Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4.25 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dragea a její tvorba
#81
mám takový dojem, že je to něco jako by u nás bylo chodidlo ne? Jenže zvířata chodí po prstech... Twilightsmile
Trhlý a neskutečně líný elf ve službách naší princezny noci
Odpovědět
#82
Presne tak, u ľudí je to 5 kostí medzi pätou a prstami, u koní sú zrastené do jednej a tvoria dolnú časť zadnej končatiny; to, čo si veľa ľudí myslí, že je lýtko, ale v skutočnosti nie je.

EDIT: predtým mi napadol len latinský názov, teraz som si spomenul, po slovensky sa volajú predpriehlavkové kosti
Vône kvarkov sú izospin, projekcia izospinu, podivnosť, pôvab, krása a pravda.
Odpovědět
#83
Ano, tak to vím. Jen jsem nevěděla, že se tomu říká takhle. Tak jsem zase o něco chytřejší Twilightsmile
Odpovědět
#84
Podle slovníku se tomu říká "nárt".. ne že bych bez obrázku hned věděl, o co jde..
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
#85
(09.04.2013, 13:29)Dragea Napsal(a): Tak tu mám zas pár obrázků, jeden pony a druhý ne. Rainbowlaugh

První je pro Kuteada, jeho zpívající OC Korgy Pinkiesmile
[Obrázek: korgy_by_dragea-d60zg1x.jpg]

a druhá je taková zajímavá bytůstka Sharley. Ani nevím, co to je za druh
[Obrázek: sharley_by_dragea-d60zg7k.jpg]

Ten druhej obrázek je přímo boží! Trochu mi to připomíná vlka (já miluju vlky..) a vypadá to fakt úžasně! Moc se mi líbí jak kreslíš, takové světlé a jemné barvičky, nebije to do očí.. yay Flutterryay
Nechtělo by se ti někdy nakreslit můj vlčí char? Když tak pošlu pict.. *-*
Odpovědět
#86
Yin: Pošli mi do zpráv nějaký popis nebo i obrázek bude stačit Ajsmug
A jinak Sharley je kříženka vlka, rysa a jelena... O.o no tak něco prostě Rainbowlaugh
Odpovědět
#87
jo ale sharley se ti moc povedla Twilightsmile fakt, nemám co k ní říct Twilightsmile každopádně nejsi jediná, kdo tu zbožňuje draky Pinkiecrazy
Trhlý a neskutečně líný elf ve službách naší princezny noci
Odpovědět
#88
Tak jsem si o dovolené čmárala a toužím se chlubit Pinkiehappy

Takže, první je Dark Violet, dokončení skici, kterou jsem sem házela naposledy. Jaksi se mi moc nepovedly křídla... no ostatní posuďte sami Twilightsmile

[Obrázek: dark_violet_by_dragea-d65xol2.jpg]

Další je obrázek mojí kočkodlačí podoby (Ano, mám i kočkodlačí, o ní povím třeba jindy). Už jsem ji dlouho nekreslila a toužila jsem po tom Twilightblush Vyprskla se mi do typicky kočičí válecí podoby Twilightsmile

[Obrázek: lazy_lady_by_dragea-d65xnnx.jpg]

Jelikož jsem se zažrala do Doctora Who, hlavně desátého, musela jsem jej nakreslit. A neumím kreslit lidi, tak jsem jej zkocouřila Pinkiehappy A ano... Tardis je krapet křivá Rainbowlaugh

[Obrázek: crazy_meet_by_dragea-d65xo01.jpg]

A poslední obrázek je request pro Yin. Snad jsem ji vystihla dobře a bude se líbit Twilightsmile

[Obrázek: yin_by_dragea-d65xobv.jpg]
Odpovědět
#89
Myslím, že křídla jsou celkem fajn (v rámci celé kresby), ale hlava mi nevím proč spíš připomíná Bezzubku než poníka Pinkiesmile
DeviantArt & Home, Bronies galerie. Ask me.
Odpovědět
#90
Nojo, asi jsem zkažená drakama. Pinkiehappy
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)