Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tým na tvorbu pc her
Nezáleží na tom, jak dlouho programuješ, ale jak programuješ. Teda až na výjimky (nějakou dobu trvá než tomu porozumíte a nějakou dobu musíte získávat zkušenosti) jinak hodně štěstí.
Ps: G-Physe, zpravíš ten link?
Pain is temporary.
YouTube
Moje hudební vlákno
SoundCloud archiv
Teamspeak: clanhouse.eu

"Music is everybody's possession. It's only publishers who think that people own it." - John Lennon
Odpovědět
Tuxiku, rád se přidám (ikdyž s Javou zas tolik zkušeností nemám...). Napiš mi nějaký kontakt (skype?) a domluvíme se Pinkiesmile
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět
(02.06.2013, 20:54)DjAtakke585 Napsal(a): Ps: G-Physe, zpravíš ten link?

opravené, sry že jsem tu nebyl Pinkiesmile

Link:
https://www.dropbox.com/s/wg9ez11ib3bmak..._linux.rar

Asi jsem to omylem smazal, omlouvám se Fluttershyouch
Odpovědět
Díky už to jde.
Pain is temporary.
YouTube
Moje hudební vlákno
SoundCloud archiv
Teamspeak: clanhouse.eu

"Music is everybody's possession. It's only publishers who think that people own it." - John Lennon
Odpovědět
Jo a mimochodem, je to good. Uploadneš i ty project data? Rád bych se na to mrknul Ajsmug třeba bych už nastavil nějaké ty zvuky. Už se to učím. Jo a odstraním trávu, jestli to jde, protože můj rádoby notebook to nestíhá renderovat O.o
Pain is temporary.
YouTube
Moje hudební vlákno
SoundCloud archiv
Teamspeak: clanhouse.eu

"Music is everybody's possession. It's only publishers who think that people own it." - John Lennon
Odpovědět
Trávu můžeš dát pryč jednoduše a snaž se dodržovat hierarchii složek + doporučuji ti si přečíst nějaké tutoriály a naučit se JS nebo #C

Soubory projektu jsou zde (Unity3D 4.1): https://www.dropbox.com/s/4hn5xgg495j9q1...ect_03.rar
Odpovědět
Mimochodem koho by to zajímalo tak (abych si dokázal, že nejsem zas až tak neschopný, jak si myslím) s kamarádem vytváříme Terraria-based hru v multiplatformním formátu (Win, Linux, Os X, iOS, Android), zatím jsme ve fázi psaní enginu (java).
Průběžně budu postovat updaty, screeny atd.

P.S. Možná bude i Pony verze Rainbowlaugh
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět
Mě to Unity nejde Twilightoops. Aktivoval jsem si free účet, zapnul to, přihlásil se, pak mi vyskočil ten startup image a pak nic. V procesech taky žádná změna. Tak nevím kde je problém.
Pain is temporary.
YouTube
Moje hudební vlákno
SoundCloud archiv
Teamspeak: clanhouse.eu

"Music is everybody's possession. It's only publishers who think that people own it." - John Lennon
Odpovědět
Netuším kde může být problém. Mě to tady na mém ntb jede (win7 32bit, 2GB RAM, ATI Radeon x300, 2.0GHz)
Odpovědět
aha... Tak to asi na mém Intel core2duo Rblablabla o frekvenci 1.2 ghz nepojede co Rainbowlaugh
Pain is temporary.
YouTube
Moje hudební vlákno
SoundCloud archiv
Teamspeak: clanhouse.eu

"Music is everybody's possession. It's only publishers who think that people own it." - John Lennon
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)