Hodnocení tématu:
  • 12 Hlas(ů) - 4.08 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kritika] Monterka kreslí :D
Wow, tak tohle mi vzalo dech (sice nemám ponětí, jak tam může být ta Luna když je uvězněná do měsíce jako NMM, s tím že v téhle době měla ještě mít starý skin Rainbowlaugh )! Ten měsíc se povedl, navíc se mi hrozně líbí tvoje úzké tahy tam kde mají být ve stylu kontur FiM... Tak ode mě máš + Pinkiehappy
Odpovědět
(19.05.2013, 11:26)Sissi Napsal(a): sice nemám ponětí, jak tam může být ta Luna když je uvězněná do měsíce jako NMM, s tím že v téhle době měla ještě mít starý skin Rainbowlaugh

Dobrý postřeh Rainbowlaugh to by mě asi nikdy nenapadlo Rainbowlaugh
kdo si chce pokecat tak ať napíše SZ nebo skype Twilightsmile
mozek, na který se právě snažíte dovolat je momentálně nedostupný.... Rainbowlaugh
!!!! I LOVE RAINBOW DASH !!!!
Odpovědět
Hele vůbec mi nefungujou tvoje obrázky ? ostatním ano ? nějak dlouho se vše nenačítá...

EDIT : Už to nějak funguje ! Luna je awresoome
Odpovědět
Ach ta Pinkie Pie! Pinkiesad2
Derp here Derp there everyone wants Derpy! Derpytongue2


Dívejte se také na DeviantART http://xuriux.deviantart.com/ na moje obrázky nebo na webu Bronies http://bronies.cz/Vlakno-Flattieho-Vektorizace
Odpovědět
(19.05.2013, 11:28)TucNiQ Napsal(a):
(19.05.2013, 11:26)Sissi Napsal(a): sice nemám ponětí, jak tam může být ta Luna když je uvězněná do měsíce jako NMM, s tím že v téhle době měla ještě mít starý skin Rainbowlaugh

Dobrý postřeh Rainbowlaugh to by mě asi nikdy nenapadlo Rainbowlaugh


Mě to napadlo, už několikrát, taky u pár obrázků to tak bylo, ale řekněte sami, není takováhle Luna elegantnější? Nepřipomíná takový měsíc MLP víc než normální? Pinkiehappy po takovém uvažování jsem se rozhodla, že to takhle udělám, i když to nebude dávat smysl Rainbowlaugh

Jinak děkuji za kladné ohlasy a za + :3 Twilightsmile
Odpovědět
Vážně skvělý Monter..vidím,že i akrylovy barvičky ti jdou. Wau..tady má snad každá pegasis talent..jakpa dlouho si to kreslila? Twilightsmile
Odpovědět
díky Rainbowlaugh náčrt byl za 5 minut a zbytek asi 4 hodinky Rainbowlaugh
Odpovědět
Damak?Aj ja chcem vedieť akrylovkami! xD GJ! xP
"I’m having fruit salad for dinner. Actually, it’s mostly grapes. All grapes, really. Fermented grapes… Wine, I’m having wine for dinner"

Odpovědět
Yay, díky moc za obrázek :3 Povedl se.
A ty ostatní obrázky jsou taky pěkné. Pinkiesmile
Odpovědět
Ohmygoshohmygosh! Máš fakt talent, a myslím to vážně. Hrozně se mi líbí na tvých obrázcích, že jsou takové hezky čisté, nikde žádné skvrny, přečmárnutí či něco takového... to miluju, a právě mně se to nikdy nedaří... Rainbowlaugh Jak jsi dělala ty černobílé obrázky, smím-li se zeptat? Obrys linerem/fixou a vystínování tužkou? Pinkiehappy
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)