Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
S4 - Všeobecná diskuze
Proč jen celou mane6? Alicorny z celého Ponyville!
Můj DA
Piškvorky
Odpovědět
Já bych nechtěl ani Twi jako alicorna Rainbowlaugh
Odpovědět
Ani náhodou. Twilicorn je cool, ale alicornizace by neměla být jak nějaká nakažlivá nemoc. Navíc si nedovedu představit, že by se to líbilo třeba AJ.
[19.2.2012 20:06:21] : Jsem dneska zkouknul první epizodu My Little Pony: FiM
[19.2.2012 20:06:53] : Fluttershy je best

OC přepracováno od bloodorangepancakes
Odpovědět
Existuje ale indicie, že by k ní mohlo dojít, viz http://www.equestriadaily.com/2013/04/tw...e-her.html
Odpovědět
To je podle mě indície spíš k tomu co se tu stokrát omýlalo -
[voice=TraditionalRoyalCanterlot]
ALICORNI NEŽIJOU VĚČNĚ! JEN LUNA A TIA PROTOŽE SOU NĚCO JAKO BOHYNĚ Rainbowlaugh
[/voice]
Odpovědět
A proč by neměly být i mane 6 také "něco jako bohyně".?Pokud by TS nepřežila své kamarádky, musela by hypoteticky umřít jako první, což zní dosti podivně.
Odpovědět
Nebo prostě nepoočítaj s tim, že bude v dětskym seriálu někdo někdy umírat? Rainbowlaugh
Fluttrershy's a best pony Flutterryay

Lidi se prej od zvířat odlišujou tim, že myslej... No já nevim, ale asi žiju v zoo...

Rada do života: Minulost nezměníš, přítomnost je vlastně už pryč a budoucnost neovlivníš - proč něco řešit?

Anti Everything and Everyone front Rainbowlaugh
Odpovědět
Rozhodně s tím ani v nejmenším nepočítaj.
[Obrázek: 10999__safe_rainbow-dash_sweetie-belle_c...r-pony.jpg]
Odpovědět
Já jsem si tu informaci vyložil s přihlédnutím k "trollení" dotyčné o SS.
Odpovědět
We're overanalyzing it again Rainbowlaugh Tohle tam bylo pro účely příběhu, ne, že by tam fakt dali to, že někdo umřel Rainbowlaugh
Fluttrershy's a best pony Flutterryay

Lidi se prej od zvířat odlišujou tim, že myslej... No já nevim, ale asi žiju v zoo...

Rada do života: Minulost nezměníš, přítomnost je vlastně už pryč a budoucnost neovlivníš - proč něco řešit?

Anti Everything and Everyone front Rainbowlaugh
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)