Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
trilogie Hobit
Je pravda, že jsem stále zvědavá na to, jak se poperou s těmi věcmi z "historie", tzn. věci, které sice v knize jako takové nejsou, ale v té časové ose se staly.
A zajímá mě, jak bude vypadat Šmak Pinkiehappy já ho mám pořád zafixovaného jako roztomilého dráčka z Tolkienovi originální ilustrace Pinkiesmile
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
No podle toho jeho ohnicku asi nebude mit podobu typu Spikey-Wikey Pinkiehappy


Odpovědět
Třetí díl přesunut z července 2014 na prosinec 2014
http://www.theonering.net/torwp/2013/02/...urce=pubv1
It takes a long time to realize how truly miserable you are, even longer to see it doesn't have to be that way.
Only after you give up everything can you begin to find a way to be happy.
Odpovědět
Nedivím se Pinkiehappy pro nás byl vždy LOTR od prvního dílu dárek k Vánocům Pinkiesmile
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
(01.03.2013, 05:01)Pajzl Napsal(a):
(28.02.2013, 19:12)Aya Yai Napsal(a): Ale co tam dělá "Radegast" a Necromancer? Rainbowlaugh

Radagast tam je kvůli referenci na Fluttershy (a jak jsem nedávno zjistil, i Moochicka z první generace), jakto, že si toho kur...nik nikdo nevšiml? Rainbowlaugh

V tom případě je Necromancer Nightmare Moon a Peter Jackson je closeted brony! >:3

Odpovědět
A co teprve takové "Get him a pony!" Pinkiehappy


Odpovědět
Ak by bol Jackson closet brony, mali by sme v stáde zaujímavý prírastok... Referencií teda bolo v Hobbitovi fakt dosť,
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
(02.03.2013, 21:07)Aya Yai Napsal(a): V tom případě je Necromancer Nightmare Moon a Peter Jackson je closeted brony! >:3

Spíš to vypadá na nějakého old/new school bronyho ve scénáristickém týmu, kterému se to povedlo nenápadně protlačit Pinkiesmile

"Get him a pony" je fakt to nejmenší co tam bylo Pinkiesmile Ale all hail to Hotsteppa, finally Rainbowlaugh
Odpovědět
Poník je ovšem jeden z nejprotřelejších trpasličích dopravních prostředků. Což mě ale přivádí k jedné teorii zahrnující Tolkiena, MLP a stroj času. Rainbowlaugh

Odpovědět
Tak mnohem podezřelejší byl orandžový poník a jablko. Rainbowlaugh


Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: