchylové :-D


RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - Mácaman - 20.12.2017

Žeryk: snad splnuju, jinak by se mnou nebyla Rainbowlaugh

Azuliana: no nevim , nevim... Rainbowlaugh


[Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - Mantis - 20.12.2017

Jakožto tvor s náhledem do obou skupin můžu říct že je to úplně stejně ujetý jak mezi furry tak tady Twilightsmile

Odesláno z mého E5823 pomocí Tapatalk


RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - Hwězda - 20.12.2017

Ale narozdíl od furries se aspoň bronies tváří na venek, že je všecko ok a že ta „ujetá“ stránka fandomu skoro neexistuje. Prostě dělají všecko, aby to smetli pod koberec. Pinkiecrazy

Nicméně od mírného OT to trošku stočím zpět – v posledním půlroce o sobě zjišťuju, že s největší pravděpodobností budu asexuál. Yay! Je tu ještě někdo asexuální?


RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - Mácaman - 20.12.2017

hviezdos: si psal nedavno ze jsi bi, tak co teda? Rainbowlaugh ale nejak mi to k tobe nesedi Pinkiesmile btw k te "ujete" strance: [spoiler: to je hodne relativni, co je ujete. my, myslim nase evropska civilizace, doplacime na to , ze tu cela staleti byl sex tabu kvuli cirkvi atd....me se libi jak to maj Japonci - tam je to co je pro nas ujetost mainstream Rainbowlaugh proste oni si svou sexualitu dokazou uzit a vubec je netrapi ze by to mohlo nekomu prijit ujete Pinkiesmile zkratka pokud to nikomu neublizuje, je to ok Ajsmug

]


RE: [Anketa]Sexuální orientace českých Bronies - Martin - 20.12.2017

(20.12.2017, 11:57)hviezdosz Napsal(a): Je tu ještě někdo asexuální?

Čistě podle ankety nás tu pár bude Ajsmug
Byť já jsem spíš hyposexuál s mírnými sklony k heterosexuální pedofilii (řečeno česky: nemám o intimní vztah a sex ani nejmenší zájem, ale pokud bych si měl vybrat, kdo se mi líbí nejvíc, jsou to osoby ženského pohlaví bez pohlavních znaků, lépe řečeno bezpohlavní bytosti)