Bronies.cz
Jsou bronies podskupina furries nebo to je úplně jiná věc? - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: O Vás (https://bronies.cz/Forum-O-Vas)
+--- Fórum: My Little Pony a Vy (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony-a-Vy)
+--- Téma: Jsou bronies podskupina furries nebo to je úplně jiná věc? (/Vlakno-Jsou-bronies-podskupina-furries-nebo-to-je-uplne-jina-vec)

Stran: 1 2 3 4 5


RE: Jsou bronies podskupina furries nebo to je úplně jiná věc? - Jamis - 26.02.2019

(26.02.2019, 16:18)Melgarh Napsal(a): Jo jo, jak bylo na zacatku, low quality bait tema (pac se to resilo tolikrat a tolikrat to skoncilo sh*tstormem) Rainbowlaugh

Yep, tyhle debaty byly vcelku časté - obvyklý problém byl, že furries často považovali bronies za svou součást a očekávali, že tak budou fungovat. Naproti tomu byla spousta bronies, kteří se za furries nepovažovali a neměli potřebu se k nim hlásit, nebo se s nimi ztotožňovat. Jakoby nemohly obě skupiny existovat společně s neprázdným průnikem těch, kteří se považují za obojí.

Citace:Uz slovo podskupina je nevhodne - ukazuje, ze nekdo je nekomu nadrazeny a to neni dobre pro krev ani tlak..

Ummm.... ne. Podskupina a nadskupina (stejně jako podmnožina a nadmnožina) jsou regulérně používané pojmy: podskupina je csoučástí větší nebo stejné skupiny definované stejně, či obecněji - asi jakože černovlasí jsou podskupina tmavovlasých. Podřízenost a nadřízenost s tím nemá co do činění - jedná se o specifičnost (podskupina) a obecnost (nadskupina).


RE: Jsou bronies podskupina furries nebo to je úplně jiná věc? - Santhiras - 27.02.2019

Já bych všechny ty podskupiny zakázal.


RE: Jsou bronies podskupina furries nebo to je úplně jiná věc? - Atrefna - 22.06.2019

Podle mě je zásadní rozdíl v tom, že furries se vyznačují převlékáním za své postavičky. Bronies mi v tomto ohledu připadají otevřenější, jelikož spolu na veřejnosti většinou mluvíme z očí do očí.


RE: Jsou bronies podskupina furries nebo to je úplně jiná věc? - Neko.Cross - 23.06.2019

Atrefna: Tak to není pravda Ajsleepy Furry může být i ten co nemá suit... Není to jenom o som si ho obléct, ale cítit se jako nějaké zvíře... Je jedno zda feral nebo anthro... Dále je jedno zda jen fantasi nebo reálné... Prostě je to zvíře z lidskými rysi/chováním/jednáním.... Rainbowlaugh


RE: Jsou bronies podskupina furries nebo to je úplně jiná věc? - Wrench - 23.06.2019

Což podle téhle definice pod to spadají i Bronies.
Rozdíl je ale v tom jak se tyhle skupiny chovají a koneckonců závisí nejvíc na tom jak se jejich členové rozhodnou.


RE: Jsou bronies podskupina furries nebo to je úplně jiná věc? - Jamis - 24.06.2019

(23.06.2019, 00:04)Neko.Cross Napsal(a): Prostě je to zvíře z lidskými rysi/chováním/jednáním.... Rainbowlaugh

Takže mj. lidé po fyzické stránce, co se chovají jako zvířata... to některé věci vysvětluje. Rainbowlaugh

EDIT: Mě spíš překvapuje ta fascinace katalogizací do kategorií podle desítek dimenzí... a když se to někomu nezdá, vytvoří si prostě další rozměr, aby to tak nějak odpovídalo jeho/její/+ představě.


RE: Jsou bronies podskupina furries nebo to je úplně jiná věc? - Wrench - 24.06.2019

@Jamis

Lidi mají prostě tendenci dělit se do skupin a škatulkovat se  Pinkiesmile
Možná proto že máme tendenci za vším hledat nějaký systém, je to v klidu dokud se ty skupiny nezačnou izolovat.


RE: Jsou bronies podskupina furries nebo to je úplně jiná věc? - Mácaman - 24.06.2019

Jamis:

"Takže mj. lidé po fyzické stránce, co se chovají jako zvířata... to některé věci vysvětluje."


Yep, treba Rainfurrest 2015 Rainbowlaugh Rainbowlaugh Facehoof


RE: Jsou bronies podskupina furries nebo to je úplně jiná věc? - Wrench - 24.06.2019

To sedí  Rainbowlaugh


RE: Jsou bronies podskupina furries nebo to je úplně jiná věc? - Barpy - 25.06.2019

Chviličku po tom co jsem tohle vlákno založil jsem došel k závěru že to co jsem napsal je jen stupnice jak některé pony obrázky se podobají furry obrázkům, nic víc Rainbowlaugh vše ostatní je prostě subjektivní Rainbowlaugh