Hodnocení tématu:
  • 13 Hlas(ů) - 3.92 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitva o kopec
hele já si Derpy taky nijak nepřivlastňuji já vím že na světě je hodně lidi co k ní cítí to samé co já, ale to mi nebrání aby v mé mysli byla pořád se mnou Ajsmug
Co je špatného na tom milovat někoho kdo neexistuje? absolutně nic.
Pokud se s tím smíříte.

Odpovědět
Ano, ale nemam tu potrebu to sem psat a vypadat jako clopper, tot vseTwilightsmile...
Odpovědět
*přeletí nad kopcem v helikoptéře, na špici pichne japonskou vlajku a uletí* Teď kopec patří Japonsku Pinkiehappy
You hurt me now, but I won't cry
I am Octavia

Ditch me now, but it's you who'll have lost it all
Lost now and bleeding love
Rain it pours, but I won’t let it bring me down
I’m playing now, won’t wait on love




Odpovědět
*Vlajka uleti.*
Odpovědět
Čučí na kopec a řekne si že vylézat na něj je naprostá blbost a radši si jde najít nížinu, z kopce se chodí lépe než do kopce.

OT
(19.03.2013, 12:04)DerpingWork Napsal(a): ...nemam tu potrebu to sem psat...

This made my day...
Dont open spoilers - Its dangerous
You have been warned

THE GAME!!!!!!!
Odpovědět
no to je taky rozum psát o něčem tak osobním Twilightsmile to si nech pro sebe co s ní děláš Rainbowlaugh
Co je špatného na tom milovat někoho kdo neexistuje? absolutně nic.
Pokud se s tím smíříte.

Odpovědět
*je kdesi v dálce s obřím dělem a střílí na Saretha pěkně kluzkýma makrelama a snaží se trefit víc okolo než na něj, aby ten sestup pořádně klouzal* Rainbowlaugh
You hurt me now, but I won't cry
I am Octavia

Ditch me now, but it's you who'll have lost it all
Lost now and bleeding love
Rain it pours, but I won’t let it bring me down
I’m playing now, won’t wait on love




Odpovědět
*makrela vedle makrely padají mi pod nohy* Dneska je divné počasí *vezme si deštník*
Dont open spoilers - Its dangerous
You have been warned

THE GAME!!!!!!!
Odpovědět
Zase...why im clopper in other's eyes? Raritydespair
Odpovědět
Díky tomu že Derpink skočil v čase vytvořil anomálii která přenesla spoustu bojovníkú z rúzných zemí od dom btudené války až po dnešek a bez paměti, tudiž zapoměli na konflikty. Jsou tu tedy rusové s Kalašníkovama, 47 i 74, několik paragánú s AK47su a PP90 Bizon, Spetsnaz, námornictvo, letectvo.... Kulometčíci mají PKM a někteří Pecheneg, Snipeři s Dragunovama a pár se stařičkým Mosinem. čSLA s SA-58, meteopa i oko, Breny jsou samozdřejmostí, i když to jsou sra..... Na nic. Následně Amercké jedotky s M16, XM-177 a M4, a nakonec i s XM-8. Kulomety mají M60 a M249para. Sniperú je hodně, s výbavou od M21, M14 přes XM2010, DRD paratus, M40a2 a a5, R700, Sig sauer 550a nakonec s mocným a neporaitelným Barretem 50. Cal. A potom je tu moje skupina skládající se ze čtyř vojákú. Já, vybaven R700 a pistolí Makarov, voják s AK74 a reflexním ACOGem a podvěsným granátometem GP-25, Kulometčík vybaven RPDčkem a chlápek s úplně holou PP90 a raketometem RPG-7. S tímhle vším zaútočím na kopec společně s Rotou T-90 a dvěma rotami M1a1 podpořenýma rotou M2a2. Dále dvě tetky AH-64 apache a tři letky Mi-24 neboli Hindy. A možná přijede i šilka ZSU....
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)