04.05.2013, 13:49
Akorát někdo už je na torhuc vyšší úrovni, a my ostatní pak jen tiše závidíme
Ale je to motivace, a já sem velice rád, že i u nás jsou lidi u kterých si můžu říct - jo, tohle je fakt kvalitní umění. Ve všech oborech
Vlče dělá takové hezké míchání reálných subjektů a mystična (barvy, nálada). Takovej druh umění kterej já nechápu
Jen otázka, kdy asi tak budeš zveřejňovat svůj soutěžní projekt?
Ale je to motivace, a já sem velice rád, že i u nás jsou lidi u kterých si můžu říct - jo, tohle je fakt kvalitní umění. Ve všech oborech
Vlče dělá takové hezké míchání reálných subjektů a mystična (barvy, nálada). Takovej druh umění kterej já nechápu
Jen otázka, kdy asi tak budeš zveřejňovat svůj soutěžní projekt?


Líbí se vám, jak se chovají poníci? Buďte taky takoví =)
Protože já takovéhle namyšlence k smrti nesnáším a jestli si říkají umělci, tak to už je na pár facek...
Jaké? Jestli se můžu zeptat....

Tak to ti přeji hodně štěstí a ať vyhraješ nebo ne budu držet palce.... ehm teda kopýtka! 
![[Obrázek: pinkie_pie_by_mao_ookaneko-d6422vi.jpg]](https://fc07.deviantart.net/fs70/f/2013/124/a/d/pinkie_pie_by_mao_ookaneko-d6422vi.jpg)