Bronies.cz
My little pony v médiach. - Verze k tisku

+- Bronies.cz (https://bronies.cz)
+-- Fórum: My Little Pony (https://bronies.cz/Forum-My-Little-Pony)
+--- Fórum: Všeobecná diskuze (https://bronies.cz/Forum-Vseobecna-diskuze)
+--- Téma: My little pony v médiach. (/Vlakno-My-little-pony-v-mediach)

Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34


RE: My little pony v médiach. - Jakluk - 02.04.2014

Dear Princess Celestia, today I learned what does demuxing mean.
(02.04.2014, 00:06)Foxtrot Napsal(a): U těhle dokumentů nikdy nevím jak je to dělané s vysíláním... Jestli se nejdřív vysílá anglická verze a pak česká nebo obojí zároveň...
Různé jazykové verze jsou vysílány najednou na zvukových kanálech (u NatGeo CZ, EN a HU), mezi kterými se dá na TV přepínat. Myslel jsem, že lze nahrát jen právě poslouchaný kanál, avšak díky muxu jsou nahrávány všechny zvukové kanály + titulky a teletext Twilightsmile Ale abych nenapínal...

CZ:

EN:




RE: My little pony v médiach. - Stormangels - 02.04.2014

WTF Rainbowlaugh Prej: Jdu za Big Macintoshe kterej má dva bratry Apple Jack a Apple Bloom.
Asi překladatelskej Fail.


Re: My little pony v médiach. - AleXan - 03.04.2014

Nojo, ako vždyRainbowlaugh

Odoslané z Equestrie


RE: My little pony v médiach. - Blue Storm - 03.04.2014

Tak dokoukáno a supr Pinkiehappy
Až na to za uširvoucí, že Big Mac má dva bratry Applejacka a Appleblooma, to vystihli dobře. Pinkiesmile
A o to lepší bylo, že se i zde čeští bronies neztratili a snad je to boží znamení, že právě Jamis byl tou svítivou jitřenkou, která tam rozjasnila okolí.Flutterryay
A Melgarhovi to slušelo taky náramně. Twilightsmile

Za tento dokument jsem hrozně rád a klidně bez problémů jej mohu pustit i svým kamarádům a lidem, kteří by chtěli vědět něco víc o bronies. Je trochu škoda, že tam neukázali pravé obrázky poníků, či nějaká PMV, ke kterým upíráme své zraky. Ale celkový dojem na ten dokument mám velmi pozitivní. Pinkiesmile


RE: My little pony v médiach. - Iluzon - 03.04.2014

Pěkné. Na to, že šel (jak tvrdí) takřka bez přípravy byl hodně dobrej. Vybral vícero různých reprezentativních pohledů (včetně svého) a fandom objektivně zhodnotil, to vše v krátké stopáži. Jenom, nenahrál jsi náhodou i ten zbytek? Ti metaláci by mě vcelku zajímali! Pinkiehappy


RE: My little pony v médiach. - wolfrin - 03.04.2014

Jakluk: pokus se EN verzi Submitnout na EqD, protože spousta lidí by to na celém světě ocenilo


Máme další pozitivní ohlas v TV, tenkrát se jedná o kanadskou televizi CTV.

Yea


RE: My little pony v médiach. - Jakluk - 04.04.2014

Do původního příspěvku jsem přidal anglickou verzi. Zároveň jsem reuploadoval tu českou, takže se můžete podívat na celý díl a video se již nezobrazuje v malém obdélníku Flutterryay Enjoy!

Ad "bratři Applejack a Apple Bloom": Vzniklo to přesně tak jak jsem myslel, chybným překladem z "I'm gonna play Big Macintosh, who is the brother of Apple Bloom and Applejack" Twilightsmile

EDIT: Ještě mám dotaz na ty, kteří se BUCKu zúčastnili. Co jste to tam na něj řvali? Fantomas? Rainbowlaugh


RE: My little pony v médiach. - wolfrin - 04.04.2014

Zeptej se boha Jamise, ten ti odpoví. Twilightsmile


RE: My little pony v médiach. - Martin - 04.04.2014

Možná jsem trochu zaslepený, ale ten chlap v těch několika minutách řekl o fandomu spolu s dotazovanými bronies asi víc než celý BronyDoc.

"Podle posledního sčítání 12 milionů bronies v USA. Konzervativní odhady hovoří o 1-3 milionech." (sice nevím, zda tím myslel USA nebo celosvětově, ale HA! Já to říkal Rainbowlaugh)

"Kreslíte psa?" Pinkiesmile (škoda, že trochu víc nezabrali tu druhou kresbu, v určité rozpracovanosti mi to zase připomínalo lamu Pinkiesmile )

"Proč gang existuje?" To přesně neví asi nikdo Pinkiesmile

"Budeš to nosit i za 10 let? ... Jasně!" Chtěl bych mít jeho jistotu Pinkiesmile Nic nevydrží věčně Twilightoops Poprvé je to vždycky nejhezčí (a tím nemyslím sex).

Ano, překlad dokumentárních filmů u nás obvykle za moc nestojí (aneb Prima Zoom a její dokumenty o vesmíru: milion nebo milarda, to je fuk Pinkiesmile ).

Jak já nesnáším to počešťování "můj malý pony" a "brouny" Pinkiesmile

"Vidíte kluky od 16 do 25 let" Hm, tak ti pěkně děkuji, Cheesey Pinkiesmile "sledovat seriál z roku 1985.." moment, moment Pinkiesmile To je divné spojení...

Teda na konci jsem se lekl, že se mi video pustilo od začátku Pinkiesmile (divný zvyk, dávat na začátek upoutávku z konce)

A samozřejmě.. Jamis Pinkiesmile

(p.s.: sakra, samá Pinkie Pie)

Update: Aha.. Omlouvám se všem opomenutým, ale já poznám bezpečně jen 2 bronies: Jamise a Corwina; a to ještě musí být oblečení.


RE: My little pony v médiach. - czAdamV - 04.04.2014

A s Jamisem Melgarh Pinkiehappy