Anketa: V které poníky jste se již přeměnili?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
Applejack
7.45%
7 7.45%
Fluttershy
9.57%
9 9.57%
Octavia
4.26%
4 4.26%
Pinkie Pie
12.77%
12 12.77%
Rainbow Dash
19.15%
18 19.15%
Rarity
7.45%
7 7.45%
Shining Armor
5.32%
5 5.32%
Twilight Sparkle
23.40%
22 23.40%
Vinyl Scratch
10.64%
10 10.64%
Celkem 94 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hypnotické nahrávky
Takže.. zkusil jsem loop Twi, zezačátku jsem cítil uvolnění ale později jsem začal mít stres, že něco nestíhám, že jsem někde pozdě a strašně se mi při tom zvýšil tep srdce ( nejspíš z 60 za minutu na takových 80-85 za minutu). Dále jsem cítil, jak se mi prsty slepují k sobě, na chvíli jsem s nima nemohl vůbec hýbat, ostatní jsem už necitil, snad jen svrbění já uchu Rainbowlaugh. Rozhodně hodlám pokračovat a uvidíme, jaké budou výsledky Twilightsmile. Jen škoda, že to ještě není v češtině (nebo je?). Rozhodně je to zajímavé, navíc si rád hraju s představama, někdy jsem si třeba domyslel roh, a cítil jsem Ho ( i bez nahrávky). Snad to nebude mít vliv i po nahrávce Rainbowlaugh. Opravdu jsem rád že jste sem dali toto vlákno Pinkiesmile. Hodlám sem přihazovat další pocity, ale tohle prozatím stačí, tak hodně štěstí Ajsmug.
Odpovědět
Další dvě noci main Twilly file za sebou, výsledky neuspokojující Twilightangry2 Pokaždé dostanu kopýtka a začne se mi měnit myšlení. Následně si nic nepamatuji, takže asi vždy usnu. Navíc jsem zjistila, že mám tendenci čtvrt hodiny před usnutím úplně zapomenout Raritycry Budu se muset v sobotu hodně vyspat a zkusit to uprostřed noci Rainbowlaugh Popřípadě zkusím poslední záchranu - loop Rainbowdetermined2
Odpovědět
Okay tak sem taky napíšu svoje zkušenosti.

Pokus #1- Pustil jsem si RD přibližně v 22:30. Po 20ti sekundách mě na tom ale něco rozesmálo (vůbec nevím co), a musel jsem to vypnout. Potom jsem usnul.

Pokus #2- Další večer, přibližně ve stejný čas jako poprvé, jsem si znovu pustil RD. Tentokrát jsem se přemohl, a nerozesmál jsem se hned na začátku. Vydržel jsem to ale cca do poloviny, kdy začala transformace. Další fail.

Pokus #3- Uklidnil jsem se a zkusil jsem to znovu. Tentokrát jsem se už vůbec nesmál, ale byl jsem donucen to po dvou minutách vypnout. Někdo mi vešel do pokoje.

Pokus #4- Asi po deseti minutách jsem si nahrávku pustil znovu. Chtěl jsem to alespoň doposlouchat do konce. Začala transformace. Cítil jsem vše, kromě kopyt na rukách. Když to skončilo, bylo už 1:00 v noci. Lehl jsem si, dal jsem ruce za hlavu, nohu přes nohu a s úsměvem na tváři jsem usnul...

Pokus #5- Tentokrát jsem už věděl, do čeho přesně jdu. Po nahrávce už jsem cítil kompletně všechno.

Budu sem dávat další updaty Rainbowlaugh
Odpovědět
Sú aj v CZ/SK?
Odpovědět
(09.06.2013, 13:01)Kovu11 Napsal(a): Sú aj v CZ/SK?

Nejsou. (Alespoň myslím)
Odpovědět
Začínám přemýšlet o tom, že to zkusím (né na sobě, samozřejmě, ale na někom jiném) Rainbowlaugh
Upřímně: jsem radši v pozici hypnotizéra (sugestora), než hypnotizovaného (sugestovaného) Ajsmug
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět
Zkusil jsem to a je to naprosto super! Cítil jsem křídla kopyta a dokonce i uši ale na obličeji nic... na tom musím ještě zapracovat. Twilightsmile
Odpovědět
Okay mám další update! Rainbowlaugh

Včera jsem si zkoušel pouštět RD 3.0 noBGM. Je to sice dlouhý 45 minut, ale chtěl jsem to zkusit. Bohužel jsem u toho vydržel pouze cca do poloviny. Ale něco nového se stalo. Křídla nemám už čistě imaginární. Vnímám je téměř nepřetržitě a vadí mi třeba ležet na zádech, nebo se opírat o židli. Prostě to bolí. Mačkám si křídla. Dnes v noci budu navíc zkoušet úplně něco nového. Určitě dám potom vědět Pinkiesmile
Zatím ahoj.
-RD (tedy Icazo, ale momentálně RD Rainbowlaugh )
Odpovědět
Argh Twilightoops Twilightangry2 Já už jsem asi třikrát usla u poslouchání Twilly Twilightsmile Kopýtka, check, mind, check, špatné rozumění tomu kdo to říká, check Rainbowwild Neznáte nějakou verzi Twilight kterou mluví někdo, komu je lépe rozumět? Pinkiesad2
Odpovědět
Moondust :/ Na jeho srozumitelnost si stěžujou i anglicky mluvící. Zase ten jeho styl má také něco do sebe… Je podbízivější, méně rušivý… Jen ta srozumitelnost být lepší.
Jinak přímo v tom dokumentu od Honzdira jsou i starší verze Twi od jiných autorů.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)