Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wormsikova tvorba
Myslíš něco jako tohle ??

[Obrázek: dsc00977cx.jpg]

Umim nakreslit poníkovo tělo...docela i koukatelně...ale ta hlava Facehoof oh gosh...

Ta víla to tam je...to měla bejt původně hlava poníka ...tak prej ne Rainbowlaugh
Odpovědět
Twilightsmile ale je to dobré Pinkiesmile
trénoval jsi podle předlohy?
zkus podle předlohy, nebo zkus tuhle stránku

http://imgur.com/a/x8Qiv#18

Tady zrovna máš jak kreslit tělo. když se koukneš dál, jsou tam i hlavy (to nepotřebuješ) a pak i někde nohy, stačí hledat :3
Odpovědět
mno musíš taky začít jako první hlavou a od ní "určuješ" proporce těla
Breakbeat, dnb, tekno, uk garage, 2step, trance, orchestral, speedcore ! Heart


Dune - Can't Stop Raving Rainbowkiss

DA
Odpovědět
Přiznávám...podle předlohy sem maloval jenom pár obrázků..ano všechny jsou tu...(zase jenom obličeje) Facehoof

Určo na to kouknu Twilightsmile a nechtěj po mně abych maloval podle kruhů...nechápu to a když jsem podle toho něco skusil udělat tak... Pinkiesick gosh takovou hrůzu sem dlouho neviděl... Rainbowlaugh
Odpovědět
To po tobě nechci, jen chci abys překreslil ten tvar Rainbowlaugh
Podle kruhů mi malovat taky nejde Rainbowwild to je moc složité Rainbowlaugh
Odpovědět
bez koleček nic nenakreslíš Ajsmug stačí jen na hlavu
Breakbeat, dnb, tekno, uk garage, 2step, trance, orchestral, speedcore ! Heart


Dune - Can't Stop Raving Rainbowkiss

DA
Odpovědět
(30.05.2013, 20:35)wormsik Napsal(a): když jsem podle toho něco skusil udělat tak... Pinkiesick gosh takovou hrůzu sem dlouho neviděl... Rainbowlaugh

Přesně!! Rainbowlaugh
Odpovědět
(30.05.2013, 20:45)Ccody Napsal(a): bez koleček nic nenakreslíš Ajsmug stačí jen na hlavu

Nic nebude....podle kruhů,koleček,čtverečků....to je fuk prostě malovat nebudu Rainbowlaugh

Tak za rok...možná dva sem hodim obrázek a budu řikat koukněte na to..pěkný co....a nedělal sem to podle kruhů... Rainbowlaugh
Odpovědět
Mělo to vypadat jako že je mokrá.(od vody) Rainbowlaugh

[Obrázek: mpox.jpg]

A nebojte pořád to tělo trénuju Rainbowlaugh
[Obrázek: 2lnc.jpg]
Odpovědět
To vypadá celkem koukatelně, ale Wormsiku, Wormsiku, kdepak vidíš kruhy? Ajsmug. Nacvič si pořádně anatomiipodle kruhů, pak ti ta hlava půjde raz dva Twilightsmile
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)