Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 4.43 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak vypada vase plocha
Dumbass, perfektné... Čo má znázorňovať ten dolný symbol?
Inak stále žasnem nad poriadkumilovnosťou ľuďí, ktorí majú na ploche všehovšudy 7-8 ikon a zvyšok po lištách. Ja mám zaplnenú možno štvrtinu plochy a stále mi to príde veľa Rainbowlaugh
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
...když máš 16 virtuálních ploch, vždycky naješ jednu který není bordel Rainbowlaugh
Největší pohroma téhle malé země se jmenuje spravedlivě nasraný a žlučovitý Čech...
This ain't no place for no hero. This ain't no place for no better man. This ain't no place for NZ hero to call home...
Odpovědět
Njn gamer.

[Obrázek: hrz.png]
vášnivý hráč videoher
Odpovědět
Pořádek je pro blbce, inteligent zvládá chaos Rainbowlaugh

Můj rekord je 324 ikon na ploše, hehe
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Mno, já mám pořádek hlavně proto, že mi nový hadr došel až dnes, a do té doby jsem střídal jedno distro za druhým Rainbowlaugh

Hotsteppa: Arcane Celestia Ajsmug
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Discordian: ano pořádek je pro blbce. Proto mám plochu uklizenou a vše ostatní házim do jedné složky, kde se to občas tak nahromadí, že je třeba jednat. Jednou mi začla přetejkat a vylilo se mi to na plochu, potom to vypadalo, jako na těch vašich... Rainbowlaugh
www.mlpinfo.cz

Steam

Jsem jen hloupý poník bez cutie marku.

All pizza and no pizza makes pizza a pizza pizza.
Odpovědět
[Obrázek: 312894.jpg]

Mám tam tohle a clan of Balance

BTW. Black Rock znám už dlouho, ale dostal jsem chuť jí mít jako WP lol
Embrace the Darkness


"People are like dice. We throw ourselves in the direction of our choosing..."

MGQ: Paradox

Yuela! You are...beatiful female swordsman

I am not brony, but I visit this site for shit & giggles
Odpovědět
Já mám dvě patriony, takže většinou mám plochu prázdnou Rainbowlaugh
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
Menší update, thanks Dumbass Twilightsmile

   
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Takhle nějak vypadá ta moje plocha, malej kvíz, kdo pozná toho interpreta?[Obrázek: Bez%20n%C3%A1zvu.jpg]
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: