Anketa: V které poníky jste se již přeměnili?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Applejack
7.45%
7 7.45%
Fluttershy
9.57%
9 9.57%
Octavia
4.26%
4 4.26%
Pinkie Pie
12.77%
12 12.77%
Rainbow Dash
19.15%
18 19.15%
Rarity
7.45%
7 7.45%
Shining Armor
5.32%
5 5.32%
Twilight Sparkle
23.40%
22 23.40%
Vinyl Scratch
10.64%
10 10.64%
Celkem 94 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hypnotické nahrávky
#81
Tak si to jen tak cvičně pusť a uvidíš jestli tomu budeš rozumět
Cynik, pokrytec, ignorant, flegmatik, egoista. To jsou mé klady. Mám však i zápory.

Když vás uprostřed noci vzbudí syčící kozí lebka co seskočila z nočního stolku a utekla na pavoučích nohou, bude se vám spát mnohem lépe když zjistíte, kam to sakra zalezla.

Se stim smiřte
Odpovědět
#82
(28.03.2013, 13:16)Darm Napsal(a): Schválně kdo to tu pochopí Pinkiesmile 

I will... oh my! Whatever.... Rainbowlaugh

Pokud máte problémy s angličtinou v nahrávkách, tak by nebylo od věci přeložit text nahrávek (překladatelé tohle vlákno taky čtou předpokládám), abyste dokázali vnímat, co ta slova v angličtině znamenají - tohle by mohlo fungovat docela dobře. Když se necháte vést hlasem, je třeba vědět, co ten hlas říká. Po určité době už nebude s jiným jazykem problém, protože už přesně budete vědět, co se bude v další větě říkat a co to znamená Ajsmug nepřijde to hned, ale časem ano.

Podle mě je tenhle způsob "přeměny v mysli" snažší než ten, který už roky používám (hlavně proto, že dneska už funguje za takřka jakýchkoliv podmínek - třeba při chůzi po ulici) a dají se na něm postupně stavět i další věci. Jen je třeba trénovat (jako u všeho) a ono to půjde.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#83
(31.03.2013, 12:59)Discordian Napsal(a): Tak si to jen tak cvičně pusť a uvidíš jestli tomu budeš rozumět

Jep. Mám takový pocit, že tomu porozumím. Přece jenom se hodně dívám na PewDiePie(je?) a Smosháky Rainbowlaugh.
Takže uvidíme. Ale prvně se mi to musí stáhnout Pinkiesmile.
Fluttershy Lover! Flutterryay


  • "If it's hostile - you kill it."
-Hunter






Odpovědět
#84
Jinak mám tu zkušenost: Můj první pokus byla Pinkie. Když to začalo mluvit kde jsem atd., tak se mi zobrazila zelená země a nějaká růžová skvrna, ale ještě předtím jsem cítil jak kdybych se kolébal v kolébce(kecáš!). Buďto Pinkie nebo moje kopýtko. Nevím to ale jistě, jelikož to byl první pokus a všude okolo mě byl rámus. Musím to zkusit než půjdu spát Pinkiesmile.
Fluttershy Lover! Flutterryay


  • "If it's hostile - you kill it."
-Hunter






Odpovědět
#85
Ja sem si to teda taky zkusil a dostal jsem sam sebe do situace jako z Magical Mystery Cure...(a poslouchal jsem Pinkie pie)Prislo mi to stejne jako kdyz se jim vraceli puvodni CM.....a pak jsem z nejakeho duvodu hopsal v everfree lese a pobrukoval jsi smile song...ale nevim jestli jsem byl ponik ale chci to zkusit znova...PinkiecrazyTwilightsmile
Odpovědět
#86
A mohu se zeptat? Myslíte, že bude problém když jsem hyperaktivní?
Fluttershy Lover! Flutterryay


  • "If it's hostile - you kill it."
-Hunter






Odpovědět
#87
A bude problém když jsem magor?Pinkiecrazy
Odpovědět
#88
(31.03.2013, 20:21)BozkovCZE Napsal(a): A mohu se zeptat? Myslíte, že bude problém když jsem hyperaktivní?

Teoreticky by mohl být problém s uvolňováním mysli a přejitím do tranzu (to samý, čím trpím já). Taky se to ale vůbec nemusí projevit Twilightsmile
Meow?
Odpovědět
#89
Protože myslím že se stane že budu v Equestrii behat a nejednou vedle mě poběži scout z TF2 Pinkiecrazy
Odpovědět
#90
(31.03.2013, 20:26)Wertour Napsal(a): Protože myslím že se stane že budu v Equestrii behat a nejednou vedle mě poběži scout z TF2 Pinkiecrazy

Rainbowlaugh Též se toho bojím Rainbowlaugh
Fluttershy Lover! Flutterryay


  • "If it's hostile - you kill it."
-Hunter






Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)