Hodnocení tématu:
  • 13 Hlas(ů) - 3.92 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bitva o kopec
Wertour aký popol? Ja som v krčme s Likim.
Odpovědět
Someonuv.
Shorel a jeste byl ukrizovan na krizi a ten jsme zapalili

(04.05.2013, 22:54)someone Napsal(a): Díky talismanu ochrany sem přežil. Wertoura zezadu omráčil a odtáhl někam pryč, kde sem mu pomalu uřízl všechny prsty, vyřízl oči a pusu, obřízl uši a nakonec sem mu daroval ránu z milosti botou do obličeje, ale nechal sem ho žít. Mezitím sem odstranil několik chlapú na vysokých místech plánujících zradu. Veřejně sem je popravil, čímž sem získal respekt a snížil riziko zrady.

Someone premyslim jak jsi me poznal....copak nevis ze mi vypadame zvenku s plasti kazdy na chlup stejne?
Zrejme jsi vzal nekoho jineho....to je mi ho lito....
Someonovi poblahopreju k uspechu a pritom ho otravim,probodnu otravenym nozem...(jed jsem sam vyrobil)

A prevezmu opet vladu nad kopcem
Odpovědět
Jelikož si napsal že si ovládl kopec, počítal sem s tím že sám. O nikom jiném nebyla řeč Rainbowlaugh takže stále žiju .

Kašlu na tě. Jdu spát, slušní lidé spí.
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.
Odpovědět
Víš já tam mám celý klan....jenomže k nim nepatřím a spojovat se s nimy je tak trošku protizákonné...

A ja nejdu spat.....spani je pro obyč.lidi.
Odpovědět
Kovu souhlasím s tvým návrhem. HOSTINSKÝ přines nám sem dvě sklínky a flašku své nejdražší a nejstarší Whiskey jakou máš na skladě tady se to potáhne celou noc PinkiesmileRainbowlaugh
Co je špatného na tom milovat někoho kdo neexistuje? absolutně nic.
Pokud se s tím smíříte.

Odpovědět
Krčmár prišiel s dvoma pohármi a flašou whiskey Mortlach 70. Naplnil som poháre a povedal: ,,Tak na nás!".
Odpovědět
Hele....nechci vam do toho kecat ale......tohle je ,,bitva o kopec" a ne ,,ozerem se v hospode"
Odpovědět
na nás, na naše spojenectví a naší budoucí výhru na zdraví

PS Wertoure: co by byla bitva bez alkoholu mladíku Rainbowlaugh
Co je špatného na tom milovat někoho kdo neexistuje? absolutně nic.
Pokud se s tím smíříte.

Odpovědět
Závidíš Wertoure?Rainbowlaugh
Ok tak to zrýchlime LikiOne čo máš v pláne?
Ja navrhujem zkrotiť Deathwinga a zaútočiť z juhu.
Odpovědět
Ale já nezávidím....chlastám s váma v jedné hospodě.Rainbowlaugh
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: