Příspěvků: 2 567
Registrován od: Nov 2012
Hodnocení:
146
Na nachlazení čaj (když budeš chtít, doporučím bylinky), hromadu pomerančů a podporovat imunitu. Když to tak čtu, tak tě skolí vše, co kolem tebe jen projde

(nic ve zlém, neboj) Papkat, cvičit, kreslit, být v pohodě, hodně spát a tulit se s přítelem a to by Celestie nebylo, abys nebyla jak rybka!
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.
It's no problem for me, but it's a problem for you.
Příspěvků: 869
Registrován od: Mar 2013
Hodnocení:
65
má úplně nádherná křídla...wow
ty detaily..a jsou nějaké vypelichané...nevím jestli se mi to jen zdá...nebo že spadla a... xD
chudinka
ale wow..těším se až to bude celé
blep blep blep blep blep
DA
INSTAGRAM
_________________________________________________________________
Příspěvků: 766
Registrován od: Sep 2012
Hodnocení:
169
Dokončenou verzi sem dávat nebudu, ale moc se nelíší od této. Někdy musíš skončit s kreslením v přesně tu pravou chvíli, aby si sdělila dost, ale ne příliš, aby pořád bylo místo pro přemýšlení a otázky...
Příspěvků: 1 400
Registrován od: Oct 2011
To znám... Snad bude lépe, Vlčátko. *hug*
Příspěvků: 1 014
Registrován od: Oct 2011
Hodnocení:
80
Vydrz, balicek s prekvapenim na ceste, snad ti potom bude lepe
I'm not crazy. My reality is just different than yours.
Nezadouci osoba.
hue hue hue