Hodnocení tématu:
  • 16 Hlas(ů) - 4.81 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fanclub lady Rarity
Je bezpečné ten díl s CZ dubem zkouknout? Neexploduje mi hlava? Má tan Lady Rarity normální hlas?
“Ultimately, Fluttershy killed us all.” - Steelhooves

“You say that they’ll either kill me or I’ll give up.  Well they’re going to have to fucking kill me, because their world is a lie and I will not give up.  Ever!” - Littlepip

Ptejte se mě! Twilightsmile
Odpovědět
Ne, to ani náhodou Rainbowlaugh Twilight má hlas jako by byla nachlazená a u Applejack soudím, že jí snad něco uvízlo v krku Rainbowlaugh
Odpovědět
Ok asi si nechám zajít chuť, pro své vlastní zdraví.
“Ultimately, Fluttershy killed us all.” - Steelhooves

“You say that they’ll either kill me or I’ll give up.  Well they’re going to have to fucking kill me, because their world is a lie and I will not give up.  Ever!” - Littlepip

Ptejte se mě! Twilightsmile
Odpovědět
A rozhodně se vyhni Winter wrap up v češtině (neboli zima končí) a všem posledním dílům v sériích Twilightsmile (A taky všem dílům, kde se zpívá) Ajsmug

Já se toho pravidla nedržel...ale už je to dobrý, ten poslední nádor mi zítra vyoperujou a budu zase v poho Rainbowlaugh
Odpovědět
No horší jak anglický dub většiny anime to být snad nemůže... ikdyž kdo ví čeho jsou češi schopní.
“Ultimately, Fluttershy killed us all.” - Steelhooves

“You say that they’ll either kill me or I’ll give up.  Well they’re going to have to fucking kill me, because their world is a lie and I will not give up.  Ever!” - Littlepip

Ptejte se mě! Twilightsmile
Odpovědět
Tuhle otázku si radši ani nepokládej Rainbowlaugh
Odpovědět
Jsem zvědavej. Budu se muset později přesvědčit. Modlete se za mě!
“Ultimately, Fluttershy killed us all.” - Steelhooves

“You say that they’ll either kill me or I’ll give up.  Well they’re going to have to fucking kill me, because their world is a lie and I will not give up.  Ever!” - Littlepip

Ptejte se mě! Twilightsmile
Odpovědět
"Odešel náš drahý Fingusa, bratr, sestra, kamarád a v neposlední řadě i brony.
Riskoval svůj život při MLP:FiM v češtině a skonal tragickou a velmi brutální smrtí.
Modleme se za něj, nechť jeho duše najde v Equestrii mír a klid, jakožto převtělení do jeho OC. Pokud žádné neměl, send him to the MOON!"

Můžu mít tuhle řeč na pohřbu? Twilightsmile
Odpovědět
Ano děkuji. Budu velice rád za takovou... nádhernou... ře...č. Raritycry
“Ultimately, Fluttershy killed us all.” - Steelhooves

“You say that they’ll either kill me or I’ll give up.  Well they’re going to have to fucking kill me, because their world is a lie and I will not give up.  Ever!” - Littlepip

Ptejte se mě! Twilightsmile
Odpovědět
Brahmavihára – buddhistické L&T
„Maybe next time you will take a second look
and not judge the cover of the book“
– Zecora
ENTP | Ask me spike letter
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: