Příspěvků: 266
Registrován od: Feb 2013
Máš BAN protože toho už nechám
Příspěvků: 557
Registrován od: Jan 2013
Máš BAN, protože si to nemyslím
Příspěvků: 994
Registrován od: Feb 2013
Hodnocení:
37
Máš ban, protože myslím.
První Equestrijský Drakobijcobijec
Příspěvků: 557
Registrován od: Jan 2013
Máš BAN, protože se nechci s tebou o to hádat
Příspěvků: 378
Registrován od: Jan 2013
...
still thinking...
...
Příspěvků: 266
Registrován od: Feb 2013
Máš BAN protože se nechceš hadat
Příspěvků: 994
Registrován od: Feb 2013
Hodnocení:
37
Máš ban, protože nechceš hada.
První Equestrijský Drakobijcobijec