Hodnocení tématu:
  • 12 Hlas(ů) - 4.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Quality art.
#91
To by ti ty linky ještě musely fungovat xD
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
#92
skusim tu dat rovno fotky.
Skusila som, a nejde to Twilightoops
https://youtu.be/OK4gr6k4hps
--
Hence nothing remains

except

for our

regrets.

Odpovědět
#93
aspoň ti fungujou ty tvoje uchvatný Rainbowlaugh
hlavně pěkná Fluttershy, já sem dávám rovnou celou galerii, protože je celá uchvatná Twilightsmile
http://harwicks-art.deviantart.com/gallery/
a moje oblíbená
http://harwicks-art.deviantart.com/gallery/#/d4j5zr3
Můj DA
Piškvorky
Odpovědět
#94
Prosím tě. Pokud budeš chtít postnout celou galerku - http://bronies.cz/Vlakno-Oblibeni-tvurci
I když ... tahle už tam zrovna je xD
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
#95
(24.06.2012, 10:09)Dumbass_CZ Napsal(a): Prosím tě. Pokud budeš chtít postnout celou galerku - http://bronies.cz/Vlakno-Oblibeni-tvurci
I když ... tahle už tam zrovna je xD

Aha toho jsem si nějak nevšiml Rainbowlaugh no příště si dám větší pozor
Můj DA
Piškvorky
Odpovědět
#96
[Obrázek: mirror_lake_v2_by_unitoone-d52s0e4.png]
http://fav.me/d52s0e4
[Obrázek: the_bell_of_everfree_by_rosemary_thyme-d54pw8s.jpg]
http://fav.me/d54pw8s
Spoluzakladatel a druhý člen ANfWF
Pravda, bronies nebudou kompletní bez Dumbasse. Jako blázen a nepředvídatelné jako on, nikdy podceňovat dovednosti "Dumbass"! Nikdy nevíte, co se může stát ...
Odpovědět
#97
[Obrázek: dfe39cfc92c1ce5cbade325acba9dc0f-d4wmbpp.png]
http://zaiyaki.deviantart.com/#/d4wmbpp

[Obrázek: 667c07acaa265cba6b08f6f0a35398e2-d50c1uf.png]
http://foxinshadow.deviantart.com/art/Fr...-302893143

Autor:foxinshadow
http://foxinshadow.deviantart.com/
Odpovědět
#98
[Obrázek: into_my_garden_of_shadows_by_xnedra22-d54voy6.png]
Joker: Yes, Pinkie... Let's put some SMILES on their faces!
Pinkiecrazy
Odpovědět
#99
Ten ocas mi k ní vůbec nesedí...Ale jinak je pěknáTwilightsmile

//edit Mondrogar: Prosim necituj predchozi prisvepek, hlavne kdyz je to jen obrazek.
Věřím, že pár pestrobarevných poníků dokáže udělat svět alespoň trochu lepším. Pinkiesad2
Odpovědět
To je tradiční jednorožčí ocas. Navíc by ještě mohla bejt sudokopytník.

A nemusíš ten samej obrázek ukazovat znova, když je hned nad tebou.
drunken mantis grabs your ass
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)