22.03.2013, 14:27
Vlče se vrací z dovolené a přináší pár slíbených obrázů... ew teda jeden. Doufám, že se bude líbit a že aspoň trochu odpovídá představám 
A tady moje malé cvičeníčko (mám jich více, ale neměla jsem sílu je skenovat)
chtělo jsem udělat dneska livestream a pořádně si konečně užít tabletu, ale bohužel mi to asi můj zdravotní stav nedovolí

A tady moje malé cvičeníčko (mám jich více, ale neměla jsem sílu je skenovat)
chtělo jsem udělat dneska livestream a pořádně si konečně užít tabletu, ale bohužel mi to asi můj zdravotní stav nedovolí


![[Obrázek: picnic__memphis___neko_by_mao_ookaneko-d5yus9t.png]](https://fc07.deviantart.net/fs71/i/2013/081/b/e/picnic__memphis___neko_by_mao_ookaneko-d5yus9t.png)
![[Obrázek: pony_portraits_by_mao_ookaneko-d5yusd3.png]](https://th08.deviantart.net/fs71/PRE/f/2013/081/6/c/pony_portraits_by_mao_ookaneko-d5yusd3.png)
*-*
Yaaay~ povedlo se mi ukecat, abych mohla sedět u stolu (po té době v postely to byla celkem příjemná změna) a nakreslila jsem další obrázek!
dny. Nejspíše udělám takový větší projekt, co se týče spojení poníků a této hry.![[Obrázek: what___i_was_just_thirsty____by_mao_ooka...5za9gq.png]](https://fc05.deviantart.net/fs71/i/2013/084/d/c/what___i_was_just_thirsty____by_mao_ookaneko-d5za9gq.png)

....to jsem nevěděl

