Hodnocení tématu:
  • 13 Hlas(ů) - 3.92 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitva o kopec
nooo konečně zákazníci pánové si určitě dají pivko ne? Pinkiehappy
Co je špatného na tom milovat někoho kdo neexistuje? absolutně nic.
Pokud se s tím smíříte.

Odpovědět
Raid leader (já) napsal raid warning a všichni celý raid si dal pivo Rainbowlaugh
Vorsicht! Grenate!
Odpovědět
Až na mne, malou nezletilou, která se díky svojí velikosti nepozorovaně vyběhne na kopec a všem stojícím podkopne nohy, takže sletí dolů Rainbowlaugh
Odpovědět
YAY vzápětí co si všichni připili na zdraví a napili se, se všichni zkáceli na zem jelikož v pivě byl jed
pak jsem všechny okradl a zanesl výdělek panu hostinskému jak sem slíbil.
Rychle sem pak běžel za MPikem a řekl sem mu jak sem vyzrál nad malou armádou jednoho snílka Rainbowlaugh .


(sorry Turbo Rainbowlaugh )
Co je špatného na tom milovat někoho kdo neexistuje? absolutně nic.
Pokud se s tím smíříte.

Odpovědět
Celý můj raid dal release spirit, jelikož u těl stojí Liki museli jsme jít ke spirit healerovi a resnout se u něj = všichni máme ressurection sickness debuff na 20 minut Rainbowlaugh
Vorsicht! Grenate!
Odpovědět
po tom co sem se MPikovi pochlubil mým divadlem s pivem utíkal sem na kopec kde sem viděl Sissi
řekl sem si "panebože vždyť je to holka a nezletilá tu přece mlátit nebudu" a tak sem nedaleko natrhal par sedmikrásek přišel k ní a podal sem ji kytičku Twilightsmile , zašel sem opodál a zapíchl sem na kopec svou vlajku.

A tet se na kopci opaluji
Co je špatného na tom milovat někoho kdo neexistuje? absolutně nic.
Pokud se s tím smíříte.

Odpovědět
Počkal som až Chuck vytriezvie a spolu sme išly znovu obsadiť kopec. Niaky poník sa tam opaloval a myslel si že je tu pánom tak sme mu išly ukázať že je na omyle.
Odpovědět
Když tu najednou Chuckovi zazvonil telefon a musel nutně na jinou planetu pomoct jim s mimozemskou invazí, takže jsi na kopci zůstal osamocený a zmatený, čehož jsem využila - rychle tě shodila a obsadila kopec (I'm win!!)
Odpovědět
Na kopec přicházíme my................................na okolních kopcích postavíme kříže.Ty zapálíme.Naženeme obyvatelům kopce strach.....se běhnou z kopce dolů............začneme po nich střílet..........běží zpátky.......................zapálíme celý kopec a Sissi upálíme.Pinkiecrazy
Odpovědět
Na všechny z vás vypíšu kontrakt. Sweet Mother, sweet Mother, send your child unto me, for the sins of the unworthy must be baptized in blood and fear Twilightsmile .Tak a můžete jen čekat na smrt z rukou Dark Brotherhood Rainbowlaugh
Vorsicht! Grenate!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)