Hodnocení tématu:
  • 13 Hlas(ů) - 3.92 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitva o kopec
určitě Rainbowlaugh

Problém bude akorát s letadly Twilightoops
Vorsicht! Grenate!
Odpovědět
Protiletecke granaty...
Odpovědět
První musí někde vykopat flaky88 Rainbowlaugh
Vorsicht! Grenate!
Odpovědět
Turbo: a poroc si myslis ze sem toho tam poslal tolik? You lost...
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět
*Ceka co se bude dit a je nervozni. Nechce utect.*

*Vidi po sve levici pistoli.*

*Pomalu si ji bere do ruky ale nemiri na someho, ani na sebe, ani na Dashie.*

*Vsima si ze maa vyjmuty zasobnik a poklada ji zpet.*
Odpovědět
*během vtřiny Derpinga odzbrojí* ''nehraj si na hrdinu. Jdi, si volný. Jdi si kam chceš. Já jsem v prd**i... '' *sedne si na židli a zapálí cgaretu* ''nekouřil jsem od té doby co jsem s FS.. Což dokazuježe s ní nejsem..'' *potáhne* ''camelky...''
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět
Armáda nemrtvých skopčáku byla zastavena ale díky chybě v časoprostoru se vytvořilo okno na obrovské ploše celého kraje a zničehonic se všude objevila němečtí okupanti na původních pozicích i s kompletní výstrojí. Technika se skládá zejména z tanků Tiger a Panther, protiletadlová obrana je složena z děl flak 88 a Fliegerabwehr-Maschinengewehr AA kulometů. Zásobování je v celé oblasti skvělé a je zde k nalezení i základna Luftwaffe.
Vorsicht! Grenate!
Odpovědět
*potáhne, a slza mu ukápne na cigaretu.* ''sakra...'' *zahodí cigaretu.*.. ''time to go... Time to fight..'' *vezmu M40a2 a jdu ven - hledat Fs zajmutou němec´ými vojsky.
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět
A mezitím, co vy se tady perete.... Zabírám radioaktivní kopec Benátky ve jménu Xina the all-mighty! Ajsmug
“Time you enjoy wasting is not wasted time.”

― Marthe Troly-Curtin, Phrynette Married



Mr-Xin
Odpovědět
Mezitím dorazily posily od Mussoliniho které s také ztratily v čase Rainbowlaugh
Vorsicht! Grenate!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: