Hodnocení tématu:
  • 20 Hlas(ů) - 3.85 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Už jsi někdy ...?
nevím co byla otázka předchozí takže jedu dál

už jsi někdy měl zlí sen? (jaký mohu li se ptát)
Eternal Gore Protection Alliance. I'm on it
Odpovědět
Jo, umřela mi v něm přítelkyně...cca sedmdesátkrát-osmdesátkrát Rainbowlaugh zdálo se mi to každou noc Pinkiecrazy

pokračujem
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
Jo
SEN ve spoileru
Byl to případ kdy jsem ze bdění vstoupil rovnou do snu (nelucidně) a zdálo se mi, že furt ležim ve tmě na svý posteli. Najednou slyším takový šustění, jako když se prohrábete kopičkou kostiček lega. Furt se přibližovalo. Najednou úplně přestalo. Skoro nic sem neviděl. Najednou mě něco ve snu vytáhlo z mýho těla a vznášel sem se sám nad sebou, do toho sem cítil nesnesitelnej tlak na hlavě a slyšel takovej zvláštní tón. Na chvilku to přestalo já zas sestoupil a potom ještě jednou. Celoudobu sem měl pocit nesmírný hrůzy z něčeho neviditelnýho. Když to přestalo podruhý, vstal sem a skoro hned se probudil. Docela strašidelný, hlavně že bráška mir ráno řek, že se mu zdálo něco podobnýho...
Pokračujeme.
Odpovědět
ja som mala vela zlých snov.. Záhadne si na žiadny nespomeniem pretože poslednú dobu si sny nepamätám ale viem že boli zlé.

Continue..
Molestia is watching you when you are on the toilet Trollestia
I'm big Sonic fan
Odpovědět
Mal, tuším ma za niečo popravili

Kontiňjú
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
jo ale byla to blbost i když jsem se vtom probudil s voláním o pomoc prostě další divněj sen stejný jako moje divné myšlenky jen byl strašidelný vlastně nebyl už nevím ale byl to zlí sen protože jsem se kvůli němu probudil.


continue
Just Treach, nothing special.  Facehoof
Odpovědět
Ano.. Mívám je skoro pořád..

Cont.
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět
Moje zlé sny většinou nejsou vůbec zlé ani děsivé. Bojím se jich jen během nich samotnýcha když se probudím tak se divím, jak mi mohlo zelévání kytek přijít tak děsivé...
Continue.
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět
Ano. Byl to trochu, no, asi šílený sen ale vše tam bylo strašně živé. Zkráceně: Byla nějaká válka v budoucnosti a já a pár přátel jsme jako vojáci byli pod palbou obrovského mecha. No já jsem se měl ho obejít zatímco kámoši poutali pozornost. Když se mi to podařilo tak jsem zamířil nějakou protipancéřovkou na jeho hlavu, jenže v tom se otočil, napálil do mě nějakým kanónem. Střela mě roztrhala na kusy. Problém byl že to bylo strašně živé, Flutterryay no vzbudil jsem se spocený Rainbowlaugh

continue nebo si dejte co chcete, nic mě nenapadá
Vorsicht! Grenate!
Odpovědět
ano

Už jsi někdy reálně umřel?
You hurt me now, but I won't cry
I am Octavia

Ditch me now, but it's you who'll have lost it all
Lost now and bleeding love
Rain it pours, but I won’t let it bring me down
I’m playing now, won’t wait on love




Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)