Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 3.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
My little pony v médiach.
#51
Já jsem nahrávat zkoušel jednou a nešlo to, takže si na zprovoznění vyhrazuji tak 2 hod Pinkiehappy
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět
#52
(01.04.2014, 06:49)Iluzon Napsal(a): Všichni se satelitem, nezapomeňte! Už dnes ve 22:00 můžete spatřit unikátní interview s naším bohem Jamisem před jeho ascendací! Zapněte so National Geographic a souzněte!

Sent by Ponyriffic Binary Hoofwriter

Je sice apríl, ale podle posledních informací se tam ten rozhovor nakonec nedostal. No ale rád se podívám Pinkiesmile i když satelit nemám, tak potom ze záznamu.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#53
Holt uz nejsi takovy outsider kdyz jsi v kazdym mainstreamovym TV kanalu na planete Rainbowlaugh

Zacni premyslet o zalozeni vlastniho debatniho poradu ala Oprah Show Raritywink

Btw Iluzone - satelit nestaci - chce to taky jeste placene kanaly, na standardu NG nechytis.
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
#54
Jej, už jsem zkoušel a NGHD chytáme - sice jsme tak zjistili, že si doma nějakou chvíli platíme balíček, co nechceme, ale tak aspoň na něco to máme, že Pinkiehappy

Sent by Ponyriffic Binary Hoofwriter
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět
#55
POZOR - vysílání bude pouze na klasickém NatGeo, nikoliv na jeho HD verzi.

Já jsem připraven, snad se mi během premiéry a reprízy povede natočit CZ i EN verzi. Jako vždy si nechávám 5% neúspěchu z důvodu blbosti AJ lie
Odpovědět
#56
Chjo, tak jsem zjistil, že chytáme jen HD verzi. Jakou má logiku, že na obou kanálech běží něco jiného, nepochopím Twilightoops Facehoof
Love and Tolerate není hloupost.

723462958

vanamartincz@gmail.com
Odpovědět
#57
Bože, vypadáte s Melem dobře
Cosplay za poníky? je to blbost, ale užijete si to.
Rozšiřte lásku kolem sebe, aby vám byla navrácena a žili v míru.
3D modeling
Odpovědět
#58
No, tak dokoukáno, celkový pohled na bronies pozitivní a až na bratry Applejacka a Appleblooma i fakticky správně, když jeden nemá vysoké očekávání, tak potom nemůže být ani zklamaný Rainbowlaugh
I support United Equestria!
Be who YOU are
nad say what YOU feel
because those who mind don't matter
And those who matter don't mind. Ajsmug
--Dr. Seuss
Odpovědět
#59
Rozhodně bych to zařadil do té lepší poloviny videí, které se naši komunitu snaží zdokumentovat. Bratři Applejack a Applebloom podle mě vznikly špatným překladem, to ale potvrdím až po shlédnutí originální verze. A škoda Jamise, já se těšil na jeho dabing Rainbowlaugh

[Obrázek: tDYGTza.jpg]
Soon...
Odpovědět
#60
U těhle dokumentů nikdy nevím jak je to dělané s vysíláním... Jestli se nejdřív vysílá anglická verze a pak česká nebo obojí zároveň...
Každopádně jsem na netu zatím nenašel možnost stažení jakékoliv verze.

Prosím, tedy o brzké postnutí nějakého linku, kde bude možné nějakou tu verzi stáhnou. Děkuji. Twilightsmile
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)