13.02.2013, 08:17
XD Discordian
--------------------
Nastvalo me ze v autobuse nejsou 2. oddeleni: Pro ty pod 30 a nad 35... Pro ty v meziveku: Budete muset jezdit na strese- pozor na trolleje

--------------------
Nastvalo me ze v autobuse nejsou 2. oddeleni: Pro ty pod 30 a nad 35... Pro ty v meziveku: Budete muset jezdit na strese- pozor na trolleje



Takže pokud mě doktorka nepustí dovnitř jako doprovod, musím se na to psychicky připravit.
To jsme dva. Držím palce.
.
To bude nuda..
