Anketa: Vaše sex. orientace?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Heterosexual
55.11%
97 55.11%
Bisexual
16.48%
29 16.48%
Homosexual
7.39%
13 7.39%
Pansexual
6.82%
12 6.82%
Demisexual
5.68%
10 5.68%
Asexual
8.52%
15 8.52%
Celkem 176 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Anketa]Sexuální orientace českých Bronies
Moňe: no jde o tu podminku "aby mela rada poniky", ale je fakt, ze poniky ma rada vetsina holek , nejen z fandomu Rainbowlaugh
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
@Mácaman: tos ale nespecifikoval, že máš ještě další podmínky... milá, hezká, inteligentní, bohatá, poníci, pivovar, akcie Applu a nezadaná za kámoše... přihoď ještě, aby to měla ráda zezadu a máš tu i přes rozmanitost a velikost lidské populace dva kusy, se kterejma se dá nějak rozumně pracovat. Abyste se začali učit jazyky děcka..
Partition, recognition, emotion, intuition, action.
Kód:
default;
Odpovědět
Santa: ale kdepak Rainbowlaugh to jsem jen trochu rozvedl Ajdrianovu myslenku a pivovar je samozrejme nadsazka Pinkiesmile mam docela normalni naroky: musi byt pro me pritazliva, inteligentni (dulezite!) a zkratka si musim s partnerkou rozumet. To je ale zcela bezne, tezko bude nekdo chodit s nekym, s kym si nema co rict a kdo ho fyzicky odpuzuje. ale je fajn , kdyz partnerka umi varit a zvlada peci o domacnost. O tu by se ale dle me meli partneri delit rovnym dilem, ale takova ta slecna, co si jen lakuje kopytka a neumi uvarit ani caj je nestesti Rainbowlaugh

...ale premyslel sem na tim, "aby mela rada poniky", doslo mi, ze by to chtelo upravit na "aby mela rada poniky a zaroven nepovazovala za divne, ze je mam rad ja"...a takovou slecnu najit mimo fandom je tezke. nerikam ze nemozne, ale prece jen ta pravdepodobnost je vyssi tady Twilightsmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Tak slečen, které splňují tvoje nároky bude poměrně dost, ale jde i o to, jestli ty budeš splňovat ty jejich Rainbowlaugh
S těmi poníky, u slečen mimo fandom bys měl být rád hlavně za to, že to nepovažuje za divné, že je máš ty rád, mám doma 6 figurek a jednoho plyšáka a moje přítelkyně na to reagovala tak nějak přiměřeně, možná i pro to, že jsem jí to dávkoval postupně Rainbowlaugh

A jinak souhlasím se Santhirasem Rainbowlaugh
Temná strana síly
J3rykCZ DeviantArt
Odpovědět
(19.12.2017, 16:55)Ajdrianpony Napsal(a): ( a jestli je ochotná se za něj v některých situacích i převléct ).

Tak to bych poohlédla mezi fuříky, tam jsou větší ouchylové :-D
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Žeryk: snad splnuju, jinak by se mnou nebyla Rainbowlaugh

Azuliana: no nevim , nevim... Rainbowlaugh
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Jakožto tvor s náhledem do obou skupin můžu říct že je to úplně stejně ujetý jak mezi furry tak tady Twilightsmile

Odesláno z mého E5823 pomocí Tapatalk
For the glory of the Changeling Swarm!
Odpovědět
Ale narozdíl od furries se aspoň bronies tváří na venek, že je všecko ok a že ta „ujetá“ stránka fandomu skoro neexistuje. Prostě dělají všecko, aby to smetli pod koberec. Pinkiecrazy

Nicméně od mírného OT to trošku stočím zpět – v posledním půlroce o sobě zjišťuju, že s největší pravděpodobností budu asexuál. Yay! Je tu ještě někdo asexuální?
Odpovědět
hviezdos: si psal nedavno ze jsi bi, tak co teda? Rainbowlaugh ale nejak mi to k tobe nesedi Pinkiesmile btw k te "ujete" strance: [spoiler: to je hodne relativni, co je ujete. my, myslim nase evropska civilizace, doplacime na to , ze tu cela staleti byl sex tabu kvuli cirkvi atd....me se libi jak to maj Japonci - tam je to co je pro nas ujetost mainstream Rainbowlaugh proste oni si svou sexualitu dokazou uzit a vubec je netrapi ze by to mohlo nekomu prijit ujete Pinkiesmile zkratka pokud to nikomu neublizuje, je to ok Ajsmug

]
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
(20.12.2017, 11:57)hviezdosz Napsal(a): Je tu ještě někdo asexuální?

Čistě podle ankety nás tu pár bude Ajsmug
Byť já jsem spíš hyposexuál s mírnými sklony k heterosexuální pedofilii (řečeno česky: nemám o intimní vztah a sex ani nejmenší zájem, ale pokud bych si měl vybrat, kdo se mi líbí nejvíc, jsou to osoby ženského pohlaví bez pohlavních znaků, lépe řečeno bezpohlavní bytosti)
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)