Hodnocení tématu:
  • 12 Hlas(ů) - 4.08 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Kritika] Monterka kreslí :D
Jé děkuju Twilightblush Pinkiehappy
Ano, obrys je takovým tím bílým tenkým fixem (já teď nevím jak se nazývá ale je to prostě ten klasický co koupíš v každém papíráku) Rainbowlaugh a vystínované to je tužkou Twilightsmile

Ale doporučuju si to teda samozřejmě nejdřív nakreslit tužkou, pak obtáhnout fixem, vygumovat tužku a vystínovat Derpytongue2
Odpovědět
Aaa..tady někdo nespí Rainbowlaugh jinak.Co chystas dalšího nakreslit? Jsem celkem nedočkavá Rainbowlaugh a jak dlouho vůbec poniky kreslis? Vždy vídám spoustu lidí,co se naučí kreslit poniky za rok..a někdo to má za týden od ruky Rainbowhuh a mně se zdá,že už máš s tím celkem dost zkušeností
Odpovědět
Ajajaj přistižena! Rainbowlaugh Rainbowlaugh
Já se Poníky snažím kreslit od té doby, co jsem je začala sledovat asi od února/března Twilightsmile

Zatím nechystám nic, ale přemýšlím co bych mohla, mám sice jeden request na zpracování ale nemůžu najít správné podklady. Kdyby jsi měla nápad co bych dalšího mohla, ráda bych se o to pokusila Twilightsmile
Odpovědět
Hej, hej, Scootaloo, Scootaloo, namaluj Scootaloo, prosím pěkně Rainbowkiss
Odpovědět
Mno..nápad..kreslíš hlavně podle obrázků či z hlavy? Twilightsmile jelikož bych možná na něco mohla přijít Rainbowlaugh a jakej request?
EDIT:Scootaloo je můj miláček č.2 ..ta by se šikla..navíc je dost cute Rainbowkiss tak ta Scootie by byl dobrej nápad,ale jak chceš Rainbowlaugh
Odpovědět
Rainbowlaugh dobře Scootangel

Černobíle? Pastelkama? Barvama? Vektor z načrtku tužkou na počítači? Rainbowlaugh

A teď jsem si vzpomněla, něco rozděleného mám jenže se nemůžu pohnout dál. Samotná postava + kouzlo bych měla ale ty stíny a pozadí Facehoof je to náčrt tužkou dodělaný v PTS.

A ten request je taky Poník alá heart like moje OC či Drageino pro Miu Twilightsmile
Odpovědět
Ahá Rainbowlaugh a jinak tu Scootie zkus třeba barvičkama Rainbowkiss nebo je to jen na tobě Rainbowlaugh ale já bych byla pro barevnou
EDIT: máš v plánu udělat nejprve rozdělanou práci či.. Scootie..? Rainbowkiss
Odpovědět
Hej, ty děláš něco pro Miu? Jakto že se mi o tom dneska ta proradná zrádkyně nezmínila Rainbowlaugh Rainbowlaugh
Jinak já hlasuji pro pastelky, něco domácího... Please, please, please! x(
Odpovědět
Tak můžu zkusit obojí, času mám docela dost Rainbowlaugh
Odpovědět
Ju..a stínovat s pastelkama :3
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)